نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

قانون جذب چيست؟

قانون جذب چيست؟

در انديشه‌ي نوين، قانون جذب در واقع باوري است كه مي‌توان بر اساس آن با تمركز روي افكار مثبت و يا منفي خود، آنچه را كه افراد مي‌خواهند به دست آورند.

به گزارش ايسنا، بنابر اعلام پرورش افكار، قطعاً هيچ‌كسي دوست‌ ندارد كه افكار منفي خود را تحقق بخشيده و به آن‌ها جامه‌ي عمل بپوشاند اما همه‌ي افراد از كوچك و بزرگ و زن و مرد تمايل دارند تا به هر آنچه مي‌خواهند برسند و آن را جذب نمايند.

به كمك قانون جذب افراد مي‌توانند به خواسته‌ها و روياهايي كه ممكن است سال‌هاي زياد براي داشتن آن تلاش مي‌كرده‌اند، در مدت‌زمان كوتاهي نائل‌آمده وزندگي خود را به شكلي كه خوددوست دارند ترسيم كنند. در واقع شما با فراگيري قانون جذب ياد مي‌گيريد همچون نقاشي چيره‌دست، علاقه‌مندي‌ها و خواسته‌هاي خود را به زيبايي به تصوير كشيده و آن‌ها را به واقعيت تبديل نماييد.

مطابق با اين قانون مردم و ذهن آن‌ها انرژي خالصي دارند كه براي جذب افكار مثبت درون ذهن تنها كافي است تا به آن باور داشت و با تمرين‌هاي مداوم باعث شويد تا اين انرژي‌هاي هم‌سوي ذهن و افكار مثبت يكديگر را جذب كرده و روياهاي شما را محقق سازند. سلامتي، ارتباطات مثبت و قوي، ثروت و ... از جمله افكار مثبتي هستند كه با تكرار و مراقبت مي‌توان آن‌ها را جذب كرد.

تفكر انديشه‌ي نوين در قرن نوزدهم شكل گرفت و بر اين اساس افراد توانستند تا با تركيب افكار و احساسات مثبت، فرصت‌هاي مثبت را جذب كرده و از آن به نفع پيشرفت در زندگي خود بهره ببرند. اين قانون كه مي‌توان از آن به‌عنوان رازهاي به دست آوردن موفقيت نيز ياد كرد، در واقع نيرويي از سمت پروردگار متعال است كه با كمي تلاش و تمركز مي‌توانيد آن را به دست آورده و از آن در جهت موفقيت خود به‌كارگيريد.

دوره‌هاي آموزش قانون جذب

· خواب‌وبيدار

· ارتعاش و مدارها

· اگر اسكار را مي‌گرفتم                                                                                            

· شنا كردن در جهت جريان

· سودوكو و تغيير اطرافيان

· اهداف ناخواسته مشخص مي‌شوند

· قطب‌نما

· نقش خاطرات

· جايگاه توبه

· شكرگزاري پاك‌سازي

· ۲ فايل تخصصي روابط

· ۲ فايل تخصصي ثروت

· ۲ فايل تخصصي سلامتي

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۶:۱۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

راهنماي كامل استفاده از اينستاگرام

نرم افزار و يا شبكه اجتماعي اينستاگرام  در سال 2010 به وجود آمد كه دنياي عكس و فيلم، سلفي و شبكه اجتماعي را متحول ساخت. اگر تاكنون با شبكه اجتماعي محبوب اينستاگرام كار نكرده و روش كار با اين نرم افزار را نمي دانيد با ما در ادامه اين مطلب از بخش تكنولوژي نمناك همراه باشيد تا روند كار با محبوب ترين اپ اشتراك گذاري تصاوير در دنيا را در گوشي هاي هوشمند آشنا سازيم و با آموزش اينستاگرام به شما هديه اي داده باشيم...

نكته اول :براي حذف اكانت اينستاگرام نياز هست كه از طريق خود سايت اينستاگرام اقدام نماييد.

نكته دوم :اگر پسورد خورد را در اينستاگرام فراموش كرده ايد مي توانيد آن را با جيميل يا شماره تماس خود بازگرداني كنيد و پسورد جديد بسازيد.

روش هاي ثبت نام يا ايجاد حساب كاربري در اينستاگرام

پس از اجراي برنامه اينستاگرام، سه گزينه براي ثبت نام و ورود ظاهر خواهد شد ؛

 
آموزش اينستاگرام

ايجاد حساب اينستاگرام

Register with Facebook

زماني اين گزينه را انتخاب مي كنيد كه حساب كاربري فيس بوك داشته و قصد داريد كه حساب كاربري اينستاگرام را به آن متصل نماييد. با انتخاب اين گزينه صفحه ديگري مانند شكل زير باز خواهد شد كه كلمه كاربري و رمز عبور فيس بوك را از شما خواهد پرسيد كه با وارد نمودن آن، به راحتي حساب اينستاگرام شما فعال خواهد شد.

Register with Email

راه دوم براي ثبت نام، انتخاب اين گزينه و معرفي يك آدرس ايميل معتبر مي باشد. در ادامه روش ثبت نام از اين طريق به طور كامل توضيح داده خواهد شد.

Log In

اين گزينه را زماني انتخاب خواهيد كرد كه قبلا حساب كاربري را ايجاد نموده ايد و مي خواهيد وارد اينستاگرام شويد.
 

 مراحل ثبت نام در اينستاگرام

1- اگر براي ثبت نام از گزينه ثبت نام با ايميل " Register with Email " را انتخاب كنيد، صفحه زير باز خواهد شد : 
 
آموزش اينستاگرام

ثبت نام در اينستاگرام

2- اطلاعات خواسته شده كه شامل نام و نام كاربري،رمز و تلفن را كامل كرده و دكمه تيك را بزنيد.
3- در اين مرحله آدرس ايميل بايد توسط تائيد شود.
4- در ادامه به شما پيشنهاد مي دهد كه دوستان خود در فيس بوك كه از اينستاگرام استفاده مي كنند را پيدا كنيد.
 
منبع : نمناك

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۴۰:۵۲ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

راهنماي خريد فرش, نحوه خريد فرش


فرش در خانه اكثر ايراني‌ها يكي از وسايل ضروري خانه به حساب مي آيد. اگر شما قصد خريد فرش براي منزلتان را داريد پيشنهاد مي‌كنيم ابتدا اين مطلب را بخوانيد تا درنهايت با وجود تنوع بسيار طراحي و نقشه فرش در بازار دچار سردرگمي نشويد.

فرش‌هاي دستباف در ايران در سه قالب اصلي بافته مي‌شوند: ترنج، خشتي و افشان. كه در اين ميان لچك‌ترنج از طرفداران بيشتري برخوردار بوده است. در واقع مي‌توان گفت فرش‌هايي كه در اكثر خانه‌هاي ايرانيان ديده مي‌شود با حاشيه‌اي پهن در اطراف و طرحي بيضي يا دايره در ميان، طرح ترنج است كه مورد استقبال زيادي قرار گرفته است. اين نوع طرح از معماري ساختمان‌هاي سده آخر دوره اشكانيان الهام گرفته شده است و نمادي از حياط ساختمان‌هاي آن دوره است. لچك‌هاي فرش باغچه‌هاي سبزي‌كاري خانه‌ها و بيضي وسط حوض حياط است. در طرح افشان، لچك و ترنج حذف شده و با حفظ همان حاشيه كناري در وسط فرش طرح گل و ساقه و برگ ديده مي‌شود. در طرح خشتي نيز تمام سطوح داخلي به مستطيل‌هاي مساوي تقسيم شده و در داخل هريك نقشه‌اي بافته شده است. هرچه طرح درون خشت‌ها تكراري نباشند نشانه مرغوبيت نقشه است. در كنار اين فرش‌ها طرح‌هاي ديگري نيز وجود دارد كه در شهرهاي ديگر ايران بافته مي‌شوند و از آن جمله مي‌توان به گبه، فرش‌هاي تركمن و … اشاره كرد.

چه فرشي براي چه جايي؟
پيش از آنكه براي خريد فرش اقدام كنيد لازم است به برخي نكات نظير نوع كفپوش خانه، وسعت محيط، ميزان نورگيري، رنگ ديوارها و روكش مبلمان‌ها و پرده‌ها، ميزان تردد در محيط و سبك فضاي خانه دقت كنيد. اين نكات شما را در اين زمينه راهنمايي مي‌كند:

- اگر روي فرش لكه‌اي افتاد فورا آن را تميز كنيد. اگر لكه روي فرش باقي بماند پاك كردن آن سخت مي‌شود و نماي فرش را تار و تيره مي‌كند.

- براي فضاهايي با وسعت‌كم، فرشي با تركيب روشن انتخاب كنيد. در ضمن طرح افشان براي اين نوع فضاها مناسب‌تر است ولي هرگز طرح خشتي انتخاب نكنيد چون فضا را بيشتر كوچك نشان مي‌دهد.

- اگر اتاق شما به اندازه كافي نورگير نيست، فرش با تركيب رنگي روشن انتخاب كنيد. هر چه فرش روشن‌تر باشد فضا نوراني‌تر به نظر مي‌رسد.

- به هنگام انتخاب رنگ فرش به پالت رنگي موجود در فضا شامل رنگ ديوارها، پارچه روكش مبلمان، پرده‌ها و حتي رنگ چوب لوازم و از همه مهم‌تر رنگ كفپوش توجه كنيد. اگر در فضاي مدنظر شما، ديوار، كفپوش يا مبلمان طرح‌دار وجود دارد، فرشي با طرح‌هاي خلوت انتخاب كنيد تا تعادل طرح و نقش در كف محيط حفظ شود.گبه به لحاظ سبك طراحي بهترين انتخاب براي محيط‌هاي رنگي و شلوغ است.

- قبل از خريد فرش به سنتي يا مدرن بودن خانه خود نيز توجه كنيد. مثلا اگر خانه شما كفپوش پاركت دارد، گبه روي آن زيباتر مي‌شود اما براي فضاهاي سنتي‌تر، طرح لچك‌ترنج مناسب‌تر است.

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۱۴:۲۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

خريد فالوور در گلدفالوور. يكي از مرسوم ترين روش هاي افزايش فالوور در شبكه هاي اجتماعي ست و اين روش هم در ايران و هم در خارج به صورت بسيار تخصصي در حال حاظر انجام مي گيرد. به عنوان مثال چند سال پيش بود كه مشخص شد بسياري از فالوور هاي جاستين بيببر كاربران فيك هستند و در واقع او نيز خريد فالوور انجام داده بوده. البته اينستاگرام فالوور هاي فيك وي را پاك كرد و الان او همچنان جزو بيشتري فالوور هاي جهان را دارد. ما در اين پست سعي مي كنيم براي شما عزيزان چند روش مرسوم براي خريد فالوور را معرفي كنيم و درباره هر روش اطلاعات كاملي را به شما آموزش دهيم و در نهايت يك نييجه گيري كلي را با هم مرور خواهيم كرد.

خريد فالوور اينستاگرام

قبل از اينكه روش هاي مختلف خريد فالوور اينستاگرام را با هم مرور كنيم بهتر اين نكته را به شما بگوييم كه خريد فالوور همواره با هزينه همراه خواهد بود و شما بايد خود را آماده كنيد تا اين هزينه را بپردازيد. چون هيچ شغل و هيچ كسب و كاري بدون هزينه كردن به مرحله درآمد زايي نخواهد رسيد. بهتر است با خود اينگونه فكر كنيد كه قصد داريد يك مغازه بخريد و يا اجاره كنيد و مبلغ اجاره ماهانه و يا بخشي از خريد آن را صرف تبليغات و خريد فالوور اينستاگرام كنيد.

خريد فالوور اينستاگرام ارزان

درباره خريد فالوور اينستاگرام ارزان بايد به شما ياد آوري كنم كه دنياي مجازي نيز همانند دنياي واقعي ست, به اين معنا كه همانطور كه شما هزينه زيادي براي خريد يك خانه مي كنيد در مقايسه با يك خانه بسيار ارزان, 100% خانه گران بهتر است. پس خريد فالوور نيز پلن هايي كه قيمت بيشتري دارند سود دهي بيشتري نيز به همراه دارند. ولي با توجه به بودجه اي كه داريد بايد پلن تبليغاتي خود را انتخاب كنيد كه در زير پلن هاي مختلف را براي شما نام برده ايم.

خريد فالوور ايراني

ابتدا بهترين روش تبليغاتي يعني خريد فالوور ايراني را به شما معرفي مي كنيم. در اين روش شما مثال سفارش 1000 نفر را مي دهيد. فروشنده از هر طريقي كه در آن تخصص دارد براي صفحه شما 1000 نفر فالور ايراني واقعي جذب مي كند. اين كار از اين نظر بهترين روش است چون ايرانيان منبع درامد بهتري براي شما هستند و در واقع پس از آنكه صفحه شما را فالو كردند, پس از مدتي شروع به لايك كردن و فوروارد كردن پست هاي شما خواهند كرد, به عبارتي پس از اين خريد شما به مرور زمان فالوور هاي ايراني بيشتر و بيشتري را جذب خواهيد كرد

 

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۱:۰۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

فرش كاشان

 

شهر كاشان ، شهري است تاريخي كه در حاشيه بيابان ها و كوير مركزي ايران قرار گرفته است. كاشان با قدمت تاريخي طولاني از شهرهاي بزرگ استان اصفهان است .

 

آثار تاريخي فروان و زيبا ، خانه هاي زيبا با معماري منحصر به فرد ، از جمله ويژگي هاي اين شهر زيبا هست . خانه هاي تاريخي باقي مانده در شهر كاشان از جمله نمونه هاي منحصر به فرد خانه هاي سبك ايراني در كل كشور است . لازم به ذكر اين نكته است كه شهر كاشان همچنان توانسته است كه بافت تارخي و زيباي شهري خود را حفظ بكند .

در كاشان همانند تمامي شهرهاي تاريخي ايران ، هنر ايراني به بهترين شكل و نهايت كمال آن رشد كرده بود . از جمله اين هنر ها بايد به هنر قالي بافي و فرش بافي اشاره كرد . همواره فرش كاشان در بين متخصصين و دوستاران فرش ايراني جايگاه ويژه اي داشته است و سبك طراحي و رنگ آميزي آن منحصر به فرد بوده است.

در زمان حاضر هنر فرش بافي در اين شهر به افول كه نرفته است بلكه به صورت توليد فرش ماشيني بسيار رشد پيدا كرده است . اين رشد به گونه اي بوده است كه اكنون كاشان را قلب فرش ماشيني ايران مي دانند . مهمترين صنعت در شهر كاشان در سال هاي اخير توليد فرش ماشيني است. توليد كنندگان و متخصصين فراوان در اين شهر در اين زمينه با سرمايه گزاري هاي فراوان توانسته اند كه بيشترين نوآوري و طراحي هاي جذاب را ايجاد كنند.

استان كاشان با داشتن شهرك هاي صنعتي بسيار كه تماما در زمينه توليد فرش ماشيني فعاليت مي كنند نه تنها توانسته است در ايران قطب توليد فرش ماشيني لقب بگيرند بلكه در دنيا نيز فرش ماشيني را با نام فرش كاشان مي شناسند . و فرش توليدي كاشان به نمادي معتبر و با كيفيت معرفي شده است . همچنين طراحي هاي زيبا و منحصر به فرد در كنار تجهيزات و ماشين آلات به روز و پيشرفته ، فرش ماشيني كاشان را برندي بدون رقيب در كيفيت و طراحي تبديل كرده است .

فرش ماشيني جزء با اصالت ترين توليدات داخلي ايران است كه در سالهاي اخير توانسته است بازارهاي بزرگ بسياري را براي صادرات در كشورهاي مختلفي در آسيا و اروپا و آمريكا به دست بياورد . كه اين خود نشان از كيفيت بسيار بالاي فرش ماشيني كاشان دارد. عمده صادرات فرش ماشيني كاشان به كشورهاي عراق ، امارات ، عمان ، آلمان و ساير كشورهاي اروپايي است .

در سال هاي اخير با استقبال بسيار زياد علاقمندان به فرش ماشيني كاشان و سرمايه گذاري هاي مناسب ، دستگاه هاي فرشبافي مدرن 1200 شانه و 1500 شانه وارد بازار توليد شده اند . دستگاه هاي پيشرفته در كنار پيشرفت در توليد نخ هاي با كيفيت بالا باعث شده است كه كيفيت اين فرش ها به گونه اي باشد كه طرح هاي بسيار ريز بافت و كاملا مشابه فرش هاي دستباف را در فرش هاي ماشيني نيز مشاهده كنيم .

فرش كاشان : https://webfarsh.com/blog/%D9%81%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۰۵:۲۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

صحيح آواز خواندن نيازمند صرف وقت و تلاش زيادي است. اگر دنبال راهنمايي به زبان ساده هستيد، در ادامه با ما همراه باشيد. هرچه بيش‌تر به كمك اين مراحل تمرين كنيد، خواننده بهتري خواهيد شد.

1-درست بايستيد و حركت كنيد

كيفيت خوانندگي در حالتي كه ژست خوبي داريد بهبود چشمگيري مي‌يابد و بهترين ژست براي خوانندگي سر پا ايستادن است. زانوها، لگن، شانه‌ها و گوش‌هايتان را هم تراز كنيد. با راه رفتن آهسته از به وجود آمدن تنش دوري كنيد. حركت مداوم از يك طرف اتاق به طرف ديگر هنگام تمرين خوب است؛ اما زمان اجرا بهتر است انعطاف پذير باشيد و از حركات كوچك مانند خم كردن يكي از زانوها استفاده كنيد.

2-نفس بكشيد

اگر به موقع نفس نكشيد قادر به ادامه اجراي خود نيستيد. براي نفس گرفتن برنامه ريزي كنيد و طوري نفس بكشيد كه احساس آرامش كنيد. نفس كشيدن به كمك پرده ديافراگم بهترين روش است؛ اما اجراي صحيح آن نياز به تمرين زياد دارد. به پشت دراز بكشيد به طوري كه شكمتان به سمت بالا و پايين حركت كند. حالا بايستيد و سعي كنيد به همان روش نفس بكشيد.

3-با صداي خودتان آواز بخوانيد

كلمات را با صداي بلند فرياد بزنيد و سعي كنيد صداي خودتان را موقع آواز تقليد كنيد. فرياد زدن به شما كمك مي‌كند از صداي خود پشتيباني كنيد. يعني كمك مي‌كند دم و بازدم صحيح و به موقعي داشته باشيد.

خواننده

4-عمل بازدم را كندتر انجام دهيد

براي آواز خواندن نياز به هوا داريد؛ پس از هوايي كه وارد ريه‌هايتان شده درست استفاده كنيد. با اين كار علاوه بر اينكه خواهيد توانست عبارات طولاني‌تر را بخوانيد، صدايتان نيز بهتر به گوش مخاطب مي‌رسد. اين كار بر خلاف غريزه انسان به نظر مي‌رسد، اما اگر از تمام هواي محبوس در ريه‌هايتان در يك لحظه استفاده كنيد، اينطور به نظر مي‌رسد كه روي صدايتان كنترل نداريد.

5-دهانتان را به اندازه باز كنيد

تنش را از لب‌هايتان دور كنيد و دهنتان را باز كنيد. هيچ قانون خاصي براي ميزان باز بودن دهان هنگام آواز خواندن وجود ندارد؛ اما براي اينكه بتوانيد از تمام پتانسيل صداي خود استفاده كنيد، بايد دهانتان به اندازه باز باشد. انگشتتان را روي مفصل فك قرار دهيد و مطمئن شويد هنگام باز كردن دهان، فك شما به سمت پايين حركت ميكند نه به سمت جلو. اين كار براي ايجاد فضاي مناسب داخل دهان ضروري است.

 بعد از اينكه شما مراحل خوانندگي را پشت سر گذاشتين به يك سايت موزيك معتبر براي پخش آهنگ هاي خود نياز داريد كه بنده سايت پربازديد هيت ملودي را معرفي ميكنم...!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۵۸:۰۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

گروه ايوان بند يكي از گروه هاي جوان جديد و موفق موسيقي امروز ايران است. اعضاي اين گروه حسين شريفي خواننده، فواد غفاري آهنگساز، حديث دهقان ترانه سرا ، مصطفي مومني تنظيم كننده و ميكس و مستر هستند. در اين مطلب بيوگرافي اين دو هنرمند اصلي گروه و تصاوير جديد آنان را خواهيد ديد.

گروه ايوان بند

تشكيل گروه ايوان بند

ايوان بند در روز چهارشنبه سوري اسفند ماه 95 توسط حسين شريفي و فواد غفاري تشكيل شد. در مورد انتخاب نام E1-Band  مي گويند، E1 در زبانهاي  مختلف معاني زيبايي دارند، مثلا پسر جنگجو و خداي بخشش.

اي عشق اولين ترك ايوان بند بود. از كارهاي معروف اين گروه، آهنگ آهاي عاليجناب عشق، شاهكار، ماه مني، عهد كردم و تو كه معروفي را مي توان نام برد. ايوان بند هم اكنون زير نظر شركت آواي هنري است.

ايوان بند در سال 97 براي اولين بار در سالن ميلاد تهران به روي صحنه رفت.

اجراي كنسرت اوز با تهيه كنندگي حسين عبديان و مدير اجرايي مهراد پيشداد و با حمايت مالي سيتي سنتر اوز ، عينك بهراد گراش ، آبشار انديشه گراش و پيانو باربد لار در تاريخ ۹۸/۵/۲۲ در سالن مير احمدي اوز برگزار گرديد.

گروه ايوان بند

حسين ارديبهشت ماه سال 1366 در رفسنجان به دنيا آمد. وي مجرد است و با مادرش زندگي مي كند. خواننده مورد علاقه او مرحوم ناصر عبداللهي است و اولين كاستي كه خريده، آلبوم آدم و حواي اوست.

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۵۵:۳۶ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

فرش 1500 شانه از تازه واردان و جديدترين مدل‌هاي فرش ماشيني است و از عرضه نخستين نمونه آن به بازار تنها چند سال مي‌گذرد. فرش 1500شانه از نظر ظرافت، زيبايي و چشم نوازي سرآمد فرش‌هاي‌ موجود در بازار، از جمله گرانترين فرش‌هاي ماشيني و همچنين شبيه‌ترين نوع فرش ماشيني به فرش دستباف است.

مدل هاي فرش 1500 شانه تراكم 4500

 

فرش 1500 شانه چيست؟

پيش از آنكه به خصوصيات و ويژگي‌هاي‌ فرش 1500 شانه اشاره كنيم، ابتدا بايد بدانيم شانه و تراكم به چه معناست و چه تفاوتي با يكديگر دارد. شانه به تعداد ريشه (گره رنگ) كار شده در يك متر از عرض فرش گفته مي‌شود و تراكم نيز تعداد نخ پود است كه در يك متر از طول فرش استفاده شده اند. براي مثال يك فرش 1000 شانه تراكم 3000 در هر متر از عرض خود داراي 1000 گره و در هر متر از طول خود داراي 3000 پود يا 1000 گره مي‌باشد. فرش‌هاي‌ 1500 شانه عموما با تراكم 4500 توليد و عرضه مي‌شوند.

خصوصيات فرش 1500 شانه

لطافت و نرمي

به علت شانه و تراكم بالايي كه فرش‌هاي 1500 دارد، در مقايسه با ساير فرش‌هاي‌ ماشيني از نرمي و لطافت بيشتري برخوردار است.

ريزبافتي و ظرافت دستباف گونه

با افزايش شانه و تراكم در فرش‌هاي‌ ماشيني فرش به اصطلاح ريزبافت مي‌شود. در اين صورت وضوح طرح فرش بالاتر رفته و جزئيات بيشتري از نقشه فرش به نمايش گذاشته مي‌شود. در نتيجه ظرافت فرش ماشيني نيز دو چندان خواهد شد. از همين رو به فرش‌هاي‌ ريزبافت كه شانه و تراكم بالايي دارند همچون فرش‌هاي‌ 1500 و فرش 1200 شانه ، فرش دستباف‌گونه يا دستباف نما اطلاق مي‌گردد. فرش 1500 شانه از نظر تراكم شبيه فرش دستباف 105 رج و تابلوفرش‌هاي‌ ابريشمي است.

زيبايي و چشم نوازي فرش 1500 شانه

به طور طبيعي افزايش وضوح طرح و نقشه فرش به بالارفتن زيبايي آن منجر مي‌شود. بنابراين جاي تعجب ندارد كه چشم نوازي فرشهاي هزار و پانصد شانه به طور قابل ملاحظه‌اي‌ از ساير فرش‌هاي‌ ماشيني بيشتر باشد.

كيفيت فرش 1500 شانه

يكي ديگر از محاسن افزايش شانه و تراكم اين است كه بافت فرش فشرده‌تر شده و براي مثال نفوذ گرد و غبار و ساير عوامل به داخل خاب فرش كاهش زيادي پيدا مي‌كند. همچنين به علت اينكه نخ تار، نخ پود و از همه مهمتر نخ خاب فرش1500شانه از الياف با كيفيت انتخاب مي‌شود، اين نوع فرش از استحكام، دوام و ماندگاري بيشتري نيز برخوردار است.

در واقع شانه و تراكم بالا لزوما تضمين كننده كيفيت يك فرش نيست، بلكه جنس نخ خاب آن نيز تاثير زيادي در اين زمينه دارد. الياف با كيفيت در برابر پارگي، پوسيدگي، سوراخ شدگي، نور خورشيد، رطوبت، دما، شستشو و … مقاومت خوبي از خود نشان مي‌دهند. بنابراين فرش‌هايي‌ كه با اين الياف بافته مي‌شوند استحكام بالايي داشته، مقاوم بوده و ثبات رنگ دارند.

در هنگام خريد فرش 1500شانه براي ارزيابي نخ‌هاي‌ استفاده شده در بافت فرش و اطمينان از كيفيت آن، شناسنامه فرش را بررسي كنيد.

ضخامت فرش‌هاي 1500 شانه

ارتفاع خاب يا ضخامت فرش 1500شانه از ساير فرش‌هاي‌ ماشيني كمتر است. طول خاب به دليل استفاده از نخ‌هاي ظريف‌تر در شانه‌هاي بالا، خاب حاصل داراي بازگشت‌پذيري ضعيف‌تري نسبت به نخ‌هاي ضخيم‌تر است. بنابراين براي جبران اين مساله، ارتفاع خاب فرش بافته شده در تراكم‌هاي بالاتر كمتر از ارتفاع خاب فرش‌هاي تراكم پايين است.

به همين دليل اين فرش بيشتر جنبه تزئيني داشته و فرش مناسب اتاق پذيرايي است و براي مكان‌هايي كه پاخور بيشتر دارند فرش هاي با شانه كمتر گزينه مناسبي هستند.

قيمت فرش 1500 شانه

بافت فرش1500شانه نيازمند دستگاه‌ها‌ و ماشين آلات مدرن و الياف بسيار نازك و ظريف است كه اين عوامل موجب افزايش قيمت اين نوع فرش در مقايسه با ساير فرش‌هاي‌ ماشيني مي‌گردد.

گرچه قيمت فرش 1500 شانه بالاست اما در مقايسه با فرش‌هاي‌ دستباف پايين‌تر بوده و به عنوان يك فرش منحصر به فرد، زيبا و فاخر قيمت مقرون به صرفه‌اي‌ دارد.

برخي توليدكنندگان براي جلب رضايت مشتريان، طرح‌هاي‌ محبوب فرش دستباف ايراني را در قالب فرش ماشيني هزار و پانصد شانه به بازار عرضه مي‌كنند. به دليل اينكه بافت اين فرش‎ها نياز به فناوري و ماشين‌آلات خاصي دارد، توليدكنندگان محدودي اقدام به توليد و عرضه اين مدل فرش‌ها‌ مي‌نمايند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۴:۵۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

ايست آنتي ويروس نود32

ESET NOD32 Antivirus Nod32  امروزه با افزايش ويروس هاي كامپيوتري و ديگر خطرات اينترنتي استفاده از يك آنتي ويروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبكه اينترنت مي باشد زيرا هستد كاربراني كه File ها و اسناد مهمي را بر روي كامپيوتر خود ذخيره مي كنند و با يك غفلت ممكن است تمامي اين اسناد را از دست بدهند. از طرف ديگر مشكلات استفاده از برخي از آنتي ويروس ها از جمله : پايين آوردن سرعت كامپيوتر، آپديت هاي حجيم و دادن پيام هاي پي در پي و خسته كننده باعث شده است كه برخي از كاربران از آنتي ويروس استفاده نكنند! چاره چيست ؟ آيا آنتي ويرويس وجود دارد كه بدون پايين آوردن سرعت سيستم به طور همه جانبه و تمام وقت از كامپيوتر محافظت كند. NOD 32 محصولي از كمپاني ESET، آنتي ويروسي بسيار سريع، قدرتمند و آرام براي محافظت همه جانبه و تمام وقت از سيستم در برابر انواع ويروس ها، كرم هاي اينترنتي، برنامه هاي جاسوسي، Trojan ها، هكر ها و سرقت هاي اينترنتي ميباشد

.

قابليت هاي آنتي ويروس ESET NOD32 Antivirus

ThreatSense® technology چك كردن كد ها براي پيدا كردن برنامه هاي مخرب مانند ويروس ها، برنامه هاي جاسوسي و ...

جستجو كننده اي بي نظير و هوشمند براي پيدا كردن File هايي كه مشكوك به آلودگي هاي جديد و ناشناخته هستند.

محافظت از تمام راههاي نفوذ ويروس ها به سيستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media

جلوگيري از اجرا و انتشار File هاي آلوده به ويروس

توانايي پاك كردن برنامه هاي مخرب فعال در حافظه

پاك كردن آلودگي از File هايي كه فقط خواندني هستند.

اجراي خودكار در هنگام بالا آمدن ويندوز.

آپديت ساعتي آنتي ويروس و كم حجم بودن حجم آپديت هاي دانلود شده (مناسب براي سرعت هاي پايين)

سازگاري با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز 10

 

جهت خريد آنتي ويروس اورجينال ايست نود32 مي توانيد به سايت فروشگاه آنتي ويروس آنتيما مراجعه نماييد.

www.Antima.ir

كانال تلگرامي سايت آنتيما : https://t.me/antimair

پيج اينستاگرام سايت آنتيما: https://www.instagram.com/antima.ir/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۴۲:۱۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

در كار تحقيقي ميداني محقق به صورت ميداني­ خود به جمع آوري مطالب، مصاحبه، مشاهده، آزمايش و… به جمع آوري منابع مي پردازد و پس از تهيه منابع مورد نياز، آن ها را پردازش و تحليل مي­كند و نتيجه مي­گيرد.

در كار تحقيقي كتابخانه اي سر و كار محقق با كتاب ها، مجلات و مقالات است. وي ناگزير بايد به صورت منظم و هدفمند به جمع آوري مقدمات و منابع و… بپردازد. اگر به صورت روشمند و منظم كار نكند نمي­تواند مقصد و مطلوب خود را از لابلاي انبوه منابع دريابد و مفاهيمي را كه نامنظم است به درستي تحليل كند. از اين رو در اين جا به صورت بسيار فشرده نكاتي در زمينه طرز تهيه مقالات و پايان نامه ها ارايه مي شود. اميد است براي خواننده گرامي مفيد واقع شود. هدف ما بيان كامل روش تحقيق در چند صفحه محدود نيست، بلكه تنها ارايه چارچوب كلي و راهنمايي در حد ارايه يك كليشه است و بس.

۱- انتخاب موضوع
موضوع تحقيق انتخابي شما اولا بايد مورد علاقه تان بوده و ثانيا در آن مورد معلومات حداقل اجمالي داشته باشيد. موضوع انتخابي شما يا بايد به نحوي ابهام داشته باشد و شما بخواهيد مساله اي را براي ديگران رفع ابهام نماييد و يا اين كه موضوع مورد نظر شما ابهام ندارد، بلكه ممكن است ده ها كتاب و مقاله در آن مورد به نشر سپرده شده باشد؛ ولي شما روش بهتر و ساختار زيباتر و راه ميانبر تري را در زمينه مزبور يافته باشيد و ويژگي خاصي را برجسته كنيد. هدف تان اين باشد كه مطالب را به شيوه مناسب تر، منظم تر و احيانا با نتايج بهتري ارايه نماييد تا براي فروش مقاله دچار مشكل نشويد..

براي الگو گيري در انتخاب موضوع تحقيق در دوره دانشجويي بهترين منبع مقالات و ( اگر حقوقي باشد) آراء دادگاه ها و اينترنيت است؛ چون مقالات و آراء دادگاه ها و مقالات اينترنتي به ابهامات و موضوعات اخص و معمولا جديد و روز آمد مي­پردازد، در حالي كه كتاب ها بيشتر به كليات و مباحث فراگير سر و كار دارد و وارد موضوعات ريز نمي شود.

۲- تهيه پلان و ساختار كلي:
مطالعات غير منظم حتي در موضوع خاص وقت تلف كردن است. مطالعات بايد در راستاي تهيه پلان و همراه با ياد داشت باشد. بهترين منبع براي الگو گيري در تهيه پلان، كتاب ها هستند نه مقالات، كه اگر دو يا سه و يا چند كتاب بخوانيد چارت اصلي به دست شما مي آيد. اين ساختار حرف نهايي نيست؛ بلكه تنها اسكلت ساختمان تحقيق شما است و ممكن است در جريان تحقيق تغيير پيدا نمايد. بهترين پلان ها از ديد بسياري از استادان، پلان فرانسوي به صورت درختي است كه تنه درخت دو شاخه دارد و هر شاخه دو شاخه ديگر. امتياز اين شيوه اين است كه ديد كلي از مطلب بيرون مي دهد و نمود ظاهري آن هويدا مي شود عيب آن اين است كه بعضا هدف قرباني شكل گرايي مي شود. درحالي كه بر اساس ساير روش­­ها، برايند مطلب گنگ و خواننده تا پايان تحقيق از درك نتيجه آن عاجز مي ماند. اجراي مو به موي اين روش توصيه نمي شود ولي در كل رعايت اين ساختار و يا كاري شبيه آن بهتر از نمونه اي آمريكاي كه با شماره گذاري با اعداد است مانند ۱-۱ و ۱-۲و ۱-۱-۱ و …است. {در نمونه پلان فرانسوي تنه درخت تحقيق عنوان كتاب است كه به دو بخش و هريك از بخشها به دو فصل و هريك از فصل ها به دو مبحث و… تقسيم مي شود}.

پس از مطالعات لازم، عناويني را كه با استفاده از مطالعه اجمالي كتب مربوطه يافته ايد ليست كنيد و از درشت به ريز به اين صورت چارت بندي نماييد البته بايد ياد آوري كرد كه مهمترين وظيفه در اين مرحله تهيه ليستي از عناوين اصلي وحتي الامكان عناوين فرعي تحقيق آتي شما است:

بخش
فصل
مبحث
گفتار
بند ۱-…
الف، ب ….
برخي در اين مرحله فصل را در رده نخست و بخش را در رده دوم قرار مي دهند كه چندان مهم نيست.

۳- جمع آوري و تهيه منابع:
با مطالعه اجمالي در موضوع مورد تحقيق در مرحله نخست كتابها بعد مقالات، آراء و… را طبق شماره ليست كنيد و بر اساس همان ليست مطالعه و فيش برداري نماييد. ليست منابع بايد با مداد تهيه و تنظيم شده باشد چون ممكن است تغيير كند و كم و زياد شود و يا مطالبي به صورت ملاحظات به آن افزوده شود. در ليست منابع بايد هر منبع با تمام مشخصات از قبيل نام كتاب، نام نويسنده، جلد، مترجم، ناشر، نوبت چاپ، محل نشر، سال نشر، بيايد و شماره گذاري شود تا محقق در مرحله فيش برداري مجبور نباشد در هر ارجاع آدرس كامل بنويسد بلكه با آوردن علائم اختصاري مثلا (ك) براي كتاب و شماره خاص آن و صفحه اي كتاب اكتفا نمايد. نكته ديگر اين كه هرگز به ارجاعات ديگران و نقل قولهاي آنان از منابع ديگر اكتفا نكنيد، بلكه حتما به خود منابع مادر مراجعه نماييد. زيرا چه بسا كه برداشت منبع واسطه اشتباه باشد و يا سليقه شما فرق كند.

۴- فيش برداري:
نمونه فيش هاي كوچك معمولي را تجويز نمي شود. براي هر عنوان كه در چارت پلان يا طرح تحقيق خود تهيه كرده ايد يك برگه كلاسور (يا كاغذ آچهار) در نظر بگيريد كه در بالاي آن عنوان را بنويسيد و در زير فيش برداري كنيد به اين صورت كه اول كتاب ها را با علامت اختصاري ( ك۱- ك۲- ….) در مرحله بعد مقالات را با علامت اختصاري(م ۱- م۲و…) فيش برداري نماييد. هريك از كتاب ها و مقالات ذكر شده در ليست منابع تان را بر اساس اهميت، قدمت، و اتقان و ديگر ملاحظاتي كه احيانا خود تان داريد، از اول تا آخر بخوانيد و به ترتيب ( اول كتاب ها بعد مقالات) در برگه هاي مورد نظر در زير عناوين كه از طرح مقاله تهيه كرده بنويسيد.

۵- نوشتن متن:
پس از تهيه پلان وطرح مقاله و ليست منابع و تكميل فيش برداري، شروع به نوشتن اصل مقاله نماييد (بدون مقدمه و نتيجه گيري چون مقدمه و نتيجه بايد پس از نوشتن اصل مقاله تهيه شود). در هر عنوان از عناوين اصلي و ريز عنوان هاي يك تحقيق سه چيز فراروي محقق محترم قرار مي گيرد كه بايستي طرح و بررسي نمايد:

الف) طرح مطلب و ارايه فشرده ديدگاه هاي انديشمندان مطرح در آن فن.

ب) تحليل و واكاوي ديدگاه ها و ارايه ديدگاه خود.

ج) جمع بندي مطالب ارايه شده در ذيل آن عنوان.

كل متن تحقيق شما بايد از يك سير منطقي برخوردار باشد؛ به اين معنا كه بخش يا فصل هاي آغازين به امور كليات و عمومي آن موضوع بپردازد و نقش تمهيدي و زير سازي براي هدف اصلي و سخن اصلي تحقيق شما داشته باشد. در بخش هاي بعدي يا فصل هاي مياني مقاله بايد آن سخن اصلي و لب مطالب بيان و تحليل شود. در بخش ها يا فصل هاي پاياني نيز سير تحقيق و رساله شما بايد رويكرد رو به پايان داشته باشد؛ يعني اندك اندك دامنه بحث ها را جمع كند.

براي مشاهده ادامه مطلب " اينجا " كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۰۸:۰۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر