نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۸:۵۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

كيسه زباله

شركت ميزبان پلاست  مجموعه اي كامل از كيسه هاي زباله با عملكرد بالا براي مصارف گوناگون (سنگين و سبك) و جمع آوري زباله هاي ادارات، بيمارستان ها، منازل، صنعتي و عمومي در سايزها و رنگ هاي گوناگون عرضه مي نمايد.

  •  ساده يا چاپي

  • بند دار و بدون بند

  • برگه اي يا رولي

 

لازم به ذكر است جهت تامين نياز بازار هاي گوناگون، توليد بر مبناي سفارش مشتري انجام مي شود.

كيسه زباله، بمنظور جمع آوري زباله ها در منازل، شركتها، مراكز صنعتي و بيمارستاني و ... مورد استفاده قرار مي گيرد. با توجه به عادت مصرف كنندگان محترم به استفاده از نوع سنتي كيسه زباله در بسته بندي هاي تخت و جدا از هم و در راستاي پاسخ به نياز گروه ديگر از مصرف كنندگان و همچنين بهينه نمودن مصرف، شركت توليدي نايلون سپيد ، كيسه زباله را با بهترين مواد اوليه ممتاز توليد و به صورت كيسه زباله رولي، توليد و بصورت بسته بندي جذاب به باز ار عرضه نموده است.

كيسه زباله ها كيسه زباله ها تهيه شده از مواد درجه يك و در اندازه هاي مختلف و با رنگ هاي زرد ، سفيد ، آبي و مشكي و حتي رنگهاي سفارشي مشتريان قابل تهيه مي باشد

مواد پلي اتيلن سنگين و پلي اتيلن سبك، از مواد تشكيل دهنده كيسه زباله رولي مي باشد

 

 توضيحات بيشتر در مورد  كيسه هاي زباله و بيمارستاني :

اصولا از كيسه زباله جهت حفظ بهداشت محيط فردي و اجتماعي استفاده مي كنيم و به سبب آن مواد و اقلام زايد غير قابل استفاده را در آن قرار داده و از محل كار ويا زندگي خود خارج مي نماييم اما آيا تا حالا نسبت به تفكيك زباله هاي خود اقدام نموده ايم ويا ايا شهرداري نسبت به دريافت تفكيك شده زباله ها كاري كرده است ؟اما زباله هاي در چندين نوع و سايز مختلف وجود دارند كه هر كدام كاربردي خاص و جداگانه دارند مثلا در مورد بيمارستانها مي توان مثال زد كه كيسه هاي زباله زرد مربوط به زباله هاي عفوني مي باشد.شركت توليدي نايلون سپيد به عنوان بزرگترين شركت توليدي انوع نايلون ، نايلكس و سلفون در 
سطح كشور توليد كننده انوع نايلون ونايلكس زباله اي مي باشد محصولات اين شركت در بخش كيسه زباله عبارتند از :

1- كيسه زباله اي معطر كه با اسانس هاي خوشبو جهت استفاده در منازل و محل كارشما توصيه 

مي گردد .

2- كيسه زباله رولي كه به صورت بسته بندي سه عددي وبه صورت بسيار زيبا و شكيل بسته بندي شده و با توجه به پرفراژ دار بودن ان به سهولت قابل جدا شدن مي باشد

3- كيسه زباله معروف به طرح لندني كه داراي مقاومت و كشش بسيار بالا مي باشد

4- كيسه زباله صادراتي كه مختص صادرات مي باشد

5- كيسه زباله اتوكلاو وبيمارستاني كه مختص بيمارستانها و مركز پزشكي مي باشد وبه صورت 

هاي ذيل موجود مي باشد :كيسه زباله بيمارستاني آرمدار ؛ مخصوص ؛ نايلون زباله آرمدار بيمارستاني-زرد

نايلون زباله بيمارستاني-نارنجي

6- كيسه زباله فله اي و با بسته بندي كيسه اي 20 و 25 كيليويي جهت فروشندگان مصنوعات پلاستيكي .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۹:۲۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
در اينجا چندين راه جديد و جذاب را به شما ياد مي دهيم كه بتوانيد به راحتي با استفاده از پلاستيك فريزر كار‌هاي جالبي مثل تازه نگهداشتن موز، تهيه سوسيس و آبپز كردن تخم مرغ را انجام دهيد.
استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

۱- تازه نگه داشتن موز با استفاده از پلاستيك فريزر


استفاده خلاقانه از كيسه فريزر
براي اينكه موزها رنگ و ميزان رطوبت خود را حفظ كنند، بهتر است فقط ساقه‌هاي آن را با پلاستيك پوشش دهيد. با اين روش تازه نگه داشتن مواد غذايي ، موزها مثل روزي كه آنها را خريداري كرده‌ايد تازه و خوشمزه خواهند ماند.


۲- زيبايي بيشتر با استفاده از پلاستيك

تقريبا هر ماسك پاكسازي كننده صورت موثرتر خواهد بود اگر بعد از اينكه شما ماسك را به صورت خود زديد، روي پوست خود كرم مرطوب كننده زده و با استفاده از كيسه فريزر روي آن را بپوشانيد.


۳- درست كردن درپوش ليوان

استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

يك ليوان پر از مايع را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد، سپس آن را با يك ني برش دهيد و ني را وارد آن كنيد و به راحتي چاي يا آب را بنوشيد. اين يك راه مناسب براي نوشيدني‌هايي است كه در زمان ورزش كردن نياز داريد. با اين روش امكان ريختن مايع درون ليوان وجود ندارد و همچنين اگر نوشيدني گرم باشد به مدت طولاني گرماي خود را حفظ مي‌كند.


۴- سرگرمي خلاقانه براي بچه‌هاي شما

استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

استفاده از پلاستيك فريزر يك راه عالي براي بچه‌ها است كه بتوانند نقاشي‌هاي جالب و جديدي را بدون دست زدن به رنگ‌ها با دست خود خلق كنند. تنها كافي است رنگ را روي يك تكه كاغذ يا مقوا قرار دهيد، بعد آن را با پلاستيك فريزر پوشش دهيد. اكنون دست‌هاي كودك خلاق شما بقيه كار را انجام مي‌دهد.


۵- ساخت تله ميوه‌اي براي مگس‌ها

استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

براي خلاص شدن از شر مگس‌هاي خانه، چند قطعه ميوه را ريز ريز كنيد، سپس آن‌ها را در يك كاسه قرار دهيد و روي آن را با يك تكه پلاستيك فريزر بپوشانيد. سپس با استفاده از يك چاقو يك برش كوچك روي سطح آن ايجاد كنيد. به همين سادگي يك تله براي مگس‌ها درست مي‌كنيد.


۶- تازه نگه داشتن گل چيده شده

اگر ساقه گل خود را ابتدا در يك كاغذ و يا پارچه مرطوب قرار دهيد و سپس روي آن را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد، اين كار باعث مي‌شود كه دسته گل شما عمر طولاني‌تري نسبت به زماني كه در آب است، داشته باشد.


۷- جابجايي ساده‌تر وسايل منزل

با استفاده از پلاستيك فريزر و يا ديگر پلاستيك‌هاي مناسب بسته بندي مي‌توانيد وسايل خانه را با محتويات داخلش جمع كنيد و ديگر نيازي به خالي كردن همه قفسه‌هاي جعبه و كمد‌هاي خود نداريد.

به اين ترتيب كار شما سريعتر انجام مي‌شود و وقتي به خانه جديد برويد همه چيز همانطور كه بود درجاي خود قرار مي‌گيرد.


۸- بهترين روش براي آبپز كردن تخم مرغ

استفاده از پلاستيك فريزر يك روش فوق العاده آسان براي درست كردن تخم مرغ‌هاي آبپز مي‌باشد. پلاستيك را روي يك سيني يا بشقاب پهن كنيد بعد روي آن را به روغن معمولي يا روغن زيتون آغشته كنيد، سپس پلاستيك را جمع كنيد و تخم مرغ را شكسته و درون آن قرار دهيد. بعد پلاستيك را سه دقيقه در آب جوش قرار دهيد.


 ۹- ترفندي براي رنگ كاري در خانه

اگر شما مشغول رنگ كردن خانه خود هستيد و نياز به استراحت داريد، براي جلوگيري از خشك شدن غلتك رنگ، مي‌توانيد آن را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد، همچنين مي‌توانيد همين كار را براي قلم مو نيز انجام دهيد.


۱۰- تميز نگه داشتن يخچال

قفسه‌هاي يخچال خود را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد تا تميز نگه داشتن آن ساده‌تر شود. در اين صورت حتي اگر، يك تخم مرغ در يخچال بشكند و در همه جا پخش شود، تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه پلاستيك را برداريد و آن را با يكي ديگر جايگزين كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۰:۱۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

شايد خريد كيسه زباله يا كيسه فريزر بسيار ساده به نظر برسد و شما تا به حال هنگام خريد اين محصول به تنها چيزي كه فكر نكرده‌ايد انتخاب محصولي با ويژگي‌هاي خاص باشد.

به گزارش ايسنا، بنابراعلام ميزبان پلاست تصميم‌گيري در مورد انتخاب كيسه زباله آن‌قدرها هم ساده نيست؛ به ويژه زماني كه شما براي خريد به فروشگاه مي‌رويد و با قفسه‌اي از برندهاي مختلف مواجه مي‌شويد. در اين حالت تنها راه، انتخاب محصولي است كه قبلاً استفاده كرده و از كيفيتش راضي بوده‌ايد و يا انتخاب تصادفي يكي از برندهاي موجود است.

ويژگي‌هاي كيسه زباله مناسب

اندازه كيسه زباله يكي از ويژگي‌هاي مهمي است كه بايد به آن توجه ويژه داشت. اين مورد علاوه بر فراهم كردن تنوع انتخاب براي تناسب با انواع سطل‌هاي زباله، كار را براي تفكيك زباله‌ها آسان‌تر مي‌كند. چراكه براي زباله‌هاي خشك با ماندگاري بيشتر اندازه بزرگ كيسه زباله مهم است؛ در مقابل زباله‌هاي‌تر به دليل نياز به خروج روزانه زباله‌ها، اندازه كوچك، پاسخگوي حجم دورريز خواهد بود. ضمن آنكه اين رويكرد در مصرف كمتر پلاستيك نيز مؤثر خواهد بود.

كيسه فريزر توليد ميزبان پلاست در دو سايز و دو رنگ متفاوت موجود است. سايز بزرگ در رنگ آبي و سايز متوسط در رنگ سبز، توليد مي‌شوند كه مي‌توان به نسبت حجم زباله‌ها از اين كيسه‌ها استفاده كرد. همچنين اين كيسه‌ها قادرند وزني بين۷  تا ۱۰  كيلوگرم را تحمل كرده و از انتشار بوي نامطبوع و نشت شيرابه زباله جلوگيري كنند.  گفتني است اين كيسه‌ها را مي‌توان براي مصارف خانگي و غيرخانگي مورد استفاده قرار داد.

مقاومت دمايي شاخص مهم كيسه‌فريرزها

از آنجا كه بيشترين مصرف كيسه‌فريزرها، مصارف خانگي است اين محصولات بايد اين قابليت را داشته باشند كه از طرفي در دماي پايين و مدت زمان طولاني مواد غذايي را در خود نگه دارند و از طرف ديگر در برابر انجماد بافتشان تحليل نرود. كيسه فريزر جعبه‌اي ميزبان پلاست در طولاني مدت، مواد غذايي را در منفي هجده درجه و در كوتاه مدت تا منفي بيست درجه حفظ مي‌كنند. همچنين در گروه محصولات براي سهولت در استفاده، از جعبه‌ها و مدل‌هاي مختلف استفاده شده از جمله مدل كيسه فريزر تقويمي، كيسه فريزر آسان مصرف و كيسه فريزر شيت تك‌برگي. اندازه اين كيسه‌ها بر طبق استاندارد ملي در اندازه ۳۵*۲۵ بوده كه در هر جعبه دويست برگ قرار دارد. گفتني است در مدل آخر، بسته‌ها ۱۰۰ و ۱۲۰ عددي توليد شده، كيسه‌ها براق و رولي هستند كه موجب استفاده راحت‌تر از هر برگ مي‌شود.

كيسه‌فريزرهاي آسان مصرف

از مزاياي خاص محصول كيسه فريزر آسان مصرف، مي‌توان به رعايت بهداشت بيشتر هنگام مصرف اشاره كرد چراكه با برداشتن يك كيسه فريزر، دست با كيسه‌هاي ديگر تماس پيدا نمي‌كند، رنگ و خاصيت مواد غذايي منجمد شده در آن حفظ مي‌شود و به همين دليل استفاده طولاني مدت آن نيز آسان است.

كيسه فريزرهاي تقويمي

طراحي جذاب اين كيسه فريزرها، نقطه تمايز آن‌ها در مقابل كيسه فريزرهاي آسان مصرف است. از جمله مواد استفاده شده براي توليد انواع كيسه فريزر و كيسه زباله مي‌توان به پلي‌اتيلن اشاره كرد كه سبب ايجاد استحكام كششي بيشتري در محصول مي‌شود. قابليت ويژه‌اي كه اين گروه از محصولات ميزبان پلاست را براي نگهداري آسان حجم‌هاي مختلفي از مواد غذايي بهينه كرده است. همچنين طراحي محصولات به صورت چسبي نيز از ديگر ويژگي‌هاي اين محصول است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۱:۵۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

لوازم خانگي ضروري

لوازم خانگي مهم ترين اجزا و كالا هاي يك خانه هستند؛ البته وجود برخي از آن ها ضرورت زيادي در خانه ها ندارد اما بدون حضور و وجود برخي از آن ها نمي توان زندگي كرد. در اين مقاله قصد داريم ليستي از ضروري ترين لوازم خانگي را به شما ارائه كنيم.

لوازم خانگي ضروري

ليست و اسامي كه در ادامه قرار است به شما بدهيم، لوازمي هستند كه زندگي بدون استفاده از آن ها تقريبا غير ممكن خواهد بود و مطمئنا وجود آن ها لازم و ضروري است.

يخچال

يخچال يكي از اصلي ترين لوازم خانگي به حساب مي آيد؛ اين كالا فوق العاده ضروري است و اگر در خانه اي از آن استفاده نشود، تمامي وسايل خوراكي و ... فاسد و مضر خواهند شد. البته امروزه تمامي خانواده ها از يخچال استفاده مي كنند و وسايل خوراكي شان را درون آن مي گذارند.
 

ساعت

شما به هيچ عنوان نمي توانيد بدون استفاده از ساعت كار هاي تان را پيش ببريد؛ طبيعتا براي فهميدن روز و شب و ساعت دقيق بايد از اين وسيله استفاده كنيد. اكثر ساعت هايي كه در اين دهه طراحي و توليد شده اند، جنبه تزئيني هم دارند و دكوراسيون خانه شما از نظر ظاهري دچار مشكل نخواهد شد.

براي مثال، شما يك قرار كاري در ساعت 8 شب داريد؛ بدون اطلاع از ساعت نمي توانيد سر وقت به قرار كاري تان برسيد. در نتيجه براي سر وقت رسيدن و از بين نرفتن اين قرار، بايد از ساعت استفاده كنيد و همواره براي از دست ندادن زمان، به آن توجه داشته باشيد.

اجاق گاز

وجود يك اجاق گاز براي پخت و پز در هر خانه اي ضروري است؛ البته برخي از خانه ها از تك شعله براي پخت و پز استفاده مي كنند كه كاربرد بسيار كمتري نسبت به اجاق گاز دارد.

ماشين لباسشويي

كمتر خانه اي را مي توانيد بيابيد كه در آن براي شستن لباس از ماشين لباسشويي استفاده نمي شود؛ امروز اكثر خانواده ها براي شستن لباس و وسايل، از دست هاي شان كمك نمي گيرند و به راحتي آن ها را درون ماشين لباسشويي مي اندازند و روشن مي كنند تا صفر تا صد كار هاي مربوط به شستشو، توسط اين وسيله انجام شود.

تلويزيون

تلويزيون را مي توانيد در اكثر خانه ها مشاهده كنيد؛ به طور كلي، تمامي افراد در طول شبانه روز حداقل چند دقيقه اي را به تماشاي فيلم و سريال و ديدن برنامه هاي تلويزيون مي پردازند. لازمه تماشاي آن ها، تلويزيون است. البته شما مي توانيد با تلفن همراه تان هم اين برنامه ها را مشاهده كنيد اما بدون شك تلويزيون كاربردي ترين وسيله براي تماشاي فيلم و سريال است.
 

جمع بندي نهايي

لوازم خانگي ضروري كه در اين مقاله گفته شد، بخشي از مهم ترين وسايلي بودند كه بايد در خانه ها وجود داشته باشند؛ البته لوازم ديگري مانند كامپيوتر براي گذراندن اوقات فراغت و دسترسي به فضاي مجازي و حتي راه اندازي كسب و كار، مايكروفر براي گرم كردن غذا و يا طبخ سريع آن ها، تهويه براي گردش هوا در آشپزخانه، سرويس بهداشتي و ... و حتي مبلمان براي نشستن راحت هم براي خانه ها جزء لوازمي است كه اگر از آن ها استفاده نشود، كمبودشان حس خواهد شد.

به طور كلي، مي توانيد با مراجعه به سايت جنرال حيدري كه يكي از بهترين سايت ها در زمينه لوازم خانگي است، قيمت و توضيحات تكميلي را درباره اين وسايل و لوازم خانگي ضروري كه يك خانه به آن نياز دارد، مشاهده و مطالعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۶:۲۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
در انتخاب سفره هاي يكبار مصرفي كه تهيه مي كنيد دقت كنيد مراقب باشيد محصولات استاندارد و مطمئن خريداري كنيد و از تهيه سفره هاي يكبار مصرف ناسالم و غير استاندارد پرهيز كنيد از سفره يكبارمصرف نبايد بوي نامطبوع استشمام شود خريد، استفاده و نگهداري از اين سفره ها نيازمند رعايت برخي نكات مهم و ضروري است در ادامه مطلب به برخي توصيه ها در اين زمينه اشاره كرده ايم .
 
سفره، ميان خانواده‌هاي ايراني يكي از ملزومات پرمصرفي است كه چون روزانه و به دفعات استفاده مي‌شود بايد به بهداشت آن رسيدگي شود.

سفره جنس‌هاي مختلف حصيري، پارچه‌اي، پلاستيكي و انواع نايلوني يكبار مصرف دارد كه انواع پلاستيكي آن به دليل قابليت تميز شدن سريع با دستمال مرطوب و نم پس ندادن و عدم جذب رطوبت و آلودگي از كف زمين در اولويت قرار دارد كه البته بايد هنگام خريد، استفاده و نگهداري از آن نكاتي را رعايت كرد.

هنگام خريد سفره پلاستيكي، انواعي را كه از مواد نو تهيه شده يعني فاقد بوي نامطبوع و ذرات ريز پراكنده سياه‌رنگ باشد و رنگ روشن و شفافي دارد انتخاب كنيد.

از خريد سفره‏هاي پشت كرك‏دار كه گرد و خاك و آلودگي كف زمين را به خود مي‌گيرد، انواعي كه نقوش برجسته داشته و آلودگي‌ها را در خود نگه مي‌دارد و سفره‌هايي كه پشت و روي آن بسختي قابل شناسايي است خودداري كنيد.

پس از خوردن غذا سطح سفره را با يك دستمال غيرنايلوني نمدار تميز كنيد و تا زماني كه سطح سفره رطوبت دارد آن را جمع نكنيد. در صورتي كه سفره بواسطه مواد غذايي چرب و مرطوب كثيف شده باشد بايد آن را با آب گرم و مواد شوينده بشوييد و در آفتاب خشك كنيد.

 

مزاياي سفره يكبار مصرف


اما برخي از توليدكنندگان براي سود بيشتر خود،سفره هاي بي كيفيتي را به بازار عرضه ميكنند كه هم براي محيط و هم سلامتي انسان مضر هستند.

توليدكنندگان بايد با استفاده از موادي كه كمترين آسيب را به محيط زيست و سلامتي انسان برساند،انواع سفره يكبار مصرف را به بازار عرضه كنند.

درست است كه استفاده از سفره هاي يكبار مصرف كار را براي ما راحت كرده است، اما اگر در انتخاب سفره يكبار مصرف دقت كافي نداشته باشيم و زمان استفاده از آن نكاتي را رعايت نكنيم ممكن است مشكلاتي براي ما به وجود آيد.

اگر جزء كساني هستيد كه از سفره هاي يكبار مصرف در زندگي روزمره خود زياد استفاده مي كنيد،حتما به نكات زير توجه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۱:۲۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر