نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

 

نسخه ابري نرم افزار قياس چيست؟

نرم افزار حسابداري يكي از برنامه هاي كامپيوتري است كه شما را قادر به مديريت معاملات مالي خود مي كند. چنين برنامه هايي مي توانند به طور گسترده اي در حوزه هاي مختلف مورد استفاده قرار گيرند، برخي برنامه ها براي حسابداري در كسب و كارهاي ساده و برخي نيز براي مديريت كل امور مالي و فعاليت هاي بزرگ طراحي شده اند. با استفاده از نرم افزار حسابداري، شركت ها مي توانند به راحتي از منابع در بخش هاي حسابداري خود استفاده كنند و اشتباهات حسابداري را كاهش دهند.

گروه نرم افزاري قياس

قياس ، ارائه دهنده نرم افزار حسابداري ، نرم افزار حسابداري فروشگاهي ، نرم افزار حسابداري شركتي و ...

گروه نرم افزاري قياس با بيـش از 20 سال حضور در بــازار نرم افزارهاي مالي و صنعتي كشور، توانسته است نرم افزارهاي خود را در تمامي بستر هاي موجود وب ، ويندوز و موبايل با استقاده از تكنولوژي و فناوري روز، به بازار ارائه دهد. نرم افزار حسابداري تحت وب با لينك يكي از محصولاتي مي باشد كه براي اولين بار در ايران، كليه فعاليت هاي مالي را با بهترين كيفيت و عملكرد همراه با سرعتي بي نظير در بستر وب و بصورت آنلاين پياده سازي مي كند. در عين حال نرم افزارهاي رايگاني را هم براي كاربران اندرويد خود قرار داده است كه ميتوان نرم افزار حسابداري رايگان و همچنين نرم افزار فروشگاهي رايگان اندرويد را نام برد.

نرم افزار حسابداري بازرگاني، حسابداري توليدي، حسابداري فروشگاهي ، حسابداري پيمانكاري ، حسابداري خدماتي و همچنين نرم افزارهاي مالي، خزانه داري، انبارداري و حقوق و دستمزد از ديگر محصولاتي مي باشد كه در تعامل با بيش از چند ده هزار كاربر مختلف، حضور داشته و راهكاري مطمئن و در عين حال بسيار ساده براي كسب و كار شما ارائه نموده است. با خريد نرم افزار حسابداري قياس براحتي مي توانيد از خدمات پشتيباني و آموزشي مختلف بهره مند شويد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۸:۳۱ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

ويلاي ضد زلزله

بسياري از حوادث طبيعي منجر به از بين رفتن منازل و سازه‌هاي ضعيف منطقه مي‌شود.ويلاي ضد زلزله برنامه‌اي است كه اين روزها توسط گروه توليدي ساختماني پلاستوفوم به طراحي و اجرا رسيده است. فنّاوري برتر در ساخت ويلاي ضد زلزله موجب شده كه صنعت ساخت منازل پيش‌ساخته روزبه‌روز بيشتر موردتوجه و اقبال عموم مردم قرار بگيرد

علت ايمني ويلاهاي پيش‌ساخته

ويلاهاي پيش‌ساخته با مواد اوليه‌ي  باكيفيت كه عمدتاً فولاد سرد نورد شده هست،پديد آمده است. سبكي سازه موجب شده كه در عين مقاومت برتري سازه‌هاي پيش‌ساخته متمايز شود. سازه‌هايي كه نهايتاً موجب ساخت ويلاي ضد زلزله مي‌گردند. ويلاي ضد زلزله با فنّاوري مدرن در كمترين زمان احداث مي‌شود.

تفاوت ويلاي ضد زلزله  و ساختمان‌هاي محكم بتني

شكي نيست كه در صورت صرف هزينه‌هاي هنگفت و تهيه مصالح گران‌قيمت امكان ساخت ساختمان‌هاي بتني و محكم پديد خواهد آمد، هرچند كه ممكن است زمان زيادي نيز سپري شود. در ساختمان‌سازي به شيوه سنتي افراد زيادي دخيل خواهند شد و  ممكن است برخي از آن‌ها تخصص كافي را نداشته باشند. عدم تخصص در بعضي زمينه‌ها موجب فجايع انساني بزرگي مي‌شود. ساختمان‌هاي نوساز مخروبه بعد از يك زلزله، حاصل همين بي تعهدي و ناآگاهي عاملين ساخت بوده است. ساخت ويلاي ضد زلزله تعهدي است كه شركت ساختماني پلاستوفوم با كمك نيروهاي متخصص به شما عرضه خواهد كرد. در ويلاي ضد زلزله نگراني از بابت وقوع بلاياي طبيعي وجود ندارد. چراكه بهترين مواد اوليه و باكيفيت‌ترين مصالح براي ساخت به‌كاررفته است.

زمان كمتر ساخت و كيفيت بالاتر

يكي از مزاياي تكميل و ساخت ويلاي ضد زلزله بر پايه سازه‌هاي ال اس اف همين كم كردن زمان ساخت است. چراكه بسياري از هزينه‌هاي ساخت در زمان طولاني و با نوسانات قيمت مصالح پديد مي‌آيد. ضمناً كيفيت پايين اجرا اتصالات دليل اصلي خرابي‌هاي بعد از زلزله است. دقت بالاي اتصالات در اين سيستم‌هاي مبتني بر ال اس اف موجب شده كه آينده و ايمني ويلاي ضد زلزله بهتر تأمين شود.

ارتباط بين زلزله و سبكي سازه

سازه‌هاي پيش‌ساخته بسيار سبك‌تر از نمونه‌هاي سنتي است. دليل اصلي اين سبكي مصرف مواد اوليه‌ي خاص اين صنعت است. به‌طور مثال ورق‌ها فولادي و قطعات فولاد سرد نورد شده با دقت زيادي در دستگاه‌هاي  رول فرمينگ شكل‌گرفته‌اند. تمام سطح صفحات يكسان هستند و هيچ برجستگي در آن‌ها ديده نمي‌شود. سيستم پيچ و مهره به‌كاررفته در اين صنعت موجب دوام بيشتر محصول شده است. از طرفي وزن پايين‌تر موجب مي‌شود كه در زمان وقوع زلزله نيروهاي كمتري در سازه منتقل شود و خرابي‌ها به صفر برسد. از طرف ديگر در مورد حوادث آتش‌سوزي به دليل استفاده از قطعات فولاد سرد نورد شده ساختمان با مشكل جدي مواجه نمي‌شود و دوام و استحكام خود را نيز حفظ خواهد كرد. ساخت ويلاي ضد زلزله در چندطبقه امكان‌پذير است. البته در ساخت ويلاي پيش‌ساخته با فناوري ال اس اف محدوديت تعداد طبقات وجود دارد ولي اين محدوديت در مورد ساختمان‌ها دو الي سه‌طبقه نيست.

ويلاي ضد زلزله با ظاهري سنتي

عجيب است كه ويلاي ضد زلزله با فناوري ساختمان‌هاي پيش‌ساخته كاملاً با فضاي معماري سنتي ايران همخواني پيداكرده است. نماي خارجي ويلا را شما بنا به درخواست خودتان تعيين مي‌كنيد. نماي سنگ، آجر،چوب، كاشي سراميك  و يا هر نمايي كه مدنظر شماست، اين امتياز بزرگي است كه سازه‌هاي پيش‌ساخته فراهم كرده است. از طرفي در نماي داخلي ويلاي پيش‌ساخته مي‌توانيد از كاغذديواري استفاده نماييد. همان‌طور كه ملاحظه مي‌كنيد، ظاهر سازه‌هاي پيش‌ساخته تفاوت بارزي با ظاهر سازه‌هاي سنتي ندارد.

ضد حريق بودن مواد اوليه

مواد اوليه‌ي بكار رفته در ويلاي پيش‌ساخته تماماً ضد حريق و مقاوم است. حتي موادي كه به‌عنوان عايق حرارتي و صوتي در ديواره‌ها كارشده كه آن‌ها نيز از مزيت ضد حريق بودن برخوردار است. اين موضوع موجب شده كه ويلاهاي پيش‌ساخته علاوه بر آنكه ضد زلزله هستند، ضد حريق هم باشند.

مقاومت فولاد سرد نورد شده در برابر خوردگي

ساخت ويلاي ضد زلزله با فناوري مدرن ال اس اف و احداث سازه‌هاي پيش‌ساخته داراي مزيت‌هاي پنهاني نسبت به استفاده از فولاد گرم است. در فولاد گرم احتمال خوردگي فولاد وجود دارد حتي ممكن است كه شرايط رشد كپك‌ها و قارچ به وجود آمده باشد. جذب رطوبت در فولاد گرم بالا نيست و اين شرايط حضور انگل‌هاي مضر را روي ورق‌هاي فولاد فراهم مي‌آورد. همچنين مقاومت فولاد گرم در برابر جوندگان و حشرات كمتر است. فولاد سرد نورد شده چنين معايبي را ندارد و درعين‌حال محاسن فولاد گرم را يكجا در خود جمع كرده است. تنها عيب فولاد سرد نورد شده قيمت بالاتر آن است كه در توليد با حجم بالا چنين مشكلي تا حد زيادي مي‌تواند برطرف گردد.

منبع : vilalsf.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۲:۴۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

مش استيل 304

آيا شما نيز به دنبال خريد و استفاده از بهترين انواع مش استيل 304 هستيد؟ آيا مي توانيد با كيفيت ترين نوع مش استيل 304 را از كجا مي توان تهيه و خريداري كرد؟ از شما دعوت مي نماييم كه ما را تا پايان مطالب پيش روي خود همراهي كرده و اطلاعات بسيار ارزنده اي را از اين طريق به دست بياوريد.

توري ها استيل ضد زنگ از پرمصرف ترين و پركاربردترين تجهيزات مورد استفاده در بسياري از صنايع به شمار مي آيد كه بي شك يكي از بهترين و بي نظيرترين آنها نيز توري مش استيل 304 مي باشد كه با داشتن ويژگي ها و مشخصات بسيار بي نظير خو توانسته است توجه بسياري از صنعت گران را به سوي خود جذب كند. امروزه بسياري از شركت ها در سراسر جهان به دنبال طراحي و توليد بهترين نوع از مش استيل 304 هستند تا به يكي از بهترين و معتبرترين برندها در اين زمينه تبديل شوند. اين ورق هاي ضد زنگ از دو فلز كروم و نيكل تهيه و طراحي مي شوند كه البته ميزان و درصد استفاده هر كدام از اين عنصر بايستي به دقت باشد تا بتوان محصولي ضد زنگ و با دوام را تهيه و آماده نمود. در ادامه مقاله نيز سعي بر آن داريم تا در مورد كاربرد و قيمت مش استيل 304 توضيحاتي را به حضورتان ارائه دهيم.

 

 

كاربرد كش استيل 304

يكي از مهمترين عللي كه سبب شده است تا مش استيل 304 مورد توجه و محبوبيت بسياري از افراد واقع شود، كاربرد مش استيل 304 مي باشد به طوري كه بسياري از افراد با توجه به كاربرد و كارايي اين محصول اقدام به خريد آن دارند. از مهمترين كاربرد هاي مش استيل 304 مي توان به موارد زير اشاره داشت:

-    زمينه هاي صنعتي

-    معماري

-    حمل و نقل

-    لوازم آشپزخانه

-    قابلمه و سينك

شما نيز مي توانيد با توجه به صنعتي كه مشغول به فعاليت در آن هستيد، يكي از بهترين و باكيفيت ترين اين محصول را تهيه كرده و آن را در كوتاه ترين زمان ممكن تحويل بگيريد. لازم به ذكر است كه ورق هاي ضد زنگ مذكور شباهت هاي بسيار زيادي را به ورق هاي استيل 316 دارند و شما مي توانيد فاحش ترين تفاوت را فقط در قيمت هاي آن ها مشاهده كنيد. به همين جهت قبل از خريد مش استيل 304 حتما توصيه مي شود كه در مورد محصول مورد نظر اطلاعت لازم را به دست آورده و با همكاران ما از همين وب سايت اينترنتي در تماس باشيد.

ويژگي هاي مش استيل 304

در بخش هاي قبلي نيز به اين موضوع اشاره شد، ويژگي هاي و مشخصات بسيار بي نظير مش استيل 304 سبب شده است تا اين محصول از باكيفيت ترين و پرطرفدارترين انواع ورق هاي ضد زنگ به شمار بيايد. از مهمترين و بارزترين ويژگي هاي اين محصول مي توان به موارد زير اشاره كرد:

-    قابليت فرم دهي و شكل دهي

-    قابليت جوشكاري

-    داشتن استاندارد 18.8 ضد زنگ

-    غير مغناطيسي بودن آن

-    سهولت در شكل گيري

-    قيمت بسيار مناسب

-    كارايي بسيار بالا

شما نيز مي توانيد با خريد و تهيه اين محصول شگفت انگيز، استفاده ي بسيار مطلوبي را از آن داشته و در هر صنعت مورد نياز خود به كار ببريد.

 

 قيمت مش استيل 304

اگر شما نيز قصد خريد و تهيه مش استيل 304 را داريد فرصت را از دست نداده و از وب سايت اينترنتي پيش روي خود اقدام به خريد و استفاده از اين محصول داشته باشيد. شما مي توانيد با مقايسه نمود ويژگي هاي اين محصول با ساير ورق هاي ضد زنگ، تصميم خود را مبني بر خريد آن نهايي كرده و يكي از بهترين و بي نظيرترين محصول را در سبد خريد خود قرار دهيد. قيمت مش استيل 304 نيز به توجه به كارايي و كيفيتي كه دارد بسيار مناسب و مقدور مي باشد به طوري كه شما مي توانيد به راحتي و با توجه به بودجه ي در اختيار خود يكي از بهترين و با كيفيت ترين اين محصول را تهيه و استفاده كنيد. همچنين در صورت بروز هرگونه مشكلي نيز مي توانيد با همكاران ما در تماس بوده و راهنمايي ها و اطلاعات لازم را در خصوص مش استيل 304 به دست آورده و يك خريد بسيار موفقي را داشته باشيد. .براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد توري ها و مش هاي استيل 304، 316، توري دولابافت و توري جناقي اين سايت را مشاهده كنيد يا به وب سايت توري سون استيل (https://7steel.ir) مراجعه نماييد.

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۳۹:۱۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

معرفي سايت سام اكسچنجر بهترين صرافي آنلاين از نظرقيمت

امروزه اسم بيت كويين و ارزهاي ديجيتالي ديگر زياد به گوشمان مي خورد. اما ارز ديجيتال چيست؟ چگونه مي توان از آن كسب درامد كرد؟ و اگر قصد خريد و فروش ارز ديجيتالي داريم از چه طريقي مي توانيم اقدام كنيم؟ سام اكسچنجر در واقع يك صرافي آنلاين است كه ارز ديجيتالي ارائه مي دهد و شما براي خريد و فروش انواع ارزهاي ديجيتالي مي توانيد از اين سايت استفاده كنيد.

ارز ديجيتالي ياCryptocurrencyنوعي پول است كه با كدنويسي ايجاد و رمزنگاري شده و واقعيت خارجي ندارد. پول ديجيتالي غير متمركز است به اين معني كه توسط هيچ نهاد يا سازماني كنترل نمي شود. ارسال ارز ديجيتالي به ديگران بدون دخالت هيچ واسطه اي قابل انجام است و شما براي مبادلات ارز ديجتالي خود نيازي به افتتاح حساب نخواهيد داشت و البته اين ويژگي را نيز دارد كه اگر به اشتباه به حساب شخصي ارز ديجيتالي واريز كنيد نمي توانيد آن را پس بگيريد.

انواع ارز ديجيتال مانند ريپل، اتريوم، پرفكت ماني، بيت كويين و ... هستند. از آنجايي كه ارزهاي ديجيتالي رمز نگاري مي شوند قابل اعتمادند. يكي از ويژگي هاي مثبت ارزهاي ديجيتالي اين است كه فرامرزي هستند و شما از طريق آن ها مي توانيد در سراسر دنيا به تبادلات مالي اقدام كنيد، كاري كه اگر خبواهيد از طريق بانك ها انجام دهيد شايد روزها طول بكشد را مي توانيد از طريق ارز ديجيتالي در عرض چند دقيقه انجام دهيد.

در ادامه با معرفي سايت سام اكسچنجر بهترين صرافي آنلاين از نظر قيمت در خدمت شما هستيم.

معرفي سايت سام اكسچنجر

سام اكسچنجر يكي از بهترين سايت هاي صرافي آنلاين از لحاظ قيمت است كه هدف آن ارائه خدمات ساده تر و سريعتر به كاربراني است كه در زمينه خريد و فروش انواع ارزهاي ديجيتالي فعاليت مي كنند. اين سايت با بيش از 7 سال سابقه در زمينه مبادلات ارزهاي ديجيتالي و نقد كردن درآمدهاي ارزي فعال است و در حال حاضر تبديل به يكي از بهترين سايت هاي خريد و فروش ارز ديجيتالي تبديل شده است.

براي خريد و فروش اتوماتيك و در لحظه مي توايند از خدمات دقيق و طمئن اين سايت برخوردار شويد و مطمئن باشيد كه معاملات شما توسط اين سامانه با بالاترين استانداردها قابل انجام است و توسط كارشناسان ما پشتيباني مي شوند.

خدمات سايت سام اكسچنجر

همان طور كه از يك صرافي آنلاين انتظار داريم عمده فعاليت هاي سايت سام اكسچنجر شامل خريد و فروش ارزهاي ديجيتال، خريد پرفكت ماني، ارائه خدمات پرداخت آنلاين و نقد كردن درآمدهاي ارزي مي باشد. روند ثبت نام در اين سايت بسيار ساده است و شما به راحتي مي توانيد معاملات ارزهاي ديجيتالي خود را از طريق اين سايت انجام دهيد. در ادامه توضيحات مختصري درباره پرفكت ماني و ووچر پرفكت ماني خدمت شما ارائه مي دهيم.

خريد و فروش پرفكت ماني (Perfect Money)

پرفكت ماني يك شبكه پرداخت انلاين است كه در كشور پاناما مستقر شده است. اين سايت ارائه دهنده ارزهاي ديجيتالي است كه اخيرا در ايران محبوبيت زيادي پيدا كرده و شايد دليل اين موضوع اين باشد كه علي رغم تحريم ها ايجاد حساب توسط كاربران ايراني و همچنين زبان فارسي توسط آن پشتيباني مي شود. شما مي توانيد در حساب پرفكت ماني خود به چند شكل پس انداز كنيد: دلار آمريكا، يورو، طلا، بيت كويين كه همگي بر حسب واحد پرفكت ماني (PM) خواهد بود.

يكي از ارزهاي موجود در سام اكسچنجر ارز پرفكت ماني است شما براي خريد و فروش پرفكت ماني بايد در اين شبكه ثبت نام كنيد و اطلاعات حساب كاربري و كيف پول خود را دريافت كنيد. اگر قصد خريد ارز ديجيتالي پرفكت ماني از طريق صرافي آنلاين سام اكسچنجر را داريد كافي است در سايت سام اكسچنجر ثبت نام كنيد و پس از تأييد هويت توسط مدير سايت بصورت آنلاين به خريد و فروش پرفكت ماني اقدام كنيد. با خريد و فروش پرفكت ماني از طريق سايت سام اكسچنجر مي توانيد مطمئن باشيد كه يك صرافي آنلاين معتبر را انتخاب كرده ايد كه داراي قيمت هاي رقابتي و منصفانه است.

مزيت هاي پرفكت ماني:

 • پرفكت ماني براي افرادي كه به صورت دوركار در سايت هاي خارجي مشغول به كار هستند يك راه عالي براي دريافت درآمدشان مي باشد.
 • به موجودي حساب شما در پرفكت ماني سود تعلق مي گيرد.
 • زبان فارسي توسط پرفكت ماني پشتيباني مي شود.
 • پرفكت ماني با داشتن كيف پول هاي مختلف از ارزهاي رايج جهان پشتيباني مي كند.

 ووچر پرفكت ماني چيست؟

اي ووچر (e-Voucher) يا ووچر پرفكت ماني در واقع كارت شارژ پرفكت ماني است و راهي است براي اينكه خدمات پرداخت آنلاين در عين اينكه ايمن باشند ساده تر و سريعتر صورت بگيرد.

ووچر پرفكت ماني چيست؟ ووچر پرفكت ماني يك چك بانكي الكترونيكي است كه از آن براي انجام مبادلات توسط سيستم پرفكت ماني (افزايش اعتبار و برداشت از حساب پرفكت ماني) استفاده مي شود. اي ووچر (E-Voucher) شامل يك شماره ديجيتالي 16 رقمي است كه يك كد فعالسازي 10 رقمي، مقدار پول و تاريخ مبادله مي باشد. انتقال وجه از طريق اي ووچر پرفكت ماني شامل هيچ گونه كارمزدي نمي شود.

چرا مي گوييم سايت سام اكسچنجر بهترين است؟

چرا از بين صرافي هاي آنلاين سام اكسچنجر را انتخاب كنيم. در ادامه چند مزيت سام اكسچنجر را به شما معرفي مي كنيم:

 • پشتيباني 24 ساعته

كارشناسان اين سايت آماده ارائه خدمات پشتيباني به كاربران خود مي باشند. پشتيباني هاي حرفه اي اين سايت يكي از دلايل برتري اين سايت مي باشد.

 • سرعت

تبديل ارز در سايت سام اكسچنجر در مدت زمان بسيار كمي قابل انجام است و تسويه سفارشات فروش در كمترين زمان ممكن صورت مي گيرد.

 • خريد چندباره

شما مي توانيد هرچند باري كه مي خواهيد خريد خود را تكرار كنيد.

 • امنيت

امنيت حساب كاربري شما در اين سايت تضمين مي شود.

 • دقت

با ايجاد حساب در سايت سام اكسچنجر مي توانيد از مبادلات دقيق اين سامانه آسوده خاطر باشيد.

 • اعتبار

سال ها سابقه در زمينه ارزهاي ديجيتالي باعث شده سايت سام اكسچنجر داراي اعتبار زيادي باشد.

 • عدم دريافت كارمزد

ارائه خدمات در سايت سام اكسچنجر بدون دريافت كارمزد صورت مي گيرد.

 • تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران

اين سايت تابع قوانين جمهوري اسلامي است و تمامي معاملات پس از اهراز هويت قابل انجام است.

امروزه انجام معاملات با ارزهاي ديجيتالي بسيار معمول و رايج شده و يكي از محبوب ترين شبكه ها براي انجام معاملات انلاين سيستم پرفكت ماني است. سايت سام اكسچنجر اماده ارائه خدمات در زمينه تسهيل در خريد و فروش پرفكت ماني است و با خيال راحت مي توانيد نبادلات ارزهاي ديجيتالي خود را به صورت مطمئن انجام دهيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۵:۵۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

دانلود آهنگ جديد ماكان بند به نام دو تا ستاره

Download New Music Macan Band – 2 Ta Setareh

هم اكنون ، موزيك جديد و شنيدني ماكان بند به نام دو تا ستاره با لينك مستقيم و دو كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ از سايت موزيك من

آهنگ و تنظيم: ياشار خسروي

ماكان بند دو تا ستاره

 

متن آهنگ دو تا ستاره

●—♩–🎤♪♫♫♪🎤—♩–●
وقتي چش چشتو ميبينه ميشينه بهم ميگه – ♩
هموني كه ميخواي اينه كنارت قانون زندگيم اينه – ♩
عاشق ترين آدمي باشم كه روي زمينه – ♩
«—♩—»
يه لبخند بده ميخوايم اينقد جيغ بزنيم تا كه برق بره
هميشه با هميم اما وقتشه خنده – ♩
از پيشت نميرم شرمنده – ♩
«—♩—»
يه رفتار خاص روي عشقش داره دوتا ستاره جاي چشمش داره – ♩
انقد ميفهمه كه استثنائه نميذاره غصه ها بكنن هي سو استفاده – ♩
يه رفتار خاص روي عشقش داره

«—♩—🎤🎤—♩—»

وقتي تو هستي ميتونم بگيرم با تو – ♩
صد بار تصميم كه همه چي خوب بمونه – ♩
«—♩—»
و هي ميشه تضمين منم عاشق اينم كه
كنارت هركي بخواد يه لحظه منو تنها ببينه – ♩
اين ميشه چه كار سختي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۳:۵۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

دوره هاي آموزش شبكه ، امنيت شبكه و آموزش لينوكس

اگر با دقت به اطراف خود نگاه كنيم، خواهيم ديد شبكه هاي كامپيوتري در همه جا هستند. از شبكه ي اينترنت خانگي و دسترسي به فايل هاي مشترك در محل كار گرفته تا برپايي كلاستري از كامپيوترها براي استفاده‌ از منابع مشترك و تعامل براي حل مسائل پيچيده، كمتر جايي را پيدا مي‌كنيد كه نياز به برپايي نوعي از شبكه‌هاي كامپيوتري نداشته باشند.

به همين دليل وجود نيروي متخصص در اين زمينه در تمامي شركت ها احساس مي شود. چه آن هايي كه به صورت مستقيم در زمينه ي كامپيوتر و فناوري اطلاعات فعاليت دارند و چه سازمان هايي كه از اين خدمات استفاده مي كنند.

اطلاع از طرز كار پروتكل‌هاي مختلف شبكه، نحوه‌ ي پياده‌سازي و تنظيم آن براي خدمت رساني به گره‌هاي شبكه، يافتن ريشه‌ي مشكلات متداول موجود در شبكه‌ها و رفع آن‌ها و در نهايت برقراري امنيت شبكه و مقابله با نفوذ، از وظايف روزانه‌ي مديران شبكه در سطوح مختلف است.

 

چرا آموزش شبكه ؟

همانطور كه بيان شد، رشد چشمگير انواع شبكه هاي كامپيوتري و احساس نياز به وجود نيروي متخصص در اين عرصه، جايگاه شغلي زيادي براي علاقه مندان به وجود آورده است. اين امر سبب شده تا بسياري از علاقمندان IT با هدف ارتقاء سطح دانش و اطلاعات خود به شركت در دوره هاي آموزش شبكه گرايش پيدا كنند.

طبق گزارش هاي اداره آمار كار امريكا، اخيرا پيش بيني نموده كه تا سال 2022 ميلادي مشاغل مربوط به حوزه شبكه و سيستم هاي كامپيوتري با رشد 12 درصدي همراه خواهند بود.

 

آموزش شبكه با كدام دوره شروع مي شود؟

دوره Network+ يا (CompTIA Network Plus) را مي توان تقريبا پيش نياز تمامي دوره هاي مربوط به دوره هاي سيسكو و دوره هاي مايكروسافت دانست و بيشتر علاقه مندان ورود به حوزه شبكه بايد در اين دوره آموزشي شركت كنند.

 طراحي دوره نتورك پلاس به گونه اي انجام شده است كه بتواند مشتاقان به كار در حوزه شبكه را با پايه و اساس طراحي، پيكربندي و عيب يابي زيرساخت هاي متعلق به شبكه هاي بي سيم و با سيم آشنا سازد.

 

امنيت شبكه

هر زماني كه شبكه و ارتباطات مطرح است امنيت شبكه نيز به همراه آن مطرح مي شود. در حالت كلي امنيت شبكه به مجموعه اقداماتي گفته مي شود كه به منظور جلوگيري از بروز مشكلات امنيتي در بستر شبكه صورت مي گيرد. اين مجموعه اقدامات مي تواند بصورت راهكارهاي متعددي در غالب سرويس هاي سخت افزاري و نرم افزاري پياده سازي شوند.

 

 

مباحث مهم در كنترل امنيت شبكه هاي كامپيوتري

 • Access control به معني كنترل دسترسي
 • Antivirus and antimalware software  به معني نرم افزارهاي مقابله با ويروس و بدافزار
 • Application security به معني امنيت نرم افزار
 • Behavioral analytics به معني تحليل عملكرد و تعيين معيارها
 • Data loss prevention به معني جلوگيري از دست رفتن اطلاعات
 • Email security به معني امنيت ايميل
 • Firewalls به معني ديوار آتش (نرم افزاري و سخت افزاري)
 • Mobile device security به معني امنيت دستگاه تلفن همراه
 • Network segmentation به معني تقسيم بندي شبكه
 • Security information and event management به معني اطلاعات امنيتي و مديريت رويداد
 • اين نام مجاز نمي باشد مخفف Virtual private network به معني شبكه خصوصي مجازي
 • Web security به معني امنيت وب
 • Wireless security به معني امنيت شبكه بي سيم

 

آموزش لينوكس

 لينوكس يك سيستم عامل است كه از هسته اصلي يا Kernel سيستم عامل ديگري به نام UNIX برداشت شده است. امروزه آشنايي و كاركردن با سيستم عامل لينوكس براي افرادي كه داخل حوزه فناوري اطلاعات  و شبكه هاي كامپيوتري فعاليت دارند خيلي مهم و ضروري است. مخصوصا براي برنامه نويسان ، به صورتي كه در آگهي هاي استخدام برنامه نويس شركت هاي بزرگ و تيم هاي مهم يكي از شرايط ذكر شده تسلط به اين سيستم عامل قدرتمند مي باشد.

 

 دوره هاي آموزشي لينوكس

يادگيري لينوكس برخلفا تصور بسيار راحت است. مي بايست اين سيستم عامل را درك كنيد و متوجه ساختارش بشويد تا بتوانيد با اين سيستم عامل نياز هاتون رو برطرف كنيد و از مزيت هاي فوق العاده ي لينوكس مثل امنيت ، رايگان بودن ، پايداري بالا و خيلي مزيت هاي ديگه بهره مند بشيد. 

يكي ديگر از دلايلي كه باعث گسترش هرچه بيشتر استفاده از سيستم عامل لينوكس در شبكه هاي كامپيوتري است، رايگان بودن و صرفه اقتصادي موجود در آن بود. شما همان لينوكسي را كه در خانه و بر روي PC نصب مي كنيد را مي توانيد در شبكه و در قالب يك سرور سازماني مورد استفاده قرار بدهيد. پس نكته ي ديگر اين است كه لينوكس داراي قابليت اعتماد بالا و هزينه بسيار پايين است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۱:۲۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

كشور فنلاند و تحصيل در اين كشور

فنلاند يكي ديگر از كشورهاي اروپايي است كه امكان تحصيل رايگان را در برخي از دانشگاه هاي خود فراهم كرده است. دانشجوياني كه متقاضي تحصيل در فنلاند هستند مي توانند پس از فارغ التحصيلي اقامت اين كشور را دريافت كرده و شغل مناسبي را براي خود پيدا كنند. متقاضيان تحصيل در فنلاند بايد توجه داشته باشند براي تحصيل در برخي از رشته هاي دانشگاهي شهريه از دانشجويان دريافت خواهد شد اما برخي از رشته ها نيز هيچگونه هزينه اي را از دانشجويان دريافت نكرده و كاملا رايگان هستند.

كشور فنلاند داراي ۵۰ مركز آموزش عالي است كه زيرمجموعه وزارت آموزش بوده و دانشجويان متقاضي تحصيل در فنلاند براي اينكه بتوانند وارد اين مراكز شوند بايد مدرك ديپلم خود را ارائه داده و در آزمون سراسري كشور خود نمره قبولي دريافت كرده باشند. اغلب دانشگاه هاي فنلاند از زبان سوئدي و گاهي انگليسي براي تدريس استفاده مي كنند. اكثر دانشگاه هاي فنلاند داراي تحصيلات حرفه اي هستند كه اين امر موجب شده افراد بسياري متقاضي تحصيل در فنلاند باشند.

نكته ي ديگري كه بايد در مورد سيستم اموزشي فنلاند به آن اشاره كنيم اين است كه سيستم آموزشي اين كشور در سال ۲۰۱۲ به عنوان بهترين سيستم آموزشي دنيا معرفي شده است.

تحصيلات پيش از دانشگاه در فنلاند

تحصيلات پيش از دانشگاه در فنلاند از سن ۷ سالگي آغاز شده و كليه شهروندان اين كشور الزاما بايد در كلاس هاي آموزشي شركت كنند. دوره تحصيلات پيش از دانشگاه در فنلاند حدود ۹ سال به طول انجاميده و دانش آموزان بايد يك دوره ۶ ساله ابتدايي و سپس دوره ۳ ساله متوسطه را پشت سر بگذارند. دانش آموزان پس از اتمام دوره متوسطه براي اينكه بتوانند وارد دبيرستان شوند مي توانند يا به صورت نظري و يا به صورت فني به تحصيلات خود ادامه دهند. دوره دبيرستان در فنلاند حدود سه تا چهار سال به طول خواهد انجاميد و پس از اين دوره متقاضيان مي توانند در آزمون سراسري دانشگاه هاي فنلاند شركت نمايند.

براي مشاهده ادامه مطلب تحصيل در فنلاند بر روي عكس زير كليك كنيد.

شرايط تحصيل در كشور فنلاند


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۴:۵۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
 

آيا تبليغات رايگان در گوگل امكان پذير است؟

وقتي ما در گوگل واژه تبليغات در گوگل  را جستجو مي كنيم عبارت تبليغات در گوگل رايگان جز پيشنهادهاي گوگل براي جستجوي جديد است و اين يعني كاربران بسياري اين عبارت را براي يافتن خدمات تبليغات Google Ads جستجو مي كنند. در اين مقاله قصد داريم بررسي كنيم كه آيا كاربراني كه اين عبارت را جستجو مي كنند، به نتيجه درستي مي رسند و آيا تبليغات رايگان در گوگل اصلا امكان پذير هست يا نه؟ و اگر هست از چه طريقي و اگر نيست راه جايگزين چيست؟

 

گوگل سالانه ميلياردها دلار براي توسعه زيرساخت‌ها و افزايش قدرت موتور جست‌وجوي خود هزينه مي‌كند. آيا از خود پرسيده ايد درآمد گوگل از كجاست كه اين هزينه هاي كلان را جبران مي كند و گوگل را تبديل به يكي از سودآورترين شركت هاي دنيا نموده است؟ ۹۳ درصد از درآمد گوگل از تبليغات است. اگر شما جاي مدير گوگل بوديد، آيا اجازه تبليغات رايگان در گوگل را مي داديد؟ قطعا نه!! شايد در برخي موارد براي تشويق مشتريان و اهداف بازاريابي بلندمدت برخي تخفيف ها را براي برخي از مشتريان تدوين مي كرديد ولي تبليغات رايگان هميشگي هرگز!

تعبيرهاي مختلف از تبليغات رايگان در گوگل

در اينجا برخي تعبيرهايي كه از عبارت تبليغ رايگان در گوگل مي شود را بررسي مي كنيم.

 • سئو: در سئو و ليست نتايج ارگانيك شما بابت نمايش در گوگل و كليك هايي كه بر روي لينك سايت شما مي‌شود، هيچ پولي به گوگل پرداخت نمي كنيد. ولي اين به اين معنا نيست كه شما داريد به صورت رايگان در گوگل تبليغ مي‌كنيد. در واقع شما اولا براي اينكه سايت تان درنتايج اوليه گوگل ظاهر شود بايد كلي هزينه كنيد. مثلا هزينه توليد محتوا، هزينه برنامه نويسي براي بهبود پارامترهاي مرتبط با سرعت سايت، تجربه كاربري و … و همچنين هزينه هاي بك لينك سازي و … .
  نكته اي ديگر كه در مورد سئو وجود دارد اين است كه شما با بهينه سازي سايت‌تان و رعايت نكات سئويي در جهت پاسخ صحيح به سوال كاربران، در واقع به موتور جستجوي گوگل اعتبار مي بخشيد و گوگل از اين مورد سود مي برد.
  اگر نتايج سئو در موتور جستجوي گوگل وجود نداشت و فقط تبليغات ادوردز بود، آيا كاربران ديگر از موتور جستجوي گوگل استفاده مي‌كردند؟ بنابراين سئو تبليغات رايگان در گوگل نيست! در واقع سئو پاداشي است براي سايت هايي كه با بهينه سازي سايتشان به گوگل اعتبار مي بخشند!
 • تبليغات رايگان براي خيريه ها: گوگل در شرايط خاصي اجازه تبليغات رايگان را در موتور جستجوي گوگل مي دهد. تبليغات رايگان تنها براي بعضي خيريه ها و با شرايط خاص امكان پذير است كه متاسفانه در ايران به دلايل تحريم هاي گوگل عليه ايران اين امكان به هيچ عنوان وجود ندارد. براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه Google Grants  مراجعه كنيد.
 • كوپن هاي تخفيف و يا پروموشن هاي گوگل: گوگل براي ايجاد انگيزه براي استفاده از خدمات ادوردز، به برخي مشتريان تازه وارد پروموشن هايي به مبلغ هاي مختلف و حداكثر تا مبلغ ۱۵۰ يورو ارايه مي دهد. در همه پلن هاي پروموشن، مشتريان تازه وارد ابتدا بايد مبلغي را براي تبليغات هزينه كنند و بعد اين پروموشن گوگل را دريافت كنند. بنابراين باز دريافت اين پروموشن به معناي تبليغات رايگان در گوگل نيست چرا كه اولا شما بايد ايتدا براي فعال شدن پروموشن مبلغي را پرداخت كنيد و در ثاني گوگل فقط و فقط يك بار به هر مشتري پروموشن يا كوپن تخفيف مي‌دهد و پس از اتمام مبلغ دريافتي پروموشن شما راهي جز پرداخت هزينه تبليغات گوگل نداريد.

روش هاي تبليغات ارزان در گوگل

تا اينجا با بررسي توجيهات مختلفي كه براي تبليغات رايگان در گوگل وجود دارد، نشان داديم كه اين امر به هيچ وجه امكان پذير نيست! حال كه ما نميتوانيم به صورت رايگان در گوگل تبليغ كنيم، آيا راهي وجود دارد كه حداقل با هزينه كمتري در گوگل تبليغ كنيم؟ اگر شما بتوانيد با هزينه ي كمتري در گوگل تبليغ كنيد، با سودي كه از دريافت مشتريان جديد از طريق گوگل ادز بدست مي‌آوريد، مي توانيد بدون نگراني هزينه هاي گوگل را بپردازيد.

 

 1. استفاده ازسئو در كنار گوگل ادز:
  سئوي سايت شما با كلمات كليدي هدف از دو جهت مي تواند در كاهش هزينه هاي تبليغات شما تاثير گذار باشد.
  الف: دريافت كليك رايگان از طريق نتايج ارگانيك گوگل
  ب: سايت هاي سئو شده از آنجايي‌كه پاسخ بهتري به سوال كاربران مي دهند، در مقايسه با سايت هاي ديگر هزينه كمتري بابت تبليغات ادوردز پرداخت مي‌كنند.
 2. استفاده از خدمات سايت پارس ادوردز براي تبليغات گوگل:
  هميشه در كنار ارزان بودن، بايد به دنبال كيفيت نيز بود. سايت پارس ادوردز در كنار اين مورد كه جز ارزان ترين شركت هاي ارائه دهنده خدمات ادوردز است، با حفظ كيفيت خدمات توانسته است رضايت بيش از ۹۸% مشتريان را بدست آورد.
  دسترسي مستقيم به اكانت ادوردز در همه پلن ها، كاهش هزينه هاي مشتريان از طريق بهينه سازي تبليغات در پلن هاي مديريت شده، آموزش گوگل ادوردز و همچين شارژ اكانت ادوردز بدون تحميل هزينه هاي مديريت از جمله خدمات شاخص اين شركت است.
 3. استفاده از كوپن هاي تخفيف گوگل براي كاهش هزينه هاي تبليغات:
  همانطور كه قبلا گفته شد استفاده از كوپن هاي تخفيف (Promotion Code) يكي از راه هاي كاهش هزينه تبليغات گوگل است. كوپن هاي تخفيف معمولا در اختيار پارتنرهاي گوگل در زمينه گوگل ادز گذاشته مي شود و اين پارتنرها كوپن ها را دراختيار مشتريان قرار مي دهند. پارس ادوردز به عنوان پارتنر گوگل به صورت رايگان اين كوپن ها را در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد.

براي شروع تبليغات در گوگل با ما تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۵:۵۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

يكي از اتومبيل هايي كه داراي طرفدار بسيار زيادي دارد تندر 90 مي باشد اين اتومبيل داراي امكانات و جزييات بسيار زيادي مي باشد كه در اين مقالع قصد داريم در مورد جزييات كامل تندر 90 در وبلاگ ماشين و خودرو در مورد آن صحبت كنيم.

خودرو

 


 

 

 

 ال 90 يكي از خودروهاي كلاس B و محبوب در اروپاي شرقي ، خاورميانه و آسياب مي ريح .تندر 90 اين معروفيت را گروي اتاق وسيع و تنگ و دلباز، حماقت و پرهيزكاري از هرگونه پيچش در بخش فني و در زادگان بساطت آساني تعميرات و كارها خدمت گزاري ها پس از فروش قوي مي باشد.

تندر 90 از موتور 1600 سي سي با تدارك 105 اسب دمه دود تف اختر مي برد كه اين مدل وسع استعداد در اين كلاس از خودروها نالايق وقع است. اين خودرو داراي 16 سوپاپ بوده و از جهاز سوخت رساني انژكتوري الكترونيكي سود مي برد. اين سواري داراي 5 دندانه در مدل دستي و 4 دنده در مدل اتومات مي بو . تندر90 داراي اتومبيل بي اطاق اسكلت بندي چارچوب و استخوان بندي پيكر بسيارمحكم است كه ضربات وارده به خانه رادر تصادفات به كليه قسمت هاي هيكل آلت پراكندگي كرده و از ورود خمناك و راست انرژي به سرنشينان نهي و امر مي كند.
 
خودرو

 ازنظر جادار بودن همين بس كه سه نفر با قد 180 سانتي متر مي توانند به استراحت در صندلي عقب غرش 90 بنشينند. تيركش عقب اين اتومبيل نيز با وسع 510 ليتر از باب هر خانوده اي در سفرهاي تمام نازل و گران است. كليه منازل عضو ارگانيسم سازي ،رنگ آميزي،مونتاژ و تكميل كاري تندر90 در خطوط مرتب تكوين شركت ايران زمين خودرو اجرا مي پذيرد. بكارگيري اتوماسيون سطح فراز در خطوط خلق شركت كه بزرگترين و راقيه ترين خودروساز خاورميانه است، بازديدكنندگان و صنعتگران كلاً و آلوده كرانه ها و انفس را به شگفتي و تعجب وا مي دارد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۶:۵۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

ساك دستي بزرگ انتخابي مناسب براي افرادي است كه تمايل دارند وسايل بيشتري را حين سفر به همراه داشته باشند. يك ساك دستي خوب علاوه بر جادار بودن بهتر است امكان چيدمان آسان داشته باشد تا دغدغه بستن ساك پيش از سفر را به بهترين شكل حل كند. ساك مسافرتي دلسي مدل Vincennes سايز بزرگ رنگ سياه با طراحي خاصي كه دارد، بستن ساك را براي شما لذت بخش كرده و دسترسي به تك تك وسايل را ميسر مي‌كند. اين قابليت كاربردي به علت طراحي داخلي آن است، حال به ساير ويژگي‌هاي اين محصول مي‌ پردازيم.

ساك دستي دلسي مدل Vincennes سايز بزرگ رنگ سياه

مشخصات سايز و مشخصات فني ساك دستي دلسي مدل Vincennes سايز بزرگ رنگ سياه

اين محصول در سايز بزرگ با ابعاد خارجي 43 × 79 × 45 سانتي‌متر طراحي شده كه حجم خارجي آن نيز 153 ليتر است، بر اين اساس اين ساك دستي براي حمل و نقل وسايل ضروري حين سفر بسيار جادار و ايده‌آل است.

گفتني است اين ساك دستي داراي چرخ بوده و لذا مي‌توانيد آن را به راحتي توسط چرخ‌هايي كه روي آن تعبيه شده بر روي سطوح مختلف بكشيد. اين چرخ‌ها كاملا بي صدا بوده و در برابر خراش و خوردگي نيز مقاوم هستند.

وزن ساك دستي دلسي مدل Vincennes سايز بزرگ رنگ سياه تنها 2.8 كيلوگرم است و از جنسpolyester torsade 600 deniers + nylon ripstop  توليد شده است. اين جنس براي ساك‌هاي دستي بهترين جنس به شمار مي‌آيد، چرا كه مقاومت زيادي داشته و طول عمر ساك را در طولاني مدت تضمين مي‌كند.

امكانات ساك دستي دلسي مدل Vincennes سايز بزرگ رنگ سياه

اين محصول از برند دلسي داراي قفل TSA چمدان است. اين قفل در حال حاضر به عنوان مدرن‌ ترين قفل محسوب مي‌شود، چرا كه امنيت ساك دستي شما را به خوبي حفظ مي‌ كند. در واقع كليد اين قفل نزد پليس اينترپل است  و چنان‌چه نياز به بازرسي باشد، ديگر لازم نيست خود مالك حضور داشته باشد و يا رمز را حتما به خاطر آورد، پليس بدون آسيب رساندن به ساك مي‌ تواند آن را بدون فوت وقت بازرسي كند.

ساك دستي دلسي مدل Vincennes سايز بزرگ رنگ سياه   به همراه چمدان هاي دلسي به مدت 5 سال گارانتي بين المللي دارد، بنابراين كيفيت و طول عمر آن به خوبي تضمين شده است. اين ساك باكيفيت و مدرن كه امكان تفكيك وسايل را نيز براي شما فراهم مي‌ كند، مي‌ تواند در طولاني مدت همراهي مطمئن براي شما در سفر هاي گوناگون باشد.

برند دلسي

شركت دلسي با توليد و عرضه ملزومات سفر نظير: انواع چمدان، كوله پشتي، كيف لپ تاپ، انواع ساك، كيف خلباني و . . . در سال 2010 موفق به كسب دومين برند برتر در اين زمينه شد. امروزه محصولات دلسي در 110 كشور توسط نمايندگي‌هاي متعدد به فروش مي‌رسند. شهرت جهاني اين برند به علت كيفيت بالا و تكنولوژي به كار رفته در محصولاتش است. فروشگاه ايران دلسي در ايران به عنوان نمايندگي رسمي دلسي فعاليت مي‌كند و محصولاتي با كيفيت و بي نظير را ارائه مي‌دهد. گفتني است خدمات ويژه‌اي توسط فروشگاه ايران دلسي براي مشتريان با هدف جلب رضايت ايشان در نظر گرفته مي‌ شود.

ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي يكي از بهترين توليدات شركت دلسي براي افرادي ست كه يا به سفرهاي خيلي دور نمي‌روند و يا عادت ندارند در سفر مقدار زيادي بار همراه خود داشته باشند. البته اين محصول مي‌تواند مكمل بسيار خوبي براي چمدان‌هاي دلسي باشد و در صورت كمبود فضا، خصوصاً در سفرهاي طولاني‌مسافت يا در مورد افرادي كه عادت به همراه داشتن مقدار زيادي وسيله در سفر دارند، بخشي از لوازم مورد نياز مسافر را در خود جاي دهد. اين محصول شركت دلسي ويژگي‌هاي قابل‌توجه بسياري دارد كه در ادامه به معرفي آن‌ها خواهيم پرداخت.

ايران دلسي، نمايندگي رسمي شركت فرانسوي دلسي در ايران، اين محصول و ديگر توليدات اين شركت را با مزاياي ويژه مانند ارسال رايگان محصول به سراسر كشور، امكان بازگشت تا 7 روز و امكان پرداخت وجه كالا در محل و هنگام تحويل در اختيار خريداران محترم قرار مي‌دهد.

ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي

مشخصات سايز و مشخصات فني ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي

سايز كوچك يا سايز كابين ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي به شكلي طراحي شده كه مناسب قسمت داخلي كابين هواپيما باشد. ابعاد خارجي اين محصول 28*50*30 سانتي‌متر و حجم خارجي آن 42 ليتر است. اين مدل ساك مسافرتي شركت دلسي تنها 0.7 كيلوگرم وزن دارد و درنتيجه به‌راحتي قابل حمل است. پارچه‌ي به‌كاررفته در ساخت اين محصول Polyester 300 deniers است. شركت دلسي اين محصول خود را تا 3 سال به‌صورت بين‌المللي ضمانت مي‌كند.

امكانات ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي

وزن فوق‌العاده كم اين محصول از قابل‌توجه‌ترين امكانات آن است. سبكي فوق‌العاده‌ي ساك به‌همراه دسته‌هاي مقاوم و استاندارد و همچنين امكان حمل آن با آويختن روي شانه با استفاده از بند دوشي درنظر گرفته شده براي كيف در مجموع حمل آن را بسيار آسان كرده‌اند.

دهانه‌ي ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي به شكلي طراحي شده كه با باز شدن زيپ اصلي، فضاي بزرگي را براي قرار دادن و بيرون آوردن وسايل در اختيار كاربر قرار دهد. طراحي اين محصول همچنين به‌گونه‌اي ست كه مي‌توان به‌راحتي آن را جمع كرده و با كاهش حجم، ساك را در فضايي كوچك قرار داده و براي سفرهاي بعدي نگهداري كرد.

اين محصول شركت دلسي علاوه بر اين داراي قسمتي براي جاي دادن بطري آب و ديگر نوشيدني‌ها ست، مانند كوله پشتي ها اين مزيت به‌ظاهر ساده مي‌تواند در موقعيت‌هاي بسياري به كمك كاربر بيايد و از درگير شدن يكي از دستان او براي حمل تنها يك بطري آب جلوگيري كند.

شركت دلسي

همان‌طور كه اشاره شد شركت دلسي يك شركت فرانسوي فعال در زمينه‌ي توليد انواع چمدان است. اين شركت از سال 1946 فعاليت خود را در پاريس آغاز كرده و هم‌اكنون از شركت‌هاي پيشتاز و معتبر در اين صنعت است. محصولات شركت دلسي شامل انواع چمدان، ساك مسافرتي، كيف لپ‌تاپ، كوله‌پشتي، كيف مدرسه، كيف خلباني و اكسسوري‌هايمرتبط، گذشته از كيفيت فوق‌العاده به‌سبب برخورداري از تكنولوژي‌هاي به‌روزي كه آن‌ها را با توجه به نيازهاي امروزي كارآمدتر مي‌كنند، شناخته شده هستند.

شما عزيزان مي‌توانيد براي خريد ساك مسافرتي دلسي مدل Maubert سايز كوچك رنگ قهوه‌اي و ديگر محصولات موجود در فروشگاه اينترنتي ايران دلسي با افزودن آن به سبد خريد با انتخاب گزينه‌ي «اضافه به سبد+» و تكميل مشخصات فردي و آدرس خود، آن را بدون پرداخت هزينه‌ي حمل درب منزل خود تحويل گرفته و سپس نسبت به تسويه‌ي وجه كالا اقدام نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۸:۴۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (2) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر