نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا
اطلاعاتي درباره كار در ارتفاع با طناب
تحريريه معماري آرل

تكنيسين دسترسي طناب كيست؟

تكنيسين كار در ارتفاع كسي است كه در ارتفاع با طناب كار مي كند و بسيار هم كار سخت و مشكلي دارد و معمولا كاربرد اين كار براي كار هاي ساختماني مي باشد. قيمت راپل كاري بالا مي باشد اما بسيار به صرفه تر از ايجاد داربست براي ساختمان است.

قيمت كار در ارتفاع

قيمتي كه راپل كار به شما اعلام مي كند با در نظر گرفتن تمام شرايط و جوانب مي باشد و بستگي به نما، سنگيني كار و ديگر شرايطي كه براي راپل كار دخيل هستند، قيمت اعلام مي شود.

كار هايي كه تكنيسين دسترسي با طناب قادر به انجام آن ها مي باشد

نماشويي ساختمان، خدمات مربوط به نورپردازي نماي ساختمان، رنگ و نقاشي نما، نصب بنر هاي تبليغاتي بر روي نما، نصب لوله هايي كه بايد بر ديواره نما باشند و پوشاندن درز انقطاع و نصب توري مرغي از كار هايي به شمار مي روند كه راپل كار و راپل كاري قادر به انجام آن است و كار را براي شما بسيار راحت مي سازد.

كاربرد هاي كار در ارتفاع با دسترسي طناب

راپل كار در گذشته هاي دور فقط در كوهنوردي، صخره نوردي، پرش از ارتفاع و سنگ نوردي استفاده مي شد اما امروزه و با پيشرفت علم و امكانات به سرعت در حال گسترش در زمينه هاي مختلف مي باشد.
در آتش نشاني و شغل هاي نظامي، راپل كاري كاربرد هاي بسياري دارد؛ در آتش نشاني براي نجات جان افراد و در شغل هاي نظامي براي عمليات هاي سخت از راپل كار بهره مي گيرند و نيرو هاي آموزش ديده و آشنا با راپل كاري را در تيم هاي خود دارند.

اطلاعاتي درباره كار در ارتفاع با طناب


راپل كاري نوعي ورزش است كه اكثر افراد قادر به يادگاري راپل كاري نيستند و به هيچ عنوان نمي توانند راپل كار شوند؛ اولين لازمه راپل كار شدن، نترسيدن از ارتفاع است. ممكن است شما مجبور باشيد در ارتفاعي چند صد متري از مهارت راپل كاري خود استفاده كنيد و كاري را انجام دهيد و اگر از ارتفاع بترسيد قطعا در همان ثانيه هاي ابتدايي از حال خواهيد رفت.
اما در اين عصر مهمترين كار راپل كاري مربوط به خدمات ساختماني مي باشد. نماشويي ساختمان و همينطور پيچ رولپلاك نما از كار هاي راپل كار است و در كشور هاي قطر، امارات، ايران و عربستان به شدت مورد استفاده قرار مي گيرد.
برج هاي بسيار بلندي در كشور هاي حاشيه خليج فارس وجود دارد كه شايد هر هفته براي نماشويي از راپل كار استفاده مي كنند و راپل كار هم به شستشوي نما مي پردازد. با وجود راپل كاري ديگر داربست ها خيلي به ندرت مورد استفاده قرار مي گيرند و اكثر كارفرما ها با توجه به درك فوايد راپل كاري از اين كار بهره مي گيرند.

به صرفه بودن راپل كاري در كار هاي ساختماني

براي مثال شما مي خواهيد يك برج بسيار بزرگ را در محدوده اي از شهر تهران نماشويي كنيد يا به پيچ رولپلاك كردن آن بپردازيد. قطعا داربست زدن براي اين برج بسيار بزرگ، هزينه اي خارج از تصور خواهد داشت. اما شما مي توانيد با بهره گيري از راپل كاري ( كار در ارتفاع با طناب ) نه تنها در هزينه تا حد بسيار زيادي صرفه جويي كنيد، بلكه وقتي كه نياز است صرف اين كار كنيد را به شدت كاهش مي دهيد و امنيت و كيفيت كار را بالا مي بريد.
قطعا راپل كاري بسيار مناسب تر و به صرفه تر از داربست در هر زمينه اي مي باشد؛ راپل كاري هزينه بسيار كمتر، كيفيتي به مراتب بالاتر، صرفه جويي در وقت و امنيت بسيار بيشتر نسبت به داربست را در پي دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۶:۳۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

رمان به چه معناست ؟

كتاب حاضر مجموعه از مقالات درباره ي تاريخچه رمان، انواع رمان، رمان امروز، تعريف رمان، ساختار رمان و واقع گرايي و دانلود رمان است.

علاوه بر اين، كتاب در كنار مباحث فني درباره ي رمان، خواننده را با نمونه هاي مختلفي از رمان هاي ايران و جهان آشنا مي كند.

اصطلاح رمان به نوشته هاي بسيار گوناگوني اطلاق مي شود كه تنها وجه مشتركشان در اين است كه مفصل اند و منثور و داستاني. رمان از اين جهت كه روايتي است مبسوط، از داستان كوتاه و نيز داستان بلند، كه طولاني تر از داستان كوتاه است تميز داده مي شود. حجيم تر و مفصل تر بودن رمان، اجازه ورود به شخصيت هاي بيشتري را مي دهد و از اين رو طرح پيچيده تر و محيط اجتماعي آن پرتحول تر است. علاوه بر اين رمان بيش از داستان كوتاه يا بلند، دست نويسنده را در كنكاش مداوم و ظريف شخصيت ها باز مي گذارد و به همين دليل سبك و اسلوبي كه نويسنده انتخاب مي كند بايد تمركز يافته تر باشد...

اثر حاضر در هفت فصل كلي گرد آوري و تنظيم شده است كه مروري بر تاريخچه رمان اولين فصل آن را تشكيل مي دهد و مشتمل بر رمان هاي بيلدانگ، اجتماعي، تاريخي و محلي است.

رمان اجتماعي بر تأثيرات عميق شرايط اجتماعي – اقتصادي روي اشخاص و حوادث تأكيد مي كند و اغلب به طور تلويحي و يا صريح، نوعي از اصطلاحات اجتماعي را توصيه مي كند، مانند رمان هاي كلبه عمو تام، خوشه هاي خشم، جنگل و...

فصل بعدي اين اثر به انواع رمان اختصاص دارد كه ضمن معرفي ، ارزيابي و بررسي شده است.

رمان هاي اجتماعي، احساساتي، پليسي، پيكارسك، تاريخي، تجربي، رشد و كمال، حادثه، روانكاوانه يا سيال ذهن،  رواني و ... از انواع رمان ها بر شمرده شده است: رمان پليسي رماني است كه در آن جنايتي، كه اغلب قتل است، اتفاق مي افتد و هويت عامل جنايت نامعلوم است و كارآگاهي از طريق جمع آوري منطقي و ارتباط دهي و تفسير مدارك و شواهد معلوم كه به سر نخ مشهور است پرده از روي هويت عاملان جنايت برمي دارد.

نويسنده در اين فصل خاطر نشان مي كند: "در اين كتاب مي خواهم ثابت كنم كه اگر شيوه ي علوم تجربي به معرفت نسبت به زندگي مادي و جسماني مي انجامد اين شيوه همچنين بايد ما را به سوي شناخت زندگي عقلاني و احساسي نيز رهنمون باشد.

رمان نويس تجربي كسي است كه نكات و مسائل اثبات شده ي (علمي) را مي پذيرد و سعي مي كند روال و كار پديده هاي انساني و اجتماعي را كه علوم تجربي اثبات كرده، نشان مي دهد..."

"رمان امروز" در فصل بعدي بررسي شده است كه ضمن بررسي رمان عصر كنوني، به نقد آن نيز پرداخته شده است.

در قسمتي از اين فصل آمده است: رمان همچنين در برابر مخاطبان جديد پس از جنگ جهاني خود نيز واكنش نشان داده و تغيير كرده است رمان معاصر كمتر از گذشته به سه دسته رمان روشنفكران، رمان مردم تحصيلكرده و رمان عوام تقسيم مي شود. به عقيده "براد بري" نگارنده مقاله حاضر، رمان امروز احتياجات، سليقه ها و سبك هاي جديد را برآورده مي كند. گرچه رمان مطمئناً تا حدودي طبقه متوسط و كتاب خوان قديم خود را از دست داده است و كتاب از آن جايگاه والاي خود تا حدودي فرود آمده است.

تعريف رمان موضوع مقاله فصل بعدي است. همچنين رمان در برابر شعر و نمايشنامه مبحث ديگري از اين فصل است: تعريف رمان از تعريف قالب هاي ديگر ادبي همچون شعر و نمايشنامه بسيار مشكل تر است و به همين دليل هم به هنگام بحث درباره ي آن در نقد ادبي، با اشكالات زيادتري مواجه مي شويم. براي اين تعريف ناپذيري رمان، دلايل مختلفي مي توان ذكر كرد. رمان نويسي در انگلستان در قرن هجدهم پا گرفت و اين در دوره اي بود كه تعاريف سنتي در مورد قالب هاي ديگر ادبي مثل شعر و نمايش، بسيار جا افتاده بود و رمان با تمايلي قوي بر ضد تعاريف رسمي به ميدان آمد.

در جاي ديگر نيز آمده است: رمان از آن رو ساختمان پيچيده اي دارد كه مفصل تر از شعر است و اشكال متنوع تري از زندگي را موضوع كار خود قرار مي دهد. همچنين خوانندگان متفاوت تري را جذب مي كند.

نيز در اين فصل درباره ي تعريف و مفهوم رمان به آثار نويسندگاني چند نظير "دانيل دفو" و "استرن" اشاره شده است.

 در فصل بعدي، رمان و واقعگرايي بررسي شده است. مباحثي كه در ذيل آن مطرح شده است، رمان و واقعگرايي در جزئياتوواقع گرايي در ساختمان رمان مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۳۹:۴۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

آموزش رايگان جاوااسكريپت از مقدماتي تا پيشرفته

سلام به همه ي دوستاي عزيزم اميدوارم حال دلتون خوب باشه تو اين مقاله ميخوام كلي راجب جاوااسكريپت و اهميت يادگيريش و مدت زمان يادگيريش و امكاناتي كه برامون فراهم ميكنه باهاتون گپ بزنم.و همچنين در مورد آموزش رايگان جاوااسكريپت از مقدماتي تا پيشرفته صحبت كنيم.

پس تا انتها ي داستان همراهمون باشين.

 

چرا بايد جاوااسكريپت رو ياد بگيرم؟

قبل از اينكه بريم سراغ آموزش رايگان جاوااسكريپت از مقدماتي تا پيشرفته بيايم باهم بررسي كنيم كه اصلا چرا بايد جاوااسكريپت رو ياد بگيريم؟!

خب اولين استپ شما براي يادگيري طراحي سايت معمولا فرانت اند هست(بعضيا هم كلا ميرن سراغ بك اند).

اينجا من فرض ميكنم شما فرانت اند و بك اند رو ميدونين چي هستن و به چه قسمت هايي كه گفته ميشن و اگر هم اشتباه فرض كردم ميتونم فرض كنم كه مقاله هايي كه راجب اين موضوع نوشتم رو تو سايت خوندين:)

پس اگر دارين فرانت اند رو يادميگيرين مهم ترين و اصلي ترين قسمت هاي اون رو زبان برنامه نويسي جاوااسكريپت و كتابخونه و فريمورك هاي اون تشكيل ميده كه اولا باعث ميشه سايت از حالت استاتيك به ديناميك تغيير كنه.

 

منبع : https://virgool.io/@sabzlearn/free-javascript-training-kct1eiqhqizz


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۲:۰۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

منهول فاضلابي چيست؟

منهول فاضلاب همان منهول هايي است كه در خطوط انتقال فاضلاب و پكيج هاي تصفيه فاضلاب نصب شده و براي دسترسي و زهكشي خطوط فاضلاب استفاده مي شود. منهول فاضلاب اكنون از مواد پلي اتيلن ساخته شده مي شود اما جنس هاي مختلف ديگري نيز براي ساخت منهول فاضلاب استفاده مي شود كه در ادامه به آنها پرداخته مي شود.

 در حال حاضر هنوز هم از منهول فاضلاب بتني و آجري نيز استفاده مي شود اما اين نوع منهول فاضلاب محبوبيت خود را در دنياي امروز و با رشد فناوري هاي جديد توليد منهول فاضلاب از دست داده اند و پيمانكاران و مجريان طرح هاي انتقال فاضلاب به استفاده بيشتر از منهول هاي پلي اتيلن روي آورده اند.

منهول فاضلابي پلي اتيلن

در شبكه انتقال فاضلاب براي اتصال چندين خط لوله فاضلاب و براي ايجاد مسير‌هاي مختلف در زيرساخت فاضلابي و در سيستم مخابراتي براي دسترسي به مسيرهاي كابل زيرسطحي از منهول پلي اتيلن استفاده مي شود. منهول هاي پلي اتيلن توليد شده در دو نوع سنتي و پيش ساخته، هر كدام مزيت خاص خود را دارند.

براي بكارگيري هر يك از اين  منهول ها مي توانيد از تيم كارشناسي شركت اوژن مشاوره دريافت كنيد. شركت اوژن طراحي، توليد كننده و تامين كننده انواع منهول، منهول پلي اتيلني، منهول بتني پيش ساخته بوده و پياده سازي و راه اندازي آن را با كيفيت بالا انجام مي دهد. تا به امروز پياده سازي منهول پلي اتيلن در شركت هاي گاز و نفتي، پتروشيمي، نيروگاه ها و خطوط انتقال صورت گرفته است.

 

سايت: http://ozhen.co/

تماس : ۹۱۳۰۰۲۰۴ - ۰۲۱

ايميل: info@ozhen.co


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۱۵:۳۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

۱۴ سوال متداول درباره احراز هويت غيرحضوري سجاماز چند روز گذشته فرآيند احراز هويت غيرحضوري سجام آغاز شده و مردم مي‌توانند با استفاده از گوشي موبايل خود و ورود به اپليكشين‌هاي مشخص شده در سامان سجام به انجام فرآيند احراز هويت سجام بپردازند.

به گزارش ايرنا، با توجه به تصميمات اتخاذ شده از سوي شركت سپرده‌گذاري مركزي، احراز هويت سجام به منظور رفاه حال متقاضيان دريافت كد بورسي غيرحضوري شده و اكنون ديگر نيازي به مراجعه حضوري به دفاتر پيشخوان، بانك‌ها و كارگزاري‌ها ندارد اما اين اقدام باعث ايجاد ابهاماتي براي برخي از افراد شده است كه در ادامه به رفع آنها پرداخته مي‌شود.

اكنون اپليكيشن سيگنال از جمله گزينه‌هاي در نظر گرفته شده براي احراز هويت غيرحضوري است كه براساس صحبت هاي انجام شده به نظر مي رسد در آينده نزديك احراز هويت غيرحضوري سجام در اپليكيشن آپ آغاز به كار كند.

احراز هويت غيرحضوري سجام برخلاف احراز هويت حضوري كه نيازمند زمان زيادي براي انجام مراحل مربوطه است در كمتر از ۱۰ دقيقه انجام مي‌شود، اما چنين فعاليتي به دليل جديد بودن آن برخي از سوالات را براي متقاضيان دريافت كد بورسي ايجاد كرده كه در ادامه با پاسخ آن‌ها ابهامات موجود برطرف خواهد شد.

احراز هويت ويدئويي نيازمند چه مداركي است؟

با توجه به اينكه اطلاعات شناسايي فرد متقاضي در مرحله ثبت نام سجام تحت فرم‌ ثبت‌نام از كاربر دريافت شده‌ است، بنابراين به منظور راحتي هر چه بيش‌تر كاربران، براي احراز هويت و تكميل فرآيند، صرفاً يك ويدئو سلفي بمدت ۵ ثانيه مورد نياز است و به ارائه هيچگونه مدرك شناسايي نياز نيست.

احراز هويت غير حضوري بورس چقدر زمان مي‌برد؟

با توجه به اينكه تاييد و احراز ويدئو سلفي توسط تكنولوژي و الگوريتم‌هاي قدرتمند هوش مصنوعي با دقت بالا صورت مي‌گيرد، بسته به سرعت اينترنت، احراز هويت غير حضوري بورس، تنها در حد چند ثانيه تا چند دقيقه زمان مي‌برد كه نسبت به متصدي انساني براي احراز هويت، زمان بسيار كمتر است.

چرا بايد ويدئو سلفي بگيرم؟

ويدئو سلفي در واقع براي اثبات حضور و زنده بودن فرد استفاده مي‌شود. دريافت اين ويدئو براي حصول اطمينان از اين موضوع است كه مالك اصلي اطلاعات در پشت گوشي تلفن همراه قرار داشته و شخص ديگري هويت او را جعل نمي‌كند. در واقع، اين ويدئو با الگوريتم‌هاي پيچيده و قدرتمند هوش مصنوعي (يادگيري ژرف) و Liveness detection پردازش شده و زنده و واقعي بودن آن تشخيص داده مي‌شود.

چرا ويدئوي سلفي مي‌تواند جايگزين مراجعه حضوري در احراز هويت باشد؟

از آنجايي كه مي‌توان با استفاده از فناوري تشخيص زنده بودن تصوير (Liveness Detection) از زنده بودن كاربر در لحظه ضبط ويدئو اطمينان حاصل كرد و همچنين قابليت ارسال ويدئوي چهره از هر جايي و در هر زماني از شبانه‌روز ممكن است، بنابراين با استفاده از ويدئوي سلفي و هوش مصنوعي، امكان حذف نياز به حضور شخص فراهم مي‌گردد.

در واقع نسخه‌اي از عكس چهره افراد، در زمان درخواست كارت ملي اخذ و نزد سازمان ثبت احوال وجود دارد كه ما با دريافت ويدئو فرد، چهره او را با عكس ثبت احوال مقايسه مي‌كنيم و در صورت تاييد، احراز هويت انجام مي‌شود؛ ضمن اينكه حضور شخص در لحظه نيز بررسي مي‌گردد.

براي احراز هويت غيرحضوري، به چه نوع تلفن همراهي نياز دارم؟

براي احراز هويت غيرحضوري بورس، به تلفن همراه هوشمندي نياز است كه داراي دوربين سلفي بوده و قابليت نصب نرم‌افزارهاي مختلف بر روي آن وجود داشته باشد.

آيا با هر دستگاه تلفن همراه، تنها امكان احراز هويت يك كاربر وجود دارد؟

خير، تعداد دفعات احراز هويت غير حضوري، به گوشي تلفن همراه وابسته نيست و به ازاي هر كدملي، امكان يك بار احراز هويت وجود دارد.

چگونه ويدئو سلفي بگيرم؟

زماني كه وارد فرآيند آپلود ويدئو سلفي شديد، دسترسي دوربين سلفي خود را براي نرم‌افزار فعال كرده، در جاي ثابت با نور مناسب ايستاده، گوشي تلفن همراه را در مقابل صورت خود بگيريد و دكمه شروع را بزنيد. چهره خود را در طول ضبط ويدئو داخل كادر نگه داريد تا فرآيند ضبط به اتمام برسد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۱۲:۱۱ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

بازاريابي محتوايي چيست؟

بازاريابي محتوايي با اطلاعات سروكار دارد.

اين نوع از بازاريابيِ كسب‌و‌كار يا برند مي‌كوشد تا با به‌اشتراك‌گذاري محتواي آموزشي، سرگرم‌كننده يا آگاهي‌بخش، به خوانندگان كمك كوچكي كند. نتيجه اين كار مي‌تواند در قالب تغيير رفتار مخاطبان و يا آن‌گونه كه بازاريابان مايلند، به شكل تصميم‌گيري براي خريد خود را نشان دهد. در حقيقت در اين نوع بازاريابي، مردم را به خريد مجبور نمي‌كنيم؛ بلكه به آنها كمك مي‌كنيم تا بهترين تصميم را بگيرند و شايد بهترين تصميم آنها در اين ميان، خريداري از ما باشد.

به تعريفي كه «مؤسسه‌ي بازاريابي محتوايي» (Content Marketing Institute) ارائه داده است، توجه كنيد:

«هدف بازاريابي محتوايي، جذب و نگهداري مشتريان به‌وسيله‌ي توليد و سازماندهي محتواي ارزشمند و مناسب به نيتِ تغيير يا تقويت رفتار مشتري است. اين نوع بازاريابي، فرايندي مستمر است كه در راهبرد كلي بازاريابي شما به بهترين نحو جاي مي‌گيرد و بر مالكيت رسانه متمركز است نه اجاره‌ي‌ آن.»

در سال ۲۰۱۶، تعداد اندكي از كسب‌وكارها به نيروي معجزه‌آساي بازاريابي محتوايي ترديد داشتند؛ اما واقعيت آن است كه تنها معدودي از شركت‌ها از اين نوع بازاريابي، با مهارت و تخصصي كه واقعا نيازمند آن است، بهره مي‌گيرند.

اين راهنما، به شما نشان خواهد داد كه چگونه مي‌توانيد برند خود را پيروزمندانه تبليغ و ترويج كنيد و مشتريان باكيفيت‌تري دريافت كنيد و روابط ميان خود و مشتري را از طريق بازاريابي محتوايي ارتقا دهيد.

بهترين تكنيك هاي بازاريابي محتوا چيست؟

اولين و مهمترين سوال اين است؛ بازاريابي محتوا را چگونه انجام دهيم؟ و پاسخ به آن بسيار ساده است؛ با توليد محتواي اختصاصي. توليد محتواي غني، سوال برانگيز و جذاب ميتواند خشتي محكم براي ساخت ديوار سئو باشد. در ادامه رايج ترين و موفق ترين روش هاي بازاريابي محتوا را با هم بررسي ميكنيم.

1- بازاريابي محتوا بوسيله وبلاگ نويسي

محبوب ترين روش بازاريابي محتوا در چند سال اخير وبلاگ نويسي بوده است. فروشگاه هاي اينترنتي، شركت هاي صنعتي و ارايه دهندگان خدمات از اين فرصت به خوبي بهره برده اند. همچنين وبلاگ نويسي براي برخي به راهي مستقيم براي كسب درآمد تبديل شده است. يك وبلاگ قدرتمند ميتواند شما را به ليدر بازار تبديل كند. بخش مقالات و آموزش سئو وبسيما را ميتوان نمونه اي موفق از بكارگيري تكنيك بازاريابي محتوا دانست.

سه نكته كليدي در بازاريابي محتوا بوسيله وبلاگ نويسي:

  1. تعداد كلمات و مقالات هدف نيست. مهم تمركز بر موضوعي مشخص و چگالي بالا در يك موضوع است.
  2. متفاوت باشيد، بهتر است بگوييم خودتان باشيد!
  3. استراتژي مشخصي در انتخاب موضوع و توليد محتوا داشته باشيد.

از نمونه هاي موفق در زمينه وبلاگ نويسي ميتوان به سايت هميار وردپرس كه به صورت تخصصي در زمينه آموزش وردپرس فعاليت ميكند اشاره كرد. همچنين وبسايتي مانند سوخت جت كه موفق شده با هدف گذاري روي فضايي پرمخاطب و البته كم رقابت به درآمدزايي مناسبي دست يابد.

اگر علاقه دارين بهترين تكنيك هاي بازاريابي محتوا را بشناسيد به سايت http://tehronline.com/create-content سر بزنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۵۲:۲۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

امروزه به واسطه شبكه گسترده اينترنت، متد ها وشيوه هاي جديدي درزمينه آموزش موسيقي بالاخص آموزش گيتار الكتريك در اختيار علاقه مندان به يادگيري اين ساز وجود دارد.

 

اما به دليل پراكندگي و كاستي هايي كه در اين زمينه وجود دارد، در اين سايت بر آن دارم كه اطلاعات و تجربياتي كه در اين سالها در زمينه  آموزش گيتار الكتريك بدست آورده ام را با شماعلاقه مندان به اين ساز در ميان بگذارم.

 

مهم ترين نكات در آموزش گيتار الكتريك

 

يكي از نكات بسيار مهم در آموزش گيتار الكتريك توجه به اصول است كه مهم ترين اين اصول در شيوه آموزشي من كه در تمامي ويدئو ها نيز به آن اشاره شده است به شرح زير است :

    نحوه صحيح نشستن وقرار گرفتن ساز گيتار

    ضربه زدن با دست راست، با پيك وانگشتان

    نحوه صحيح انگشت گذاري دست چپ بر روي فرت برد

    گرم كردن انگشتان دست چپ (Warmup)

    يادگيري نت هاي سر دسته گيتار

    يادگيري آكورد هاي سردسته

 

منبع : https://sheikhghasemi.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۵۲:۵۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

متن آهنگ رضا بهرام به نام افسوس

Text Music Reza Bahram Called Afsoos

♫♥اين كودك گريان ز حال سنگين ♫♥
♫♥كابوس تسكين نميابد به هيچ♫♥
♫♥آغوش و لالايي افسوس♫♥
♫♥افسوس♫♥

متن آهنگ افسوس از رضا بهرام

آهنگ رضا بهرام افسوس

براي مشاهده متن آهنگ به ادامه مطلب مراجعه بفرماييد

متن آهنگ افسوس از رضا بهرام

♫♥اين كودك گريان ز حال سنگين 
كابوس تسكين نميابد به هيچ
♫♥آغوش و لالايي افسوس
افسوس
♫♥در خواب هاي من تا چشم بيند 
كاروان كاروان هول و هذيان است
♫♥افسوس
انگار درمن گريه مي كرد ابر
♫♥آن گسترش ها وان صف آرايي
آن پيل ها و اسب ها و برج و باروها
♫♥و سقف هايي كه فرو مي ريخت
افسوس
♫♥آن سقف بلند آرزوهاي نجيب ما
افسوس افسوس
♫♥اينجا چراغ افسرد
ديگر كدام از جان گذشته زير اين خونبار
♫♥اين هردم افزونبار
شطرنج خواهد باخت

 

براي دانلود آهنگ رضا بهرام افسوس به سايت هيت ملودي مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۷:۳۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

آهنگ شاد و تعريف كلي آن .

 

دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون در ميان مردم بسيار شايع شده است

 

براي خيلي‌هامون پيش واومده كه با شنيدن صداي يك موسيقي شاد ناخودآگاه حال‌ و هوامون عوض شه مثلا وقتي از سر كار خسته برميگردي و تو مسير ي موزيك شاد ميتونه حالت وبهتر كنه ..

تأثير آهنگ شاد بر شرايط روحي و حتي جسمي ما آنقدر زياده كه خيلي از پزشكان و روانپزشكان دنيا براي درمان بيمارانشان از آن استفاده مي‌كنند. اما سؤال اين‌جاست كه گوش دادن به آهنگ شاد واقعاً چه تأثيري بر شادابي ما داره !!

شايد عجيب باشه اما گوش دادن به آهنگ شاد ميتونه به بهبود سلامتي بدن كمك كنه چون وقتي ما يه آهنگ شاد با ريتم تند رو گوش ميديم بع دليل تند بودن ريتم آهنگ باعث ميشه كه تنفسمون سريع تر بشه كه اولين نشانه فيزيكي خوشحالي هستش . زماني كه آهنگ فمگين گوش ميديم تنفس پايين مياد و فشار خون بالا ميره البته اين به معني نيست كه فقط موسيقي شاد براي سلامتي ما مفيده. خيلي وقت‌ها با گريه كردن بعد از يك آهنگ غمگين يا تخليه‌ي عصبانيتمون حالمان بهتر هم ميشه .

از تاثيرات ديگه ا يكه شايد خيلي هامون تجربه كرديم ، گوش دادن به آهنگ شاد به كاهش استرس كمك ميكنه چون با دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون باعث ترشح هورمون سرتونين تو مغز ما ميشه ، اين هورمون عامل ايجاد شوق و اشتياق در ما هستش.و جالبه بدونيد اگه به مدت دو هفته ما يه آهنگ شاد و مثبت رو گوش بديد در پايان دو هفته استرس هاي ما به ميزان 15 تا 20% كاهش پيدا ميكنه و اينكه احتمال افسردگي در وجودمون به شدت كاهش پيدا ميكنه.

از ديگر تاثيرات آهنگ شاد هم ميشه به افزايش انگيزه و مهم تراز همه به تغيير خلق و خو اشاره كرد جالبه بدونيد گوش دادن به آهنگ شاد باعث ميشه صبر و حوصلمون هم بيشتر شه.

 

آهنگ شاد ايراني در بسياري از سايت ها مقدوره ، اما در سايت هيت ملودي ميتونيد در يك دسته بندي جدا به آساني و بدون تبليغات آزار دهنده با حجم مصرفي اينترنت نيم بها به اين آهنگ ها دسترسي داشته باشيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۷:۰۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

فضاي كار اشتراكي، واژه‌اي است كه به تازگي در اكوسيستم استارتاپي ايران شنيده مي‌شود. فضاي كار اشتراكي، همانطور كه از نامش پيداست، مجموعه‌اي است كه افراد مختلف كه استخدام جايي نيستند مي‌توانند در اين فضا كنار هم جمع شوند و به كار و فعاليت بپردازند. فرقي نمي‌كند برنامه‌نويس آزاد كار باشيد يا حسابدار، يا حتي گرافيست، نويسنده، دانشجو يا استاد، يا حتي تيم‌هاي استارتاپي كوچك، فضاي كار اشتراكي مناسب‌ترين گزينه است كه در آنجا مشغول شوند و فعاليت كنند. يكي از مفاهيمي كه با گسترش فضا كارآفريني در ايران و جهان مطرح شد همين فضاي كار اشتراكي است.

فضاي كار اشتراكي دقيقا چيست؟

وقتي از فضاي كار اشتراكي يا فضاي كار استارتاپي صحبت ميكنيم منظورمان محلي است كه تعدادي ميز، صندلي و امكاناتي مانند اينترنت، پرينتر و البته چاي و قهوه در آن قرار دارد. افراد مختلف با تخصص‌ها و توانمندي‌هاي متفاوت در آنجا كار مي‌كنند. جايي شبيه اتاق مطالعه در كتابخانه‌ها با امكاناتي بيشتر، شما مي‌توانيد به عنوان يك فرد تنها و يا يك تيم استارتاپي يك ميز را انتخاب كنيد و به عنوان محل كار هر روز به آنجا مراجعه كنيد. انرژي چنين فضايي فوق‌العاده است، همه در حال تلاش هستند تا براي خود آينده‌ي موفقيت‌آميزي بسازند.

فضاي كار اشتراكي چه فايده‌اي دارد: 

كار كردن در چنين فضاهايي در كنار ساير افراد با سلايق مختلف و توانايي‌هاي منحصر به فرد منجر به افزايش بهره‌وري و خلاقيت مي‌شود. ميزان بازدهي در اين فضا بسيار بيشتر از ساير مجموعه‌هاي كاري است. شما مي‌توانيد هر روز با افراد جديدي آشنا شويد، همچنين مي‌توانيد با افرادي كه در كنار شما كار مي‌كنند تعامل داشته باشيد. اگر يك تيم استارتاپي هستيد ممكن است با مشكلاتي در كسب و كار خود مواجه شويد، اگر در يك فضاي كار اشتراكي فعاليت كنيد مي‌توانيد براي مسائل مختلف از افرادي كه آنجا هستند كمك بگيريد، گرافيست‌ها، برنامه‌نويس‌ها، حسابدارها و نويسنده‌ها مي‌توانند در مسائل مختلف به همديگر كمك كنند و به پيشرفت يكديگر كمك كنند.

 استارتاپ‌ها در ابتداي راه نمي‌توانند براي محل كار خود هزينه‌ي زيادي بپردازند، فضاي كار اشتراكي گزينه‌اي است پيش روي اين استارتاپ‌ها كه با هزينه‌اي نه‌چندان زياد علاوه بر پيدا كردن محلي براي كار از تجربه ديگران نيز استفاده كنند و با افراد جديدي آشنا شوند. تعامل اجتماعي و استفاده از تجربيات ديگران مهم‌ترين فايده اين مجموعه‌ها است. هر روز افراد جديدي به عنوان مشتري يا كارفرما به اين فضاي كاري وارد مي‌شوند و اين بهترين زمان براي شبكه‌سازي است.
در فضاي كاري اشتراكي معمولا دغدغه‌ي مسائل جانبي يك دفتر كار را نداريد، شما از مسائلي مانند مشكلات اينترنت و تعمير و نگهداري محيط دور مي‌مانيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۴:۵۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر