نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

براي خانم هاي “خانه داري” كه در مرتب كردن لوازم منزل سردرگم مي شوند ما 40 روش طلايي و بي نظير را كه مطابق اصول طراحي مدرن است در اين مطلب گنجانده ايم. ما برخي از بهترين نكات تميز كاري خانه و خانه داري راحت را كنار هم جمع كرده ايم، تا به شما كمك كنيم يك خانه بدون لكه داشته باشيد.

خانه داري راحت

بسياري از نكات طبيعي، ارزان، سريع، مفيد - با استفاده از همه چيز از فويل گرفته تا سركه و ليمو كه مي توانيد وقت و پول را در هنگام تميز كردن خانه صرفه جويي كنيد.

نكات خانه داري

نكاتي براي خانه داري راحت و تميز كاري سريع 

1. از يك دستكش لاستيكي مرطوب براي پاك كردن موي حيوانات خانگي استفاده كنيد:

اين يك راه حل ارزان و آسان است. يك دستكش تميز را روي چيزهايي مثل كاناپه و پرده ها (و حتي شلوار پاچه راست) بكشيد. براي حذف موي حيوانات. 

2. از يك فليپ فلاپ براي حذف موي حيوانات خانگي استفاده كنيد:

هيچ دستكش شسشتويي نداريد؟ يك دمپايي لاستيكي تميز روي وسايل خانه نيز درست همين كار را انجام خواهند داد.

3. از فيلتر قهوه براي تميز كردن شيشه يا آينه به راحتي استفاده كنيد: 

قهوه - تو همان چيزي هستي كه ما را از رختخواب بيرون مي آورد، و حالا فهميديم كه تو بيشتر از اين كار انجام مي دهي. بدون هيچ مواد شيميايي، پنجره هاي كثيف را تميز كنيد - فقط يك جاروب با يك صافي قهوه تميز به شيشه بزنيد. مثل جادو كار مي كند.

ترفند خانه داري

4. از جوراب براي جلوگيري از گرفتن سكه ها توسط جاروبرقي استفاده كنيد: 

جوراب ها را دور نيندازيد! پول و اشيا كوچك با ارزش را با استفاده از يك جفت جوراب به سر لوله و نازل نگهدارنده جاروبرقي وصل كنيد. اين كار همه چيز را مي گيرد، كش هاي مو و قطعات ديگر. 

5. ماكروويو خود را به طور طبيعي با يك فنجان آب تميز كنيد:

اگر مايكروويو شما بعد از انفجار هاي غذايي داخلش خيلي به نظر غير بهداشتي مي رسد، نترسيد - در يك چشم به هم زدن مي توانيد آن را به طور رايگان تميز كنيد. فقط يك فنجان آب با نصف ليمو و عصاره اش را در مايكروويو براي يك يا دو دقيقه قرار دهيد.

مخلوط را در مايكروويو قرار دهيد و به مدت 5 دقيقه بگذاريد تا بخار شود، سپس به راحتي داخل مايكروويو را پاك كنيد. بوي ليمو تمام آشپزخانه شما را پر مي كند!

فيلم ترفندهاي خانه داري

6. اسفنج هاي تميز كننده - آن ها را با مايكروويوتميز كنيد:

به نظر مي رسد كه شما به طور مداوم بسته هاي جديدي از اسفنج تميز كردن آشپزخانه و دستشويي را مي خريد، و نه تنها هزينه ها را افزايش دهيد بلكه براي محيط زيست هم خوب نيست.

از اسفنج هاي تميز كننده خود استفاده بيشتري بكنيد. يك يا دو دقيقه در مايكروويو با دواي بسيار بالا قرار دهيد. اين باعث مرگ باكتري هايش مي شود. 

7. يك محصول تميز كننده سريع را براي كل خانه خود بسازيد:

فقط چهار قاشق سوپ خوري جوش شيرين و يك ليتر آب گرم را مخلوط كنيد كه ارزان و طبيعي است. از اين مخلوط به طور سخاوتمندانه در سطوح، كف و هر جاي ديگري كه نياز هست، استفاده كنيد. 

8. نكته عالي صرفه جويي براي پول:تميز كردن سري حمام با استفاده از سركه:

سركه بهترين دوست شما است. سر حمام را در مخلوطي از آب جوش و سركه خيس كنيد تا به راحتي كثيفي ها را از بين ببريد.

شستن سردوش 

9. استفاده از روغن بچه براي حذف اثر انگشت روي استيل ضد زنگ:

روغن بچه فقط براي نرم شدن پوست و تسكين دادن به كار نمي رود. اگر كاپوت ماشين يا ديگر وسايل استيل ضد زنگ با اثرات انگشت كثيف شده باشند، كمي روغن بچه بر روي يك پارچه تميز قرار دهيد و آن را پاك كنيد. 

10. از يك مسواك كهنه براي تميز كردن دستشويي خود استفاده كنيد:

مسواك كهنه خود را دور نريزيد - اين مي تواند يك ابزار واقعاً مفيد باشد. آن را در آب جوش آب قرار دهيد تا از شر هر گونه ميكروب خلاص شويد و از آن براي تميز كردن جاهايي كه جاروبرقي تان به آن دسترسي ندارد، استفاده كنيد.

به خصوص در دستشويي، براي تميز كردن جاهايي كه دسترسي خوبي ندارن مفيد است، مثل دور اطراف شير آب و يا فاضلاب.

خانه داري حرفه اي

11. بهترين نكات تميز كاري، ورقه نرم كننده پارچه براي جلوگيري از بوي سطل آشغال :

هيچ چيز ازار دهنده تر از خالي كردن سطل نيست. يكورقه نرم كننده پارچه را به همراه كيسه، در كنار سطل قرار دهيد. شما مي توانيد با انواع مختلف معطرها اين كار را نيز امتحان كنيد. 

12. جلوگيري از بوي كفش با جوش شيرين:

دوباره جوش شيرين نجات بخش است! اگر كفش هاي شما بو مي هد، درمان ريختن كمي جوش شيرين است.

كفش بدبو

13. جاي ماژيك روي چوب و خمير دندان :

اگر نوه هايتان عاشق كشيدن ماژيك روي ميز يا هر چيز ديگري كه از چوب ساخته شده باشد، هستند، به آرامي كمي خمير دندان بماليد تا لكه را پاك كنيد. 

14. برس خود را به سرعت با مايع شستشو و آب تميز كنيد:

مواد باقيمانده را از اسپري مو، شامپو خشك و يا هر نوع محصولات مو با مخلوط كردن مايع شستشو و آب گرم پاك كنيد.

شستن برس

15. بوي طبيعي سركه براي خانه بسازيد:

يك نسبت سركه سفيد را با يك نسبت آب مخلوط كنيد تا يك اسپري خانگي پايه ايجاد كنيد (براي هر كسي كه از آلرژي رنج مي برد، بسيار مناسب است. نمي توانيد بوي ماهي و چيپس را تحمل كنيد؟ كمي گياهان تازه را به مخلوط اضافه كنيد.

16. تميز كردن لوله مسدود شده با جوش شيرين :

باز هم جوش شيرين! اين بار يك شگفتي براي باز كردن لوله ها با موي سر و يا مواد غذايي. يك نسبت جوش شيرين را بريزيد و بعد يك نسبت سركه را روي آن بريزيد و سپس با يك پارچه مرطوب بپوشانيد چون آن دو با يكديگر واكنش مي دهند تا لوله را به طور طبيعي تميز كنند. پنج دقيقه صبر كنيد و سپس كمي آب گرم بگيريد تا پاك شود. 

17. پاك كردن كفش هاي سفيد با خمير دندان :

كفش هاي تنيستان كمي كثيف است؟ كفش هاي ورزشي سفيد سفيد را مي توانيد با ماليدن خمير دندان به زندگي برگردانيد. بوي بد بويي به مشام خواهد رسيد.

كفش سفيد

18. قفسه هاي آشپزخانه تميز با مايع شوينده:

قفسه هاي پر از غذا و چرب و كثيف را مي توان با مايع شستشو و كمي آب گرم تميز كنيد - خيلي شگفت انگيز است كه تا چه اندازه دوده و كثيفي بر روي اسفنج شما ظاهر خواهد شد.

19. پاك سازي تخته خرد كن با ليمو:

تخته خرد كن ما استفاده زيادي دارد، از گوشت و مرغ ماهي تا بريدن ميوه و سبزيجات، بنابراين تعجبي ندارد كه آن ها كمي خسته به نظر برسند. ليمو براي بلند كردن لكه ها از تخته، و نيز هر گونه رايحه عالي هستند. هنوز تغيير نكرده؟ كمي جوش شيرين اضافه كنيد و تكرار كنيد.

تخته خردكن

20. درخشش نقره اي سريع با خمير دندان:

اگر به اندازه كافي خوش شانس باشيد كه بتوانيد مقداري از قطعات نقره اي زيبا را خريداري كنيد، آن ها را در شرايط نگه داريد تا هميشه زيبا باشند. به آن ها مخلوطي از آب و خمير دندان بزنيد. بگذاريد خشك شوند و بعد با پارچه پاك كنيد. 

منبع : https://housekeeping.tebyan.net/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۵۴:۱۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

فروشگاه اينترنتي Dell Hp براي ارائه تجربه مناسب به خريداران و با ايده اصلي خريد اينترنتي آسان در بهار سال ۹۷ راه اندازي شد ، اين فروشگاه براي اطمينان خاطر خريداران عزيز ميزبان خريد حضوري شما هم در تهران – ميدان وليعصر(ع) – بعد از تقاطع فلسطين – كوچه شوريده – كوچه زنبق – پلاك ۱ مي باشد.

اين مجموعه با عرضه:

– كامپيوتر دست دوم

-باندل (كامپيوتر كامل )

-سرورهاي استوك

-مانيتورهاي استوك برند

-لپ تاپ استوك

– ملزومات وتجهيزات جانبي

كار خود را آغاز كرده است. اين فروشگاه تلاش مي‌كند تا با ارائه خدمات بروز و مناسب تجربه به ياد ماندني را براي كاربران فراهم كند.

امكان ارائه سفارش هم اكنون براي تهران و تمام شهرستان‌ها از طريق تيپاكس باربري، پيك و البته سيستم پست امكان پذير است و سفارش‌ها بدون هيچ تاخير و در مدت زمان بسيار كمي براي مشتريان ارسال خواهند شد.

 

خدمات ما

فروشگاه دل اچ پي مركز تخصصي فروش كيس استوك ، سرور استوك ،لپ تاپ استوك ، مانيتور استوك و قطعات و لوازم كامپيوتر
 

فروش شهرستان : 66477394-021

فروش تهران:     66477395-021

گارانتي :     66477396-021

 

آدرس : تهران - ميدان وليعصر(ع) - بعد از تقاطع فلسطين - كوچه شوريده - كوچه زنبق - پلاك1

 

منبع : https://dellhp.ir/

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۳۴:۳۹ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۸:۵۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

كيسه زباله

شركت ميزبان پلاست  مجموعه اي كامل از كيسه هاي زباله با عملكرد بالا براي مصارف گوناگون (سنگين و سبك) و جمع آوري زباله هاي ادارات، بيمارستان ها، منازل، صنعتي و عمومي در سايزها و رنگ هاي گوناگون عرضه مي نمايد.

 •  ساده يا چاپي

 • بند دار و بدون بند

 • برگه اي يا رولي

 

لازم به ذكر است جهت تامين نياز بازار هاي گوناگون، توليد بر مبناي سفارش مشتري انجام مي شود.

كيسه زباله، بمنظور جمع آوري زباله ها در منازل، شركتها، مراكز صنعتي و بيمارستاني و ... مورد استفاده قرار مي گيرد. با توجه به عادت مصرف كنندگان محترم به استفاده از نوع سنتي كيسه زباله در بسته بندي هاي تخت و جدا از هم و در راستاي پاسخ به نياز گروه ديگر از مصرف كنندگان و همچنين بهينه نمودن مصرف، شركت توليدي نايلون سپيد ، كيسه زباله را با بهترين مواد اوليه ممتاز توليد و به صورت كيسه زباله رولي، توليد و بصورت بسته بندي جذاب به باز ار عرضه نموده است.

كيسه زباله ها كيسه زباله ها تهيه شده از مواد درجه يك و در اندازه هاي مختلف و با رنگ هاي زرد ، سفيد ، آبي و مشكي و حتي رنگهاي سفارشي مشتريان قابل تهيه مي باشد

مواد پلي اتيلن سنگين و پلي اتيلن سبك، از مواد تشكيل دهنده كيسه زباله رولي مي باشد

 

 توضيحات بيشتر در مورد  كيسه هاي زباله و بيمارستاني :

اصولا از كيسه زباله جهت حفظ بهداشت محيط فردي و اجتماعي استفاده مي كنيم و به سبب آن مواد و اقلام زايد غير قابل استفاده را در آن قرار داده و از محل كار ويا زندگي خود خارج مي نماييم اما آيا تا حالا نسبت به تفكيك زباله هاي خود اقدام نموده ايم ويا ايا شهرداري نسبت به دريافت تفكيك شده زباله ها كاري كرده است ؟اما زباله هاي در چندين نوع و سايز مختلف وجود دارند كه هر كدام كاربردي خاص و جداگانه دارند مثلا در مورد بيمارستانها مي توان مثال زد كه كيسه هاي زباله زرد مربوط به زباله هاي عفوني مي باشد.شركت توليدي نايلون سپيد به عنوان بزرگترين شركت توليدي انوع نايلون ، نايلكس و سلفون در 
سطح كشور توليد كننده انوع نايلون ونايلكس زباله اي مي باشد محصولات اين شركت در بخش كيسه زباله عبارتند از :

1- كيسه زباله اي معطر كه با اسانس هاي خوشبو جهت استفاده در منازل و محل كارشما توصيه 

مي گردد .

2- كيسه زباله رولي كه به صورت بسته بندي سه عددي وبه صورت بسيار زيبا و شكيل بسته بندي شده و با توجه به پرفراژ دار بودن ان به سهولت قابل جدا شدن مي باشد

3- كيسه زباله معروف به طرح لندني كه داراي مقاومت و كشش بسيار بالا مي باشد

4- كيسه زباله صادراتي كه مختص صادرات مي باشد

5- كيسه زباله اتوكلاو وبيمارستاني كه مختص بيمارستانها و مركز پزشكي مي باشد وبه صورت 

هاي ذيل موجود مي باشد :كيسه زباله بيمارستاني آرمدار ؛ مخصوص ؛ نايلون زباله آرمدار بيمارستاني-زرد

نايلون زباله بيمارستاني-نارنجي

6- كيسه زباله فله اي و با بسته بندي كيسه اي 20 و 25 كيليويي جهت فروشندگان مصنوعات پلاستيكي .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۹:۲۵ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
در اينجا چندين راه جديد و جذاب را به شما ياد مي دهيم كه بتوانيد به راحتي با استفاده از پلاستيك فريزر كار‌هاي جالبي مثل تازه نگهداشتن موز، تهيه سوسيس و آبپز كردن تخم مرغ را انجام دهيد.
استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

۱- تازه نگه داشتن موز با استفاده از پلاستيك فريزر


استفاده خلاقانه از كيسه فريزر
براي اينكه موزها رنگ و ميزان رطوبت خود را حفظ كنند، بهتر است فقط ساقه‌هاي آن را با پلاستيك پوشش دهيد. با اين روش تازه نگه داشتن مواد غذايي ، موزها مثل روزي كه آنها را خريداري كرده‌ايد تازه و خوشمزه خواهند ماند.


۲- زيبايي بيشتر با استفاده از پلاستيك

تقريبا هر ماسك پاكسازي كننده صورت موثرتر خواهد بود اگر بعد از اينكه شما ماسك را به صورت خود زديد، روي پوست خود كرم مرطوب كننده زده و با استفاده از كيسه فريزر روي آن را بپوشانيد.


۳- درست كردن درپوش ليوان

استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

يك ليوان پر از مايع را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد، سپس آن را با يك ني برش دهيد و ني را وارد آن كنيد و به راحتي چاي يا آب را بنوشيد. اين يك راه مناسب براي نوشيدني‌هايي است كه در زمان ورزش كردن نياز داريد. با اين روش امكان ريختن مايع درون ليوان وجود ندارد و همچنين اگر نوشيدني گرم باشد به مدت طولاني گرماي خود را حفظ مي‌كند.


۴- سرگرمي خلاقانه براي بچه‌هاي شما

استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

استفاده از پلاستيك فريزر يك راه عالي براي بچه‌ها است كه بتوانند نقاشي‌هاي جالب و جديدي را بدون دست زدن به رنگ‌ها با دست خود خلق كنند. تنها كافي است رنگ را روي يك تكه كاغذ يا مقوا قرار دهيد، بعد آن را با پلاستيك فريزر پوشش دهيد. اكنون دست‌هاي كودك خلاق شما بقيه كار را انجام مي‌دهد.


۵- ساخت تله ميوه‌اي براي مگس‌ها

استفاده خلاقانه از كيسه فريزر

براي خلاص شدن از شر مگس‌هاي خانه، چند قطعه ميوه را ريز ريز كنيد، سپس آن‌ها را در يك كاسه قرار دهيد و روي آن را با يك تكه پلاستيك فريزر بپوشانيد. سپس با استفاده از يك چاقو يك برش كوچك روي سطح آن ايجاد كنيد. به همين سادگي يك تله براي مگس‌ها درست مي‌كنيد.


۶- تازه نگه داشتن گل چيده شده

اگر ساقه گل خود را ابتدا در يك كاغذ و يا پارچه مرطوب قرار دهيد و سپس روي آن را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد، اين كار باعث مي‌شود كه دسته گل شما عمر طولاني‌تري نسبت به زماني كه در آب است، داشته باشد.


۷- جابجايي ساده‌تر وسايل منزل

با استفاده از پلاستيك فريزر و يا ديگر پلاستيك‌هاي مناسب بسته بندي مي‌توانيد وسايل خانه را با محتويات داخلش جمع كنيد و ديگر نيازي به خالي كردن همه قفسه‌هاي جعبه و كمد‌هاي خود نداريد.

به اين ترتيب كار شما سريعتر انجام مي‌شود و وقتي به خانه جديد برويد همه چيز همانطور كه بود درجاي خود قرار مي‌گيرد.


۸- بهترين روش براي آبپز كردن تخم مرغ

استفاده از پلاستيك فريزر يك روش فوق العاده آسان براي درست كردن تخم مرغ‌هاي آبپز مي‌باشد. پلاستيك را روي يك سيني يا بشقاب پهن كنيد بعد روي آن را به روغن معمولي يا روغن زيتون آغشته كنيد، سپس پلاستيك را جمع كنيد و تخم مرغ را شكسته و درون آن قرار دهيد. بعد پلاستيك را سه دقيقه در آب جوش قرار دهيد.


 ۹- ترفندي براي رنگ كاري در خانه

اگر شما مشغول رنگ كردن خانه خود هستيد و نياز به استراحت داريد، براي جلوگيري از خشك شدن غلتك رنگ، مي‌توانيد آن را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد، همچنين مي‌توانيد همين كار را براي قلم مو نيز انجام دهيد.


۱۰- تميز نگه داشتن يخچال

قفسه‌هاي يخچال خود را با استفاده از پلاستيك فريزر بپوشانيد تا تميز نگه داشتن آن ساده‌تر شود. در اين صورت حتي اگر، يك تخم مرغ در يخچال بشكند و در همه جا پخش شود، تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه پلاستيك را برداريد و آن را با يكي ديگر جايگزين كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۰:۱۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

شايد خريد كيسه زباله يا كيسه فريزر بسيار ساده به نظر برسد و شما تا به حال هنگام خريد اين محصول به تنها چيزي كه فكر نكرده‌ايد انتخاب محصولي با ويژگي‌هاي خاص باشد.

به گزارش ايسنا، بنابراعلام ميزبان پلاست تصميم‌گيري در مورد انتخاب كيسه زباله آن‌قدرها هم ساده نيست؛ به ويژه زماني كه شما براي خريد به فروشگاه مي‌رويد و با قفسه‌اي از برندهاي مختلف مواجه مي‌شويد. در اين حالت تنها راه، انتخاب محصولي است كه قبلاً استفاده كرده و از كيفيتش راضي بوده‌ايد و يا انتخاب تصادفي يكي از برندهاي موجود است.

ويژگي‌هاي كيسه زباله مناسب

اندازه كيسه زباله يكي از ويژگي‌هاي مهمي است كه بايد به آن توجه ويژه داشت. اين مورد علاوه بر فراهم كردن تنوع انتخاب براي تناسب با انواع سطل‌هاي زباله، كار را براي تفكيك زباله‌ها آسان‌تر مي‌كند. چراكه براي زباله‌هاي خشك با ماندگاري بيشتر اندازه بزرگ كيسه زباله مهم است؛ در مقابل زباله‌هاي‌تر به دليل نياز به خروج روزانه زباله‌ها، اندازه كوچك، پاسخگوي حجم دورريز خواهد بود. ضمن آنكه اين رويكرد در مصرف كمتر پلاستيك نيز مؤثر خواهد بود.

كيسه فريزر توليد ميزبان پلاست در دو سايز و دو رنگ متفاوت موجود است. سايز بزرگ در رنگ آبي و سايز متوسط در رنگ سبز، توليد مي‌شوند كه مي‌توان به نسبت حجم زباله‌ها از اين كيسه‌ها استفاده كرد. همچنين اين كيسه‌ها قادرند وزني بين۷  تا ۱۰  كيلوگرم را تحمل كرده و از انتشار بوي نامطبوع و نشت شيرابه زباله جلوگيري كنند.  گفتني است اين كيسه‌ها را مي‌توان براي مصارف خانگي و غيرخانگي مورد استفاده قرار داد.

مقاومت دمايي شاخص مهم كيسه‌فريرزها

از آنجا كه بيشترين مصرف كيسه‌فريزرها، مصارف خانگي است اين محصولات بايد اين قابليت را داشته باشند كه از طرفي در دماي پايين و مدت زمان طولاني مواد غذايي را در خود نگه دارند و از طرف ديگر در برابر انجماد بافتشان تحليل نرود. كيسه فريزر جعبه‌اي ميزبان پلاست در طولاني مدت، مواد غذايي را در منفي هجده درجه و در كوتاه مدت تا منفي بيست درجه حفظ مي‌كنند. همچنين در گروه محصولات براي سهولت در استفاده، از جعبه‌ها و مدل‌هاي مختلف استفاده شده از جمله مدل كيسه فريزر تقويمي، كيسه فريزر آسان مصرف و كيسه فريزر شيت تك‌برگي. اندازه اين كيسه‌ها بر طبق استاندارد ملي در اندازه ۳۵*۲۵ بوده كه در هر جعبه دويست برگ قرار دارد. گفتني است در مدل آخر، بسته‌ها ۱۰۰ و ۱۲۰ عددي توليد شده، كيسه‌ها براق و رولي هستند كه موجب استفاده راحت‌تر از هر برگ مي‌شود.

كيسه‌فريزرهاي آسان مصرف

از مزاياي خاص محصول كيسه فريزر آسان مصرف، مي‌توان به رعايت بهداشت بيشتر هنگام مصرف اشاره كرد چراكه با برداشتن يك كيسه فريزر، دست با كيسه‌هاي ديگر تماس پيدا نمي‌كند، رنگ و خاصيت مواد غذايي منجمد شده در آن حفظ مي‌شود و به همين دليل استفاده طولاني مدت آن نيز آسان است.

كيسه فريزرهاي تقويمي

طراحي جذاب اين كيسه فريزرها، نقطه تمايز آن‌ها در مقابل كيسه فريزرهاي آسان مصرف است. از جمله مواد استفاده شده براي توليد انواع كيسه فريزر و كيسه زباله مي‌توان به پلي‌اتيلن اشاره كرد كه سبب ايجاد استحكام كششي بيشتري در محصول مي‌شود. قابليت ويژه‌اي كه اين گروه از محصولات ميزبان پلاست را براي نگهداري آسان حجم‌هاي مختلفي از مواد غذايي بهينه كرده است. همچنين طراحي محصولات به صورت چسبي نيز از ديگر ويژگي‌هاي اين محصول است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۱:۵۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

لوازم خانگي ضروري

لوازم خانگي مهم ترين اجزا و كالا هاي يك خانه هستند؛ البته وجود برخي از آن ها ضرورت زيادي در خانه ها ندارد اما بدون حضور و وجود برخي از آن ها نمي توان زندگي كرد. در اين مقاله قصد داريم ليستي از ضروري ترين لوازم خانگي را به شما ارائه كنيم.

لوازم خانگي ضروري

ليست و اسامي كه در ادامه قرار است به شما بدهيم، لوازمي هستند كه زندگي بدون استفاده از آن ها تقريبا غير ممكن خواهد بود و مطمئنا وجود آن ها لازم و ضروري است.

يخچال

يخچال يكي از اصلي ترين لوازم خانگي به حساب مي آيد؛ اين كالا فوق العاده ضروري است و اگر در خانه اي از آن استفاده نشود، تمامي وسايل خوراكي و ... فاسد و مضر خواهند شد. البته امروزه تمامي خانواده ها از يخچال استفاده مي كنند و وسايل خوراكي شان را درون آن مي گذارند.
 

ساعت

شما به هيچ عنوان نمي توانيد بدون استفاده از ساعت كار هاي تان را پيش ببريد؛ طبيعتا براي فهميدن روز و شب و ساعت دقيق بايد از اين وسيله استفاده كنيد. اكثر ساعت هايي كه در اين دهه طراحي و توليد شده اند، جنبه تزئيني هم دارند و دكوراسيون خانه شما از نظر ظاهري دچار مشكل نخواهد شد.

براي مثال، شما يك قرار كاري در ساعت 8 شب داريد؛ بدون اطلاع از ساعت نمي توانيد سر وقت به قرار كاري تان برسيد. در نتيجه براي سر وقت رسيدن و از بين نرفتن اين قرار، بايد از ساعت استفاده كنيد و همواره براي از دست ندادن زمان، به آن توجه داشته باشيد.

اجاق گاز

وجود يك اجاق گاز براي پخت و پز در هر خانه اي ضروري است؛ البته برخي از خانه ها از تك شعله براي پخت و پز استفاده مي كنند كه كاربرد بسيار كمتري نسبت به اجاق گاز دارد.

ماشين لباسشويي

كمتر خانه اي را مي توانيد بيابيد كه در آن براي شستن لباس از ماشين لباسشويي استفاده نمي شود؛ امروز اكثر خانواده ها براي شستن لباس و وسايل، از دست هاي شان كمك نمي گيرند و به راحتي آن ها را درون ماشين لباسشويي مي اندازند و روشن مي كنند تا صفر تا صد كار هاي مربوط به شستشو، توسط اين وسيله انجام شود.

تلويزيون

تلويزيون را مي توانيد در اكثر خانه ها مشاهده كنيد؛ به طور كلي، تمامي افراد در طول شبانه روز حداقل چند دقيقه اي را به تماشاي فيلم و سريال و ديدن برنامه هاي تلويزيون مي پردازند. لازمه تماشاي آن ها، تلويزيون است. البته شما مي توانيد با تلفن همراه تان هم اين برنامه ها را مشاهده كنيد اما بدون شك تلويزيون كاربردي ترين وسيله براي تماشاي فيلم و سريال است.
 

جمع بندي نهايي

لوازم خانگي ضروري كه در اين مقاله گفته شد، بخشي از مهم ترين وسايلي بودند كه بايد در خانه ها وجود داشته باشند؛ البته لوازم ديگري مانند كامپيوتر براي گذراندن اوقات فراغت و دسترسي به فضاي مجازي و حتي راه اندازي كسب و كار، مايكروفر براي گرم كردن غذا و يا طبخ سريع آن ها، تهويه براي گردش هوا در آشپزخانه، سرويس بهداشتي و ... و حتي مبلمان براي نشستن راحت هم براي خانه ها جزء لوازمي است كه اگر از آن ها استفاده نشود، كمبودشان حس خواهد شد.

به طور كلي، مي توانيد با مراجعه به سايت جنرال حيدري كه يكي از بهترين سايت ها در زمينه لوازم خانگي است، قيمت و توضيحات تكميلي را درباره اين وسايل و لوازم خانگي ضروري كه يك خانه به آن نياز دارد، مشاهده و مطالعه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۶:۲۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
در انتخاب سفره هاي يكبار مصرفي كه تهيه مي كنيد دقت كنيد مراقب باشيد محصولات استاندارد و مطمئن خريداري كنيد و از تهيه سفره هاي يكبار مصرف ناسالم و غير استاندارد پرهيز كنيد از سفره يكبارمصرف نبايد بوي نامطبوع استشمام شود خريد، استفاده و نگهداري از اين سفره ها نيازمند رعايت برخي نكات مهم و ضروري است در ادامه مطلب به برخي توصيه ها در اين زمينه اشاره كرده ايم .
 
سفره، ميان خانواده‌هاي ايراني يكي از ملزومات پرمصرفي است كه چون روزانه و به دفعات استفاده مي‌شود بايد به بهداشت آن رسيدگي شود.

سفره جنس‌هاي مختلف حصيري، پارچه‌اي، پلاستيكي و انواع نايلوني يكبار مصرف دارد كه انواع پلاستيكي آن به دليل قابليت تميز شدن سريع با دستمال مرطوب و نم پس ندادن و عدم جذب رطوبت و آلودگي از كف زمين در اولويت قرار دارد كه البته بايد هنگام خريد، استفاده و نگهداري از آن نكاتي را رعايت كرد.

هنگام خريد سفره پلاستيكي، انواعي را كه از مواد نو تهيه شده يعني فاقد بوي نامطبوع و ذرات ريز پراكنده سياه‌رنگ باشد و رنگ روشن و شفافي دارد انتخاب كنيد.

از خريد سفره‏هاي پشت كرك‏دار كه گرد و خاك و آلودگي كف زمين را به خود مي‌گيرد، انواعي كه نقوش برجسته داشته و آلودگي‌ها را در خود نگه مي‌دارد و سفره‌هايي كه پشت و روي آن بسختي قابل شناسايي است خودداري كنيد.

پس از خوردن غذا سطح سفره را با يك دستمال غيرنايلوني نمدار تميز كنيد و تا زماني كه سطح سفره رطوبت دارد آن را جمع نكنيد. در صورتي كه سفره بواسطه مواد غذايي چرب و مرطوب كثيف شده باشد بايد آن را با آب گرم و مواد شوينده بشوييد و در آفتاب خشك كنيد.

 

مزاياي سفره يكبار مصرف


اما برخي از توليدكنندگان براي سود بيشتر خود،سفره هاي بي كيفيتي را به بازار عرضه ميكنند كه هم براي محيط و هم سلامتي انسان مضر هستند.

توليدكنندگان بايد با استفاده از موادي كه كمترين آسيب را به محيط زيست و سلامتي انسان برساند،انواع سفره يكبار مصرف را به بازار عرضه كنند.

درست است كه استفاده از سفره هاي يكبار مصرف كار را براي ما راحت كرده است، اما اگر در انتخاب سفره يكبار مصرف دقت كافي نداشته باشيم و زمان استفاده از آن نكاتي را رعايت نكنيم ممكن است مشكلاتي براي ما به وجود آيد.

اگر جزء كساني هستيد كه از سفره هاي يكبار مصرف در زندگي روزمره خود زياد استفاده مي كنيد،حتما به نكات زير توجه كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۱:۲۰ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

به سايت ميزبان پلاست خوش آمديد

شركت ستاره ميزبان پارسيان يك مجموعه توليدي محصولات يكبار مصرف در ايران ميباشد كه اهداف خود را بر پايه توليد محصولات با كيفيت ، اشتغالزايي و تامين رضايت مشتريان بنا نهاده است.

ويژگي هاي مجموعه ما

 • جوان و پرانگيزه
 • تلاش و پشتكار مداوم
 • همدلي و وفاق كاركنان
 • ارتباط قوي با زنجيره تامين

ويژگي هاي محصولات ما

 • كيفيتي نمونه
 • قيمت عالي
 • استحكام و زيبايي در بسته بندي
 • طراحي خلاقانه
شماره تماس

56 2323 56 - 021

شروع كار و تلاش براي تداوم...

كارخانه توليدي پلاستيك ستاره ميزبان پارسيان در سال 1388 با توان توليد 20 تن در ماه فعاليت خود را در عرصه پلاستيك اغاز نمود. اين فعاليت ابتدا از كارگاه كوچكي در منطقه يافت آباد تهران با تنها 2 نيروي كار شروع شد .كه پس از گذشت 2 سال با تلاش بسيار مديريت جوان و كارشناسان خبره اين رشته كارخانه به فضايي بزرگتر واقع در شهرك صنعتي شمس آباد انتقال يافت. در سال 92 كارخانه با بهره گيري از ماشين آلات پيشرفته و استفاده از تكنولوژي روز دنيا به رقابت با بزرگان اين صنعت در داخل كشور پرداخت.

البته براي رسيدن به موفقيت هاي بزرگي كه در ذهن داريم راه طولاني در پيش خواهيم داشت. اعتقاد ما اين است كه با هدفمند كار كردن و داراي استراتژي بودن ، كار تيمي ،دسترسي به نيروي انساني خوب ،تلاش و پشتكار مداوم سهامداران اصلي ،همدلي و وفاق كليه كاركنان ، ايجاد تيم فروش خوب ، سهل الوصول بودن منابع اوليه در كشور ، ايجاد ارتباط خوب و جلب اعتماد تأمين كنندگان و خريداران و بطوركلي زنجيره تأمين قوي بتوانيم به صنعت توليد كشور كمك شاياني بنماييم

آغاز راه

و تلاش
براي رشد

ارزش ها

و
اهداف بزرگ

احترام به اصول و ارزش ها ، براي رسيدن به اهداف...

مبناهاي ارزشي ما در بخش ارزش هاي اخلاقي ديني؛ رعايت شئونات اسلامي در برخورد با همكاران و مشتريان و عدم هرگونه تقلب و غش در محصولات و معاملات،در بخش ارزش هاي اجتماعي خدمت به اقتصاد ملي در جهت رفاه خانوارها و حفظ محيط زيست و احترام به امور ذينفعان و حفظ مشتري مداري در بخش ارزش هاي حرفه اي ترويج حس مسئوليت پذيري، رقابت پذيري، كار تيمي و… ميان كاركنان و ارزش نهادن به يادگيري، خلاقيت، نوآوري در راستاي بهبود مستمر و ارزش هاي حقوقي و احترام و تبعيت از قوانين حقوقي از قانون كار گرفته تا قانون سلامت مواد غذايي ميباشد.

يكي از اهداف مهم و اصلي اين مجموعه گسترش حجم توليد و افزايش تعداد كاركنان براي كمك به سيستم اشتغال زايي كشور است در سال جديد نگاه اصلي ما به خارج از مرز هاي كشورمان معطوف شده است، به طوري كه در حال حاضر به 5 كشور همسايه (عراق ، افغانستان، تركيه، پاكستان و ارمنستان) به صورت مداوم محصولات اين شركت ارسال مي شود.

منبع : mizbanplast


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۵:۴۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

درس زيست شناسي يكي از اصلي‌ترين و مهم‌ترين درس‌هاي گروه تجربي است. ضريب اين درس براي قبولي در رشته‌هاي زير گروه ۱ و ۲ بسيار اهميت دارد. با توجه به اين شرايط تدريس اين درس و آموزش آن نيز بسيار پر اهميت است. بنابراين حرف آخر براي تدريس درس زيست شناسي يك دپارتمان زيست تشكيل داده است. هومن روان، رضا شعباني و استاد شاكري اساتيد دپارتمان زيست حرف آخر را تشكيل مي‌دهند.

درس زيست شناسي نياز به تخصص زيادي براي تدريس دارد. بنابراين حرف آخر با كمك ۳ استاد برتر در زمينه آموزش زيست به سراغ داوطلبان مي‌رود. ما در مطالب قبلي دو استاد برتر زيست شناسي يعني استاد شعباني و استاد شاكري را به شما معرفي كرديم. در ادامه به سراغ معرفي استاد هومن روان مي‌رويم كه يكي ديگر از اساتيد برتر حرف آخر است.

هومن روان

هومن روان: فعاليت در دپارتمان زيست حرف آخر

دپارتمان زيست حرف آخر با سه استاد مطرح خود تلاش مي‌كند، درس زيست را به سادگي آموزش دهد. استاد هومن روان نيز در اين دپارتمان، درس‌ها و مباحث دشوار را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش مي‌دهد. در واقع مي‌توان گفت استاد هومن روان با يك بيان ساده و شيوا به راحتي سخت‌ترين درس‌ها را نيز به داوطلبان آموزش مي‌دهد.

بيوگرافي استاد هومن روان: مدرس زيست حرف آخر

در ابتدا بهتر است با بيوگرافي استاد هومن روان بيشتر آشنا شويم. هومن روان مدرس زيست حرف آخر داراي مدرك زيست شناسي علوم جانوري است. استاد روان مدرك كارشناسي خود را از دانشگاه گيلان كسب كرده است. تمامي داوطلبان شايد در اين موضوع هم عقيده باشند كه استاد روان بهترين مدرس براي بخش زيست گياهي است. بدون شك تحصيلات استاد در اين مورد كمك زيادي به او كرده است. بيوگرافي هومن روان به صورت مختصر به شرح زير است:

 • داراي مدرك كارشناسي
 • تحصيل در رشته زيست شناسي علوم جانوري
 • فارغ‌التحصيل دانشگاه گيلان

سوابق آموزشي استاد روان

 • مولف كتاب زيست شناسي كنكور در انتشارات حرف آخر
 • بيش از ۱۵ سال سابقه تدريس درس زيست شناسي
 • تدريس درس زيست شناسي در آموزشگاه برهان
 • مدرس درس زيست شناسي در آموزشگاه احسان
 • تدريس درس زيست شناسي در آموزشگاه انديشه
 • مدرس درس زيست در آموزشگاه بوعلي
 • تدريس درس زيست شناسي در آموزشگاه‌هاي ساري
 • تدريس درس زيست شناسي در شبكه ۱ سيما
 • تدريس درس زيست شناسي در شبكه‌هاي صدا و سيما
 • تدريس درس زيست شناسي در دبيرستان فرزانگان ساري
 • تدريس درس زيست شناسي در دبيرستان رازي
 • تدريس مبحث زيست گياهي در حرف آخر

منبع : https://harfeakhar.com/

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۰۷:۳۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر