نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

متن آهنگ رضا بهرام به نام افسوس

Text Music Reza Bahram Called Afsoos

♫♥اين كودك گريان ز حال سنگين ♫♥
♫♥كابوس تسكين نميابد به هيچ♫♥
♫♥آغوش و لالايي افسوس♫♥
♫♥افسوس♫♥

متن آهنگ افسوس از رضا بهرام

آهنگ رضا بهرام افسوس

براي مشاهده متن آهنگ به ادامه مطلب مراجعه بفرماييد

متن آهنگ افسوس از رضا بهرام

♫♥اين كودك گريان ز حال سنگين 
كابوس تسكين نميابد به هيچ
♫♥آغوش و لالايي افسوس
افسوس
♫♥در خواب هاي من تا چشم بيند 
كاروان كاروان هول و هذيان است
♫♥افسوس
انگار درمن گريه مي كرد ابر
♫♥آن گسترش ها وان صف آرايي
آن پيل ها و اسب ها و برج و باروها
♫♥و سقف هايي كه فرو مي ريخت
افسوس
♫♥آن سقف بلند آرزوهاي نجيب ما
افسوس افسوس
♫♥اينجا چراغ افسرد
ديگر كدام از جان گذشته زير اين خونبار
♫♥اين هردم افزونبار
شطرنج خواهد باخت

 

براي دانلود آهنگ رضا بهرام افسوس به سايت هيت ملودي مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۷:۳۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

آهنگ شاد و تعريف كلي آن .

 

دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون در ميان مردم بسيار شايع شده است

 

براي خيلي‌هامون پيش واومده كه با شنيدن صداي يك موسيقي شاد ناخودآگاه حال‌ و هوامون عوض شه مثلا وقتي از سر كار خسته برميگردي و تو مسير ي موزيك شاد ميتونه حالت وبهتر كنه ..

تأثير آهنگ شاد بر شرايط روحي و حتي جسمي ما آنقدر زياده كه خيلي از پزشكان و روانپزشكان دنيا براي درمان بيمارانشان از آن استفاده مي‌كنند. اما سؤال اين‌جاست كه گوش دادن به آهنگ شاد واقعاً چه تأثيري بر شادابي ما داره !!

شايد عجيب باشه اما گوش دادن به آهنگ شاد ميتونه به بهبود سلامتي بدن كمك كنه چون وقتي ما يه آهنگ شاد با ريتم تند رو گوش ميديم بع دليل تند بودن ريتم آهنگ باعث ميشه كه تنفسمون سريع تر بشه كه اولين نشانه فيزيكي خوشحالي هستش . زماني كه آهنگ فمگين گوش ميديم تنفس پايين مياد و فشار خون بالا ميره البته اين به معني نيست كه فقط موسيقي شاد براي سلامتي ما مفيده. خيلي وقت‌ها با گريه كردن بعد از يك آهنگ غمگين يا تخليه‌ي عصبانيتمون حالمان بهتر هم ميشه .

از تاثيرات ديگه ا يكه شايد خيلي هامون تجربه كرديم ، گوش دادن به آهنگ شاد به كاهش استرس كمك ميكنه چون با دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون باعث ترشح هورمون سرتونين تو مغز ما ميشه ، اين هورمون عامل ايجاد شوق و اشتياق در ما هستش.و جالبه بدونيد اگه به مدت دو هفته ما يه آهنگ شاد و مثبت رو گوش بديد در پايان دو هفته استرس هاي ما به ميزان 15 تا 20% كاهش پيدا ميكنه و اينكه احتمال افسردگي در وجودمون به شدت كاهش پيدا ميكنه.

از ديگر تاثيرات آهنگ شاد هم ميشه به افزايش انگيزه و مهم تراز همه به تغيير خلق و خو اشاره كرد جالبه بدونيد گوش دادن به آهنگ شاد باعث ميشه صبر و حوصلمون هم بيشتر شه.

 

آهنگ شاد ايراني در بسياري از سايت ها مقدوره ، اما در سايت هيت ملودي ميتونيد در يك دسته بندي جدا به آساني و بدون تبليغات آزار دهنده با حجم مصرفي اينترنت نيم بها به اين آهنگ ها دسترسي داشته باشيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۷:۰۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

فضاي كار اشتراكي، واژه‌اي است كه به تازگي در اكوسيستم استارتاپي ايران شنيده مي‌شود. فضاي كار اشتراكي، همانطور كه از نامش پيداست، مجموعه‌اي است كه افراد مختلف كه استخدام جايي نيستند مي‌توانند در اين فضا كنار هم جمع شوند و به كار و فعاليت بپردازند. فرقي نمي‌كند برنامه‌نويس آزاد كار باشيد يا حسابدار، يا حتي گرافيست، نويسنده، دانشجو يا استاد، يا حتي تيم‌هاي استارتاپي كوچك، فضاي كار اشتراكي مناسب‌ترين گزينه است كه در آنجا مشغول شوند و فعاليت كنند. يكي از مفاهيمي كه با گسترش فضا كارآفريني در ايران و جهان مطرح شد همين فضاي كار اشتراكي است.

فضاي كار اشتراكي دقيقا چيست؟

وقتي از فضاي كار اشتراكي يا فضاي كار استارتاپي صحبت ميكنيم منظورمان محلي است كه تعدادي ميز، صندلي و امكاناتي مانند اينترنت، پرينتر و البته چاي و قهوه در آن قرار دارد. افراد مختلف با تخصص‌ها و توانمندي‌هاي متفاوت در آنجا كار مي‌كنند. جايي شبيه اتاق مطالعه در كتابخانه‌ها با امكاناتي بيشتر، شما مي‌توانيد به عنوان يك فرد تنها و يا يك تيم استارتاپي يك ميز را انتخاب كنيد و به عنوان محل كار هر روز به آنجا مراجعه كنيد. انرژي چنين فضايي فوق‌العاده است، همه در حال تلاش هستند تا براي خود آينده‌ي موفقيت‌آميزي بسازند.

فضاي كار اشتراكي چه فايده‌اي دارد: 

كار كردن در چنين فضاهايي در كنار ساير افراد با سلايق مختلف و توانايي‌هاي منحصر به فرد منجر به افزايش بهره‌وري و خلاقيت مي‌شود. ميزان بازدهي در اين فضا بسيار بيشتر از ساير مجموعه‌هاي كاري است. شما مي‌توانيد هر روز با افراد جديدي آشنا شويد، همچنين مي‌توانيد با افرادي كه در كنار شما كار مي‌كنند تعامل داشته باشيد. اگر يك تيم استارتاپي هستيد ممكن است با مشكلاتي در كسب و كار خود مواجه شويد، اگر در يك فضاي كار اشتراكي فعاليت كنيد مي‌توانيد براي مسائل مختلف از افرادي كه آنجا هستند كمك بگيريد، گرافيست‌ها، برنامه‌نويس‌ها، حسابدارها و نويسنده‌ها مي‌توانند در مسائل مختلف به همديگر كمك كنند و به پيشرفت يكديگر كمك كنند.

 استارتاپ‌ها در ابتداي راه نمي‌توانند براي محل كار خود هزينه‌ي زيادي بپردازند، فضاي كار اشتراكي گزينه‌اي است پيش روي اين استارتاپ‌ها كه با هزينه‌اي نه‌چندان زياد علاوه بر پيدا كردن محلي براي كار از تجربه ديگران نيز استفاده كنند و با افراد جديدي آشنا شوند. تعامل اجتماعي و استفاده از تجربيات ديگران مهم‌ترين فايده اين مجموعه‌ها است. هر روز افراد جديدي به عنوان مشتري يا كارفرما به اين فضاي كاري وارد مي‌شوند و اين بهترين زمان براي شبكه‌سازي است.
در فضاي كاري اشتراكي معمولا دغدغه‌ي مسائل جانبي يك دفتر كار را نداريد، شما از مسائلي مانند مشكلات اينترنت و تعمير و نگهداري محيط دور مي‌مانيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۴:۵۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

قانون جذب چيست؟

قانون جذب چيست؟

در انديشه‌ي نوين، قانون جذب در واقع باوري است كه مي‌توان بر اساس آن با تمركز روي افكار مثبت و يا منفي خود، آنچه را كه افراد مي‌خواهند به دست آورند.

به گزارش ايسنا، بنابر اعلام پرورش افكار، قطعاً هيچ‌كسي دوست‌ ندارد كه افكار منفي خود را تحقق بخشيده و به آن‌ها جامه‌ي عمل بپوشاند اما همه‌ي افراد از كوچك و بزرگ و زن و مرد تمايل دارند تا به هر آنچه مي‌خواهند برسند و آن را جذب نمايند.

به كمك قانون جذب افراد مي‌توانند به خواسته‌ها و روياهايي كه ممكن است سال‌هاي زياد براي داشتن آن تلاش مي‌كرده‌اند، در مدت‌زمان كوتاهي نائل‌آمده وزندگي خود را به شكلي كه خوددوست دارند ترسيم كنند. در واقع شما با فراگيري قانون جذب ياد مي‌گيريد همچون نقاشي چيره‌دست، علاقه‌مندي‌ها و خواسته‌هاي خود را به زيبايي به تصوير كشيده و آن‌ها را به واقعيت تبديل نماييد.

مطابق با اين قانون مردم و ذهن آن‌ها انرژي خالصي دارند كه براي جذب افكار مثبت درون ذهن تنها كافي است تا به آن باور داشت و با تمرين‌هاي مداوم باعث شويد تا اين انرژي‌هاي هم‌سوي ذهن و افكار مثبت يكديگر را جذب كرده و روياهاي شما را محقق سازند. سلامتي، ارتباطات مثبت و قوي، ثروت و ... از جمله افكار مثبتي هستند كه با تكرار و مراقبت مي‌توان آن‌ها را جذب كرد.

تفكر انديشه‌ي نوين در قرن نوزدهم شكل گرفت و بر اين اساس افراد توانستند تا با تركيب افكار و احساسات مثبت، فرصت‌هاي مثبت را جذب كرده و از آن به نفع پيشرفت در زندگي خود بهره ببرند. اين قانون كه مي‌توان از آن به‌عنوان رازهاي به دست آوردن موفقيت نيز ياد كرد، در واقع نيرويي از سمت پروردگار متعال است كه با كمي تلاش و تمركز مي‌توانيد آن را به دست آورده و از آن در جهت موفقيت خود به‌كارگيريد.

دوره‌هاي آموزش قانون جذب

· خواب‌وبيدار

· ارتعاش و مدارها

· اگر اسكار را مي‌گرفتم                                                                                            

· شنا كردن در جهت جريان

· سودوكو و تغيير اطرافيان

· اهداف ناخواسته مشخص مي‌شوند

· قطب‌نما

· نقش خاطرات

· جايگاه توبه

· شكرگزاري پاك‌سازي

· ۲ فايل تخصصي روابط

· ۲ فايل تخصصي ثروت

· ۲ فايل تخصصي سلامتي

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۶:۱۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

راهنماي كامل استفاده از اينستاگرام

نرم افزار و يا شبكه اجتماعي اينستاگرام  در سال 2010 به وجود آمد كه دنياي عكس و فيلم، سلفي و شبكه اجتماعي را متحول ساخت. اگر تاكنون با شبكه اجتماعي محبوب اينستاگرام كار نكرده و روش كار با اين نرم افزار را نمي دانيد با ما در ادامه اين مطلب از بخش تكنولوژي نمناك همراه باشيد تا روند كار با محبوب ترين اپ اشتراك گذاري تصاوير در دنيا را در گوشي هاي هوشمند آشنا سازيم و با آموزش اينستاگرام به شما هديه اي داده باشيم...

نكته اول :براي حذف اكانت اينستاگرام نياز هست كه از طريق خود سايت اينستاگرام اقدام نماييد.

نكته دوم :اگر پسورد خورد را در اينستاگرام فراموش كرده ايد مي توانيد آن را با جيميل يا شماره تماس خود بازگرداني كنيد و پسورد جديد بسازيد.

روش هاي ثبت نام يا ايجاد حساب كاربري در اينستاگرام

پس از اجراي برنامه اينستاگرام، سه گزينه براي ثبت نام و ورود ظاهر خواهد شد ؛

 
آموزش اينستاگرام

ايجاد حساب اينستاگرام

Register with Facebook

زماني اين گزينه را انتخاب مي كنيد كه حساب كاربري فيس بوك داشته و قصد داريد كه حساب كاربري اينستاگرام را به آن متصل نماييد. با انتخاب اين گزينه صفحه ديگري مانند شكل زير باز خواهد شد كه كلمه كاربري و رمز عبور فيس بوك را از شما خواهد پرسيد كه با وارد نمودن آن، به راحتي حساب اينستاگرام شما فعال خواهد شد.

Register with Email

راه دوم براي ثبت نام، انتخاب اين گزينه و معرفي يك آدرس ايميل معتبر مي باشد. در ادامه روش ثبت نام از اين طريق به طور كامل توضيح داده خواهد شد.

Log In

اين گزينه را زماني انتخاب خواهيد كرد كه قبلا حساب كاربري را ايجاد نموده ايد و مي خواهيد وارد اينستاگرام شويد.
 

 مراحل ثبت نام در اينستاگرام

1- اگر براي ثبت نام از گزينه ثبت نام با ايميل " Register with Email " را انتخاب كنيد، صفحه زير باز خواهد شد : 
 
آموزش اينستاگرام

ثبت نام در اينستاگرام

2- اطلاعات خواسته شده كه شامل نام و نام كاربري،رمز و تلفن را كامل كرده و دكمه تيك را بزنيد.
3- در اين مرحله آدرس ايميل بايد توسط تائيد شود.
4- در ادامه به شما پيشنهاد مي دهد كه دوستان خود در فيس بوك كه از اينستاگرام استفاده مي كنند را پيدا كنيد.
 
منبع : نمناك

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۴۰:۵۲ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

راهنماي خريد فرش, نحوه خريد فرش


فرش در خانه اكثر ايراني‌ها يكي از وسايل ضروري خانه به حساب مي آيد. اگر شما قصد خريد فرش براي منزلتان را داريد پيشنهاد مي‌كنيم ابتدا اين مطلب را بخوانيد تا درنهايت با وجود تنوع بسيار طراحي و نقشه فرش در بازار دچار سردرگمي نشويد.

فرش‌هاي دستباف در ايران در سه قالب اصلي بافته مي‌شوند: ترنج، خشتي و افشان. كه در اين ميان لچك‌ترنج از طرفداران بيشتري برخوردار بوده است. در واقع مي‌توان گفت فرش‌هايي كه در اكثر خانه‌هاي ايرانيان ديده مي‌شود با حاشيه‌اي پهن در اطراف و طرحي بيضي يا دايره در ميان، طرح ترنج است كه مورد استقبال زيادي قرار گرفته است. اين نوع طرح از معماري ساختمان‌هاي سده آخر دوره اشكانيان الهام گرفته شده است و نمادي از حياط ساختمان‌هاي آن دوره است. لچك‌هاي فرش باغچه‌هاي سبزي‌كاري خانه‌ها و بيضي وسط حوض حياط است. در طرح افشان، لچك و ترنج حذف شده و با حفظ همان حاشيه كناري در وسط فرش طرح گل و ساقه و برگ ديده مي‌شود. در طرح خشتي نيز تمام سطوح داخلي به مستطيل‌هاي مساوي تقسيم شده و در داخل هريك نقشه‌اي بافته شده است. هرچه طرح درون خشت‌ها تكراري نباشند نشانه مرغوبيت نقشه است. در كنار اين فرش‌ها طرح‌هاي ديگري نيز وجود دارد كه در شهرهاي ديگر ايران بافته مي‌شوند و از آن جمله مي‌توان به گبه، فرش‌هاي تركمن و … اشاره كرد.

چه فرشي براي چه جايي؟
پيش از آنكه براي خريد فرش اقدام كنيد لازم است به برخي نكات نظير نوع كفپوش خانه، وسعت محيط، ميزان نورگيري، رنگ ديوارها و روكش مبلمان‌ها و پرده‌ها، ميزان تردد در محيط و سبك فضاي خانه دقت كنيد. اين نكات شما را در اين زمينه راهنمايي مي‌كند:

- اگر روي فرش لكه‌اي افتاد فورا آن را تميز كنيد. اگر لكه روي فرش باقي بماند پاك كردن آن سخت مي‌شود و نماي فرش را تار و تيره مي‌كند.

- براي فضاهايي با وسعت‌كم، فرشي با تركيب روشن انتخاب كنيد. در ضمن طرح افشان براي اين نوع فضاها مناسب‌تر است ولي هرگز طرح خشتي انتخاب نكنيد چون فضا را بيشتر كوچك نشان مي‌دهد.

- اگر اتاق شما به اندازه كافي نورگير نيست، فرش با تركيب رنگي روشن انتخاب كنيد. هر چه فرش روشن‌تر باشد فضا نوراني‌تر به نظر مي‌رسد.

- به هنگام انتخاب رنگ فرش به پالت رنگي موجود در فضا شامل رنگ ديوارها، پارچه روكش مبلمان، پرده‌ها و حتي رنگ چوب لوازم و از همه مهم‌تر رنگ كفپوش توجه كنيد. اگر در فضاي مدنظر شما، ديوار، كفپوش يا مبلمان طرح‌دار وجود دارد، فرشي با طرح‌هاي خلوت انتخاب كنيد تا تعادل طرح و نقش در كف محيط حفظ شود.گبه به لحاظ سبك طراحي بهترين انتخاب براي محيط‌هاي رنگي و شلوغ است.

- قبل از خريد فرش به سنتي يا مدرن بودن خانه خود نيز توجه كنيد. مثلا اگر خانه شما كفپوش پاركت دارد، گبه روي آن زيباتر مي‌شود اما براي فضاهاي سنتي‌تر، طرح لچك‌ترنج مناسب‌تر است.

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۱۴:۲۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

خريد فالوور در گلدفالوور. يكي از مرسوم ترين روش هاي افزايش فالوور در شبكه هاي اجتماعي ست و اين روش هم در ايران و هم در خارج به صورت بسيار تخصصي در حال حاظر انجام مي گيرد. به عنوان مثال چند سال پيش بود كه مشخص شد بسياري از فالوور هاي جاستين بيببر كاربران فيك هستند و در واقع او نيز خريد فالوور انجام داده بوده. البته اينستاگرام فالوور هاي فيك وي را پاك كرد و الان او همچنان جزو بيشتري فالوور هاي جهان را دارد. ما در اين پست سعي مي كنيم براي شما عزيزان چند روش مرسوم براي خريد فالوور را معرفي كنيم و درباره هر روش اطلاعات كاملي را به شما آموزش دهيم و در نهايت يك نييجه گيري كلي را با هم مرور خواهيم كرد.

خريد فالوور اينستاگرام

قبل از اينكه روش هاي مختلف خريد فالوور اينستاگرام را با هم مرور كنيم بهتر اين نكته را به شما بگوييم كه خريد فالوور همواره با هزينه همراه خواهد بود و شما بايد خود را آماده كنيد تا اين هزينه را بپردازيد. چون هيچ شغل و هيچ كسب و كاري بدون هزينه كردن به مرحله درآمد زايي نخواهد رسيد. بهتر است با خود اينگونه فكر كنيد كه قصد داريد يك مغازه بخريد و يا اجاره كنيد و مبلغ اجاره ماهانه و يا بخشي از خريد آن را صرف تبليغات و خريد فالوور اينستاگرام كنيد.

خريد فالوور اينستاگرام ارزان

درباره خريد فالوور اينستاگرام ارزان بايد به شما ياد آوري كنم كه دنياي مجازي نيز همانند دنياي واقعي ست, به اين معنا كه همانطور كه شما هزينه زيادي براي خريد يك خانه مي كنيد در مقايسه با يك خانه بسيار ارزان, 100% خانه گران بهتر است. پس خريد فالوور نيز پلن هايي كه قيمت بيشتري دارند سود دهي بيشتري نيز به همراه دارند. ولي با توجه به بودجه اي كه داريد بايد پلن تبليغاتي خود را انتخاب كنيد كه در زير پلن هاي مختلف را براي شما نام برده ايم.

خريد فالوور ايراني

ابتدا بهترين روش تبليغاتي يعني خريد فالوور ايراني را به شما معرفي مي كنيم. در اين روش شما مثال سفارش 1000 نفر را مي دهيد. فروشنده از هر طريقي كه در آن تخصص دارد براي صفحه شما 1000 نفر فالور ايراني واقعي جذب مي كند. اين كار از اين نظر بهترين روش است چون ايرانيان منبع درامد بهتري براي شما هستند و در واقع پس از آنكه صفحه شما را فالو كردند, پس از مدتي شروع به لايك كردن و فوروارد كردن پست هاي شما خواهند كرد, به عبارتي پس از اين خريد شما به مرور زمان فالوور هاي ايراني بيشتر و بيشتري را جذب خواهيد كرد

 

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۱:۰۸ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

فرش كاشان

 

شهر كاشان ، شهري است تاريخي كه در حاشيه بيابان ها و كوير مركزي ايران قرار گرفته است. كاشان با قدمت تاريخي طولاني از شهرهاي بزرگ استان اصفهان است .

 

آثار تاريخي فروان و زيبا ، خانه هاي زيبا با معماري منحصر به فرد ، از جمله ويژگي هاي اين شهر زيبا هست . خانه هاي تاريخي باقي مانده در شهر كاشان از جمله نمونه هاي منحصر به فرد خانه هاي سبك ايراني در كل كشور است . لازم به ذكر اين نكته است كه شهر كاشان همچنان توانسته است كه بافت تارخي و زيباي شهري خود را حفظ بكند .

در كاشان همانند تمامي شهرهاي تاريخي ايران ، هنر ايراني به بهترين شكل و نهايت كمال آن رشد كرده بود . از جمله اين هنر ها بايد به هنر قالي بافي و فرش بافي اشاره كرد . همواره فرش كاشان در بين متخصصين و دوستاران فرش ايراني جايگاه ويژه اي داشته است و سبك طراحي و رنگ آميزي آن منحصر به فرد بوده است.

در زمان حاضر هنر فرش بافي در اين شهر به افول كه نرفته است بلكه به صورت توليد فرش ماشيني بسيار رشد پيدا كرده است . اين رشد به گونه اي بوده است كه اكنون كاشان را قلب فرش ماشيني ايران مي دانند . مهمترين صنعت در شهر كاشان در سال هاي اخير توليد فرش ماشيني است. توليد كنندگان و متخصصين فراوان در اين شهر در اين زمينه با سرمايه گزاري هاي فراوان توانسته اند كه بيشترين نوآوري و طراحي هاي جذاب را ايجاد كنند.

استان كاشان با داشتن شهرك هاي صنعتي بسيار كه تماما در زمينه توليد فرش ماشيني فعاليت مي كنند نه تنها توانسته است در ايران قطب توليد فرش ماشيني لقب بگيرند بلكه در دنيا نيز فرش ماشيني را با نام فرش كاشان مي شناسند . و فرش توليدي كاشان به نمادي معتبر و با كيفيت معرفي شده است . همچنين طراحي هاي زيبا و منحصر به فرد در كنار تجهيزات و ماشين آلات به روز و پيشرفته ، فرش ماشيني كاشان را برندي بدون رقيب در كيفيت و طراحي تبديل كرده است .

فرش ماشيني جزء با اصالت ترين توليدات داخلي ايران است كه در سالهاي اخير توانسته است بازارهاي بزرگ بسياري را براي صادرات در كشورهاي مختلفي در آسيا و اروپا و آمريكا به دست بياورد . كه اين خود نشان از كيفيت بسيار بالاي فرش ماشيني كاشان دارد. عمده صادرات فرش ماشيني كاشان به كشورهاي عراق ، امارات ، عمان ، آلمان و ساير كشورهاي اروپايي است .

در سال هاي اخير با استقبال بسيار زياد علاقمندان به فرش ماشيني كاشان و سرمايه گذاري هاي مناسب ، دستگاه هاي فرشبافي مدرن 1200 شانه و 1500 شانه وارد بازار توليد شده اند . دستگاه هاي پيشرفته در كنار پيشرفت در توليد نخ هاي با كيفيت بالا باعث شده است كه كيفيت اين فرش ها به گونه اي باشد كه طرح هاي بسيار ريز بافت و كاملا مشابه فرش هاي دستباف را در فرش هاي ماشيني نيز مشاهده كنيم .

فرش كاشان : https://webfarsh.com/blog/%D9%81%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۰۵:۲۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

صحيح آواز خواندن نيازمند صرف وقت و تلاش زيادي است. اگر دنبال راهنمايي به زبان ساده هستيد، در ادامه با ما همراه باشيد. هرچه بيش‌تر به كمك اين مراحل تمرين كنيد، خواننده بهتري خواهيد شد.

1-درست بايستيد و حركت كنيد

كيفيت خوانندگي در حالتي كه ژست خوبي داريد بهبود چشمگيري مي‌يابد و بهترين ژست براي خوانندگي سر پا ايستادن است. زانوها، لگن، شانه‌ها و گوش‌هايتان را هم تراز كنيد. با راه رفتن آهسته از به وجود آمدن تنش دوري كنيد. حركت مداوم از يك طرف اتاق به طرف ديگر هنگام تمرين خوب است؛ اما زمان اجرا بهتر است انعطاف پذير باشيد و از حركات كوچك مانند خم كردن يكي از زانوها استفاده كنيد.

2-نفس بكشيد

اگر به موقع نفس نكشيد قادر به ادامه اجراي خود نيستيد. براي نفس گرفتن برنامه ريزي كنيد و طوري نفس بكشيد كه احساس آرامش كنيد. نفس كشيدن به كمك پرده ديافراگم بهترين روش است؛ اما اجراي صحيح آن نياز به تمرين زياد دارد. به پشت دراز بكشيد به طوري كه شكمتان به سمت بالا و پايين حركت كند. حالا بايستيد و سعي كنيد به همان روش نفس بكشيد.

3-با صداي خودتان آواز بخوانيد

كلمات را با صداي بلند فرياد بزنيد و سعي كنيد صداي خودتان را موقع آواز تقليد كنيد. فرياد زدن به شما كمك مي‌كند از صداي خود پشتيباني كنيد. يعني كمك مي‌كند دم و بازدم صحيح و به موقعي داشته باشيد.

خواننده

4-عمل بازدم را كندتر انجام دهيد

براي آواز خواندن نياز به هوا داريد؛ پس از هوايي كه وارد ريه‌هايتان شده درست استفاده كنيد. با اين كار علاوه بر اينكه خواهيد توانست عبارات طولاني‌تر را بخوانيد، صدايتان نيز بهتر به گوش مخاطب مي‌رسد. اين كار بر خلاف غريزه انسان به نظر مي‌رسد، اما اگر از تمام هواي محبوس در ريه‌هايتان در يك لحظه استفاده كنيد، اينطور به نظر مي‌رسد كه روي صدايتان كنترل نداريد.

5-دهانتان را به اندازه باز كنيد

تنش را از لب‌هايتان دور كنيد و دهنتان را باز كنيد. هيچ قانون خاصي براي ميزان باز بودن دهان هنگام آواز خواندن وجود ندارد؛ اما براي اينكه بتوانيد از تمام پتانسيل صداي خود استفاده كنيد، بايد دهانتان به اندازه باز باشد. انگشتتان را روي مفصل فك قرار دهيد و مطمئن شويد هنگام باز كردن دهان، فك شما به سمت پايين حركت ميكند نه به سمت جلو. اين كار براي ايجاد فضاي مناسب داخل دهان ضروري است.

 بعد از اينكه شما مراحل خوانندگي را پشت سر گذاشتين به يك سايت موزيك معتبر براي پخش آهنگ هاي خود نياز داريد كه بنده سايت پربازديد هيت ملودي را معرفي ميكنم...!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۵۸:۰۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

گروه ايوان بند يكي از گروه هاي جوان جديد و موفق موسيقي امروز ايران است. اعضاي اين گروه حسين شريفي خواننده، فواد غفاري آهنگساز، حديث دهقان ترانه سرا ، مصطفي مومني تنظيم كننده و ميكس و مستر هستند. در اين مطلب بيوگرافي اين دو هنرمند اصلي گروه و تصاوير جديد آنان را خواهيد ديد.

گروه ايوان بند

تشكيل گروه ايوان بند

ايوان بند در روز چهارشنبه سوري اسفند ماه 95 توسط حسين شريفي و فواد غفاري تشكيل شد. در مورد انتخاب نام E1-Band  مي گويند، E1 در زبانهاي  مختلف معاني زيبايي دارند، مثلا پسر جنگجو و خداي بخشش.

اي عشق اولين ترك ايوان بند بود. از كارهاي معروف اين گروه، آهنگ آهاي عاليجناب عشق، شاهكار، ماه مني، عهد كردم و تو كه معروفي را مي توان نام برد. ايوان بند هم اكنون زير نظر شركت آواي هنري است.

ايوان بند در سال 97 براي اولين بار در سالن ميلاد تهران به روي صحنه رفت.

اجراي كنسرت اوز با تهيه كنندگي حسين عبديان و مدير اجرايي مهراد پيشداد و با حمايت مالي سيتي سنتر اوز ، عينك بهراد گراش ، آبشار انديشه گراش و پيانو باربد لار در تاريخ ۹۸/۵/۲۲ در سالن مير احمدي اوز برگزار گرديد.

گروه ايوان بند

حسين ارديبهشت ماه سال 1366 در رفسنجان به دنيا آمد. وي مجرد است و با مادرش زندگي مي كند. خواننده مورد علاقه او مرحوم ناصر عبداللهي است و اولين كاستي كه خريده، آلبوم آدم و حواي اوست.

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۵۵:۳۶ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر