نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

براي خانم هاي “خانه داري” كه در مرتب كردن لوازم منزل سردرگم مي شوند ما 40 روش طلايي و بي نظير را كه مطابق اصول طراحي مدرن است در اين مطلب گنجانده ايم. ما برخي از بهترين نكات تميز كاري خانه و خانه داري راحت را كنار هم جمع كرده ايم، تا به شما كمك كنيم يك خانه بدون لكه داشته باشيد.

خانه داري راحت

بسياري از نكات طبيعي، ارزان، سريع، مفيد - با استفاده از همه چيز از فويل گرفته تا سركه و ليمو كه مي توانيد وقت و پول را در هنگام تميز كردن خانه صرفه جويي كنيد.

نكات خانه داري

نكاتي براي خانه داري راحت و تميز كاري سريع 

1. از يك دستكش لاستيكي مرطوب براي پاك كردن موي حيوانات خانگي استفاده كنيد:

اين يك راه حل ارزان و آسان است. يك دستكش تميز را روي چيزهايي مثل كاناپه و پرده ها (و حتي شلوار پاچه راست) بكشيد. براي حذف موي حيوانات. 

2. از يك فليپ فلاپ براي حذف موي حيوانات خانگي استفاده كنيد:

هيچ دستكش شسشتويي نداريد؟ يك دمپايي لاستيكي تميز روي وسايل خانه نيز درست همين كار را انجام خواهند داد.

3. از فيلتر قهوه براي تميز كردن شيشه يا آينه به راحتي استفاده كنيد: 

قهوه - تو همان چيزي هستي كه ما را از رختخواب بيرون مي آورد، و حالا فهميديم كه تو بيشتر از اين كار انجام مي دهي. بدون هيچ مواد شيميايي، پنجره هاي كثيف را تميز كنيد - فقط يك جاروب با يك صافي قهوه تميز به شيشه بزنيد. مثل جادو كار مي كند.

ترفند خانه داري

4. از جوراب براي جلوگيري از گرفتن سكه ها توسط جاروبرقي استفاده كنيد: 

جوراب ها را دور نيندازيد! پول و اشيا كوچك با ارزش را با استفاده از يك جفت جوراب به سر لوله و نازل نگهدارنده جاروبرقي وصل كنيد. اين كار همه چيز را مي گيرد، كش هاي مو و قطعات ديگر. 

5. ماكروويو خود را به طور طبيعي با يك فنجان آب تميز كنيد:

اگر مايكروويو شما بعد از انفجار هاي غذايي داخلش خيلي به نظر غير بهداشتي مي رسد، نترسيد - در يك چشم به هم زدن مي توانيد آن را به طور رايگان تميز كنيد. فقط يك فنجان آب با نصف ليمو و عصاره اش را در مايكروويو براي يك يا دو دقيقه قرار دهيد.

مخلوط را در مايكروويو قرار دهيد و به مدت 5 دقيقه بگذاريد تا بخار شود، سپس به راحتي داخل مايكروويو را پاك كنيد. بوي ليمو تمام آشپزخانه شما را پر مي كند!

فيلم ترفندهاي خانه داري

6. اسفنج هاي تميز كننده - آن ها را با مايكروويوتميز كنيد:

به نظر مي رسد كه شما به طور مداوم بسته هاي جديدي از اسفنج تميز كردن آشپزخانه و دستشويي را مي خريد، و نه تنها هزينه ها را افزايش دهيد بلكه براي محيط زيست هم خوب نيست.

از اسفنج هاي تميز كننده خود استفاده بيشتري بكنيد. يك يا دو دقيقه در مايكروويو با دواي بسيار بالا قرار دهيد. اين باعث مرگ باكتري هايش مي شود. 

7. يك محصول تميز كننده سريع را براي كل خانه خود بسازيد:

فقط چهار قاشق سوپ خوري جوش شيرين و يك ليتر آب گرم را مخلوط كنيد كه ارزان و طبيعي است. از اين مخلوط به طور سخاوتمندانه در سطوح، كف و هر جاي ديگري كه نياز هست، استفاده كنيد. 

8. نكته عالي صرفه جويي براي پول:تميز كردن سري حمام با استفاده از سركه:

سركه بهترين دوست شما است. سر حمام را در مخلوطي از آب جوش و سركه خيس كنيد تا به راحتي كثيفي ها را از بين ببريد.

شستن سردوش 

9. استفاده از روغن بچه براي حذف اثر انگشت روي استيل ضد زنگ:

روغن بچه فقط براي نرم شدن پوست و تسكين دادن به كار نمي رود. اگر كاپوت ماشين يا ديگر وسايل استيل ضد زنگ با اثرات انگشت كثيف شده باشند، كمي روغن بچه بر روي يك پارچه تميز قرار دهيد و آن را پاك كنيد. 

10. از يك مسواك كهنه براي تميز كردن دستشويي خود استفاده كنيد:

مسواك كهنه خود را دور نريزيد - اين مي تواند يك ابزار واقعاً مفيد باشد. آن را در آب جوش آب قرار دهيد تا از شر هر گونه ميكروب خلاص شويد و از آن براي تميز كردن جاهايي كه جاروبرقي تان به آن دسترسي ندارد، استفاده كنيد.

به خصوص در دستشويي، براي تميز كردن جاهايي كه دسترسي خوبي ندارن مفيد است، مثل دور اطراف شير آب و يا فاضلاب.

خانه داري حرفه اي

11. بهترين نكات تميز كاري، ورقه نرم كننده پارچه براي جلوگيري از بوي سطل آشغال :

هيچ چيز ازار دهنده تر از خالي كردن سطل نيست. يكورقه نرم كننده پارچه را به همراه كيسه، در كنار سطل قرار دهيد. شما مي توانيد با انواع مختلف معطرها اين كار را نيز امتحان كنيد. 

12. جلوگيري از بوي كفش با جوش شيرين:

دوباره جوش شيرين نجات بخش است! اگر كفش هاي شما بو مي هد، درمان ريختن كمي جوش شيرين است.

كفش بدبو

13. جاي ماژيك روي چوب و خمير دندان :

اگر نوه هايتان عاشق كشيدن ماژيك روي ميز يا هر چيز ديگري كه از چوب ساخته شده باشد، هستند، به آرامي كمي خمير دندان بماليد تا لكه را پاك كنيد. 

14. برس خود را به سرعت با مايع شستشو و آب تميز كنيد:

مواد باقيمانده را از اسپري مو، شامپو خشك و يا هر نوع محصولات مو با مخلوط كردن مايع شستشو و آب گرم پاك كنيد.

شستن برس

15. بوي طبيعي سركه براي خانه بسازيد:

يك نسبت سركه سفيد را با يك نسبت آب مخلوط كنيد تا يك اسپري خانگي پايه ايجاد كنيد (براي هر كسي كه از آلرژي رنج مي برد، بسيار مناسب است. نمي توانيد بوي ماهي و چيپس را تحمل كنيد؟ كمي گياهان تازه را به مخلوط اضافه كنيد.

16. تميز كردن لوله مسدود شده با جوش شيرين :

باز هم جوش شيرين! اين بار يك شگفتي براي باز كردن لوله ها با موي سر و يا مواد غذايي. يك نسبت جوش شيرين را بريزيد و بعد يك نسبت سركه را روي آن بريزيد و سپس با يك پارچه مرطوب بپوشانيد چون آن دو با يكديگر واكنش مي دهند تا لوله را به طور طبيعي تميز كنند. پنج دقيقه صبر كنيد و سپس كمي آب گرم بگيريد تا پاك شود. 

17. پاك كردن كفش هاي سفيد با خمير دندان :

كفش هاي تنيستان كمي كثيف است؟ كفش هاي ورزشي سفيد سفيد را مي توانيد با ماليدن خمير دندان به زندگي برگردانيد. بوي بد بويي به مشام خواهد رسيد.

كفش سفيد

18. قفسه هاي آشپزخانه تميز با مايع شوينده:

قفسه هاي پر از غذا و چرب و كثيف را مي توان با مايع شستشو و كمي آب گرم تميز كنيد - خيلي شگفت انگيز است كه تا چه اندازه دوده و كثيفي بر روي اسفنج شما ظاهر خواهد شد.

19. پاك سازي تخته خرد كن با ليمو:

تخته خرد كن ما استفاده زيادي دارد، از گوشت و مرغ ماهي تا بريدن ميوه و سبزيجات، بنابراين تعجبي ندارد كه آن ها كمي خسته به نظر برسند. ليمو براي بلند كردن لكه ها از تخته، و نيز هر گونه رايحه عالي هستند. هنوز تغيير نكرده؟ كمي جوش شيرين اضافه كنيد و تكرار كنيد.

تخته خردكن

20. درخشش نقره اي سريع با خمير دندان:

اگر به اندازه كافي خوش شانس باشيد كه بتوانيد مقداري از قطعات نقره اي زيبا را خريداري كنيد، آن ها را در شرايط نگه داريد تا هميشه زيبا باشند. به آن ها مخلوطي از آب و خمير دندان بزنيد. بگذاريد خشك شوند و بعد با پارچه پاك كنيد. 

منبع : https://housekeeping.tebyan.net/

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۵۴:۱۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 8
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر