نايس ملودي
آهنگ هاي زيبا

به سايت ميزبان پلاست خوش آمديد

شركت ستاره ميزبان پارسيان يك مجموعه توليدي محصولات يكبار مصرف در ايران ميباشد كه اهداف خود را بر پايه توليد محصولات با كيفيت ، اشتغالزايي و تامين رضايت مشتريان بنا نهاده است.

ويژگي هاي مجموعه ما

 • جوان و پرانگيزه
 • تلاش و پشتكار مداوم
 • همدلي و وفاق كاركنان
 • ارتباط قوي با زنجيره تامين

ويژگي هاي محصولات ما

 • كيفيتي نمونه
 • قيمت عالي
 • استحكام و زيبايي در بسته بندي
 • طراحي خلاقانه
شماره تماس

56 2323 56 - 021

شروع كار و تلاش براي تداوم...

كارخانه توليدي پلاستيك ستاره ميزبان پارسيان در سال 1388 با توان توليد 20 تن در ماه فعاليت خود را در عرصه پلاستيك اغاز نمود. اين فعاليت ابتدا از كارگاه كوچكي در منطقه يافت آباد تهران با تنها 2 نيروي كار شروع شد .كه پس از گذشت 2 سال با تلاش بسيار مديريت جوان و كارشناسان خبره اين رشته كارخانه به فضايي بزرگتر واقع در شهرك صنعتي شمس آباد انتقال يافت. در سال 92 كارخانه با بهره گيري از ماشين آلات پيشرفته و استفاده از تكنولوژي روز دنيا به رقابت با بزرگان اين صنعت در داخل كشور پرداخت.

البته براي رسيدن به موفقيت هاي بزرگي كه در ذهن داريم راه طولاني در پيش خواهيم داشت. اعتقاد ما اين است كه با هدفمند كار كردن و داراي استراتژي بودن ، كار تيمي ،دسترسي به نيروي انساني خوب ،تلاش و پشتكار مداوم سهامداران اصلي ،همدلي و وفاق كليه كاركنان ، ايجاد تيم فروش خوب ، سهل الوصول بودن منابع اوليه در كشور ، ايجاد ارتباط خوب و جلب اعتماد تأمين كنندگان و خريداران و بطوركلي زنجيره تأمين قوي بتوانيم به صنعت توليد كشور كمك شاياني بنماييم

آغاز راه

و تلاش
براي رشد

ارزش ها

و
اهداف بزرگ

احترام به اصول و ارزش ها ، براي رسيدن به اهداف...

مبناهاي ارزشي ما در بخش ارزش هاي اخلاقي ديني؛ رعايت شئونات اسلامي در برخورد با همكاران و مشتريان و عدم هرگونه تقلب و غش در محصولات و معاملات،در بخش ارزش هاي اجتماعي خدمت به اقتصاد ملي در جهت رفاه خانوارها و حفظ محيط زيست و احترام به امور ذينفعان و حفظ مشتري مداري در بخش ارزش هاي حرفه اي ترويج حس مسئوليت پذيري، رقابت پذيري، كار تيمي و… ميان كاركنان و ارزش نهادن به يادگيري، خلاقيت، نوآوري در راستاي بهبود مستمر و ارزش هاي حقوقي و احترام و تبعيت از قوانين حقوقي از قانون كار گرفته تا قانون سلامت مواد غذايي ميباشد.

يكي از اهداف مهم و اصلي اين مجموعه گسترش حجم توليد و افزايش تعداد كاركنان براي كمك به سيستم اشتغال زايي كشور است در سال جديد نگاه اصلي ما به خارج از مرز هاي كشورمان معطوف شده است، به طوري كه در حال حاضر به 5 كشور همسايه (عراق ، افغانستان، تركيه، پاكستان و ارمنستان) به صورت مداوم محصولات اين شركت ارسال مي شود.

منبع : mizbanplast


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۵:۴۴ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

درس زيست شناسي يكي از اصلي‌ترين و مهم‌ترين درس‌هاي گروه تجربي است. ضريب اين درس براي قبولي در رشته‌هاي زير گروه ۱ و ۲ بسيار اهميت دارد. با توجه به اين شرايط تدريس اين درس و آموزش آن نيز بسيار پر اهميت است. بنابراين حرف آخر براي تدريس درس زيست شناسي يك دپارتمان زيست تشكيل داده است. هومن روان، رضا شعباني و استاد شاكري اساتيد دپارتمان زيست حرف آخر را تشكيل مي‌دهند.

درس زيست شناسي نياز به تخصص زيادي براي تدريس دارد. بنابراين حرف آخر با كمك ۳ استاد برتر در زمينه آموزش زيست به سراغ داوطلبان مي‌رود. ما در مطالب قبلي دو استاد برتر زيست شناسي يعني استاد شعباني و استاد شاكري را به شما معرفي كرديم. در ادامه به سراغ معرفي استاد هومن روان مي‌رويم كه يكي ديگر از اساتيد برتر حرف آخر است.

هومن روان

هومن روان: فعاليت در دپارتمان زيست حرف آخر

دپارتمان زيست حرف آخر با سه استاد مطرح خود تلاش مي‌كند، درس زيست را به سادگي آموزش دهد. استاد هومن روان نيز در اين دپارتمان، درس‌ها و مباحث دشوار را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش مي‌دهد. در واقع مي‌توان گفت استاد هومن روان با يك بيان ساده و شيوا به راحتي سخت‌ترين درس‌ها را نيز به داوطلبان آموزش مي‌دهد.

بيوگرافي استاد هومن روان: مدرس زيست حرف آخر

در ابتدا بهتر است با بيوگرافي استاد هومن روان بيشتر آشنا شويم. هومن روان مدرس زيست حرف آخر داراي مدرك زيست شناسي علوم جانوري است. استاد روان مدرك كارشناسي خود را از دانشگاه گيلان كسب كرده است. تمامي داوطلبان شايد در اين موضوع هم عقيده باشند كه استاد روان بهترين مدرس براي بخش زيست گياهي است. بدون شك تحصيلات استاد در اين مورد كمك زيادي به او كرده است. بيوگرافي هومن روان به صورت مختصر به شرح زير است:

 • داراي مدرك كارشناسي
 • تحصيل در رشته زيست شناسي علوم جانوري
 • فارغ‌التحصيل دانشگاه گيلان

سوابق آموزشي استاد روان

 • مولف كتاب زيست شناسي كنكور در انتشارات حرف آخر
 • بيش از ۱۵ سال سابقه تدريس درس زيست شناسي
 • تدريس درس زيست شناسي در آموزشگاه برهان
 • مدرس درس زيست شناسي در آموزشگاه احسان
 • تدريس درس زيست شناسي در آموزشگاه انديشه
 • مدرس درس زيست در آموزشگاه بوعلي
 • تدريس درس زيست شناسي در آموزشگاه‌هاي ساري
 • تدريس درس زيست شناسي در شبكه ۱ سيما
 • تدريس درس زيست شناسي در شبكه‌هاي صدا و سيما
 • تدريس درس زيست شناسي در دبيرستان فرزانگان ساري
 • تدريس درس زيست شناسي در دبيرستان رازي
 • تدريس مبحث زيست گياهي در حرف آخر

منبع : https://harfeakhar.com/

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۰۷:۳۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

نحوه تنظيم كوله پشتي كوهنوردي بر روي بدن را مي توان مهم ترين فاكتور در استفاده از آن دانست . كه ميتوانيد بهترين نوع هاي ان را از فروشگاه لوازم كوهنوردي دارمارت خريداري نماييد همچتين بايد دانست كه بدون يك تنظيم دقيق و مناسب نمي توان استفاده بهينه را از كوله پشتي كوهنوردي داشت حتي اگر اين كوله پشتي بهترين محصول موجود در بازار باشد . نحوه تنظيم كوله پشتي كوهنوردي امري بسيار مهم است كه كمك مي كند تا فشار ناشي از كوله پشتي بر روي بخش هايي همچون لكن و پايين تنه قرار بگيرد و حداقل ميزان هم بر روي شانه ها باشد . اگر اين تنظيم به خوبي صورت نگيرد به احتمال بسيار زياد افراد بعد از مدت زمان كوتاهي دچار خستگي هاي مفرط مي شوند كه اين امر به نوبه خود مي تواند بازدهي آن ها را در سفر ها و صعود هاي بلند كاهش دهد .

چرا ما اين مقاله توليد كرديم؟

شايد بتوان نحوه تنظيم كوله پشتي كوهنوردي بر روي بدن را مهم ترين عامل بعد از نحوه ي انتخاب كوله پشتي كوهنوردي دانست. بسياري از افراد با وجود اينكه كوله پشتي هاي گران قيمت را خريداري مي كنند اما همچنان نحوه تنظيم كوله پشتي بر روي بدن را نمي دانند و دانش كافي براي شيوه استفاده صحيح از آن ندارند . اگر شما هم جزو افرادي هستيد كه از اين موضوع آگاهي كافي ندارند و يا بعد از حمل كوله پشتي تان سريعاً خسته مي شويد بهتر است تا انتهاي اين متن با ما همراه شويد چرا كه قصد داريم نحوه تنظيم كوله پشتي كوهنوردي را به شما آموزش دهيم اما قبل از آن بهتر است اهميت اين موضوع را بدانيد .

 


اهميت تنظيم كوله پشتي كوهنوردي بر روي بدن

بسياري از افراد بعد از آماده شدن براي يك سفر كوهنوردي سريعاً كوله خود را پر از وسايل مي كنند و آن را همانند كوله پشتي هاي دوران مدرسه به دوش مي اندازند و عازم سفر مي شوند . بيشتر اين افراد در طول مسير خود چنيدن بار خسته مي شوند و مجبور مي شوند كوله خود را زمين بگذارند و استراحت نمايند . بيشتر اين افراد تفاوتي بين استفاده از كوله پشتي كوهنوردي و كوله هاي عادي قائل نمي شوند و به همين سبب است كه نمي توانند كوله پشتي خود را تنظيم نمايند و اين صرفا به دليل عدم آگاهي آنان از اين تفاوت ها مي باشد .

عدم تنظيم مناسب كوله پشتي كوهنوردي بر روي بدن نه تنها سبب خستگي زودرس مي شود بلكه در دراز مدت مشكلات مختلفي از اعم ديسك و ارتروز را به وجود مي آورد. بيشتر افرادي كه بصورت غير استاندارد از كوله پشتي ها استفاده مي كنند عموماً بعد از سفر دچار كوفتگي ماهيچه هاي شانه و كول خو مي شوند و اين يك تجربه ناخوشايند را از سفر براي آنان خلق مي كند .

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۱۶:۰۷ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

شركت هايتي يكي از توليدكنندگان پرينتر كارت در دنياست. سه عامل كيفيت چاپ، موجود بودن مواد مصرفي آن در ايران و قيمت مناسب، اين پرينتر كارت را نسبت به ساير پرينترهاي موجود در بازار ايران پرفروش‌تر كرده است.

كارت پرينتر يا چاپگر كارت، دستگاهي است كه براي چاپ نوع خاصي از كارت‌ها به كار مي‌رود. هايتي يكي از برندهاي نام‌آشنا در صنعت چاپ است؛ كه بهترين پرينترها جهت چاپ كارت PVC را توليد مي‌كند. پرينتر هايتي براي چاپ هر نوع كارت PVC مناسب است. كارت‌هايي كه به جرات مي‌توان گفت امروزه بخش قابل توجهي از امور زندگي روزمره مردم يك جامعه به آن‌ها وابسته است. از جمله اين كارت‌ها مي‌توان به كارت‌هايي نظير كارت شناسايي، كارت‌ بانكي، كارت پرسنلي، كارت مترو و اتوبوس و … اشاره نمود.

اين پرينترها استفاده خانگي ندارد. اما يكي از كاربردهاي آن‌ها در بانك‌ها است؛ كه به عنوان دستگاه چاپ كارت بانكي استفاده مي‌شوند. و چاپ جمله دلخواه روي كارت هديه و يا چاپ فوري كارت بانكي را امكان پذير كرده اند. چاپخانه‌ها و ادارات خصوصي و دولتي، دانشگاه‌ها و … نيز جهت چاپ انواع كارت شناسايي، كارت پرسنلي، كارت دانشجويي و… از مدل‌هاي مختلف اين پرينترها استفاده مي‌كنند.

 

ويژگي‌هاي پرينتر كارت hiti

كارت پرينترها داراي ويژگي‌ها و قابليت‌هاي مختلفي هستند. هر مدل از اين پرينترها مجموعه‌اي از ويژگي هاي زير را شامل مي شوند:

· قابليت چاپ روي يك‌طرف كارت PVC

· قابليت چاپ روي دوطرف كارت PVC

· قابليت چاپ هولوگرام

· قابليت چاپ نوار مغناطيسي

· قابليت كدگذاري كارت‌هاي داراي نوار مغناطيسي

· قابليت كدگذاري كارت‌هاي هوشمند (كارت مايفر)

· قابليت چاپ برجسته روي كارت‌هاي PVC (به عنوان مثال براي كد ۱۶ رقمي در چاپ كارت اعتباري و چاپ كارت باشگاه مشتريان)

 

براي مشاهده ادامه مطلب روي " هايتي hiti، پرينتر كارت باكيفيت و ارزان و موجود در بازار ايران " كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۶:۲۲ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

سايت ابزارك موبايل

سايت تخصصي ابزارك موبايل فروشگاهي معتبر در ضمينه ي فروش و ارائه ي ابزار تعميرات موبايل و قطعات جانبي موبايل ميباشد كه روزانه پذيراي كاربران زيادي در جهت بررسي ابزار تعميرات و خريد قطعات جانبي موبايل ميباشد.

تيم ابزارك موبايل در جهت ارائه ي خدمات بهتر به مشتريان و جذب اعتماد كاربران سعي در تهيه ي لوازمي باكفيت بالا و اورجينال با قيمتي مناسب نموده است.

با ورود به قسمت ابزار تعميرات سايت ابزارك موبايل ميتوانيد مشخصات تمامي ابزار ها، نحوه ي عملكرد و طريقه ي استفاده ي ابزار ها را بررسي و مشاهده نماييد.اين مشخصات توسط تيمي تخصصي گرد اوري شده تا كاربران با اطلاعات بيشتري نسبت به خريد محصولات مورد نظر خود اقدام نمايند.

ابزارك موبايل در جهت جذب هر چه بيشتر اعتماد كاربران سعي در تهيه ي نماد اعتماد الكترونيك دو ستاره از سامانه ي اينماد كشوري نموده است كه كاربران با خيالي راحت ميتوانند خريد خود را از طريق درگاه پرداخت ايمن زرين پال انجام دهند.

 

سايت ابزارك موبايل مناسب تعميرات چه گوشي هايي است ؟

جالب است بدانيد كه سايت تخصصي ابزارك موبايل داراي تمامي ابزار ها و تعميرات براي تمامي برند هاي گوشي موبايل اعم از اپل - هواوي - سامسونگ - نوكيا - الجي - سوني - شيائومي و ... ميباشد.

 

سايت ابزارك موبايل چه ابزار هايي براي گوشي دارد ؟

لوپ و ميكروسكوپ
هيتر و هويه
سپراتور (جدا كننده ي تاچ)
منبع تغذيه
ست ابزار تعميرات
لوازم جانبي لوپ
دسته هيتر و هويه
گيره برد
پد نسوز
اسپري فريز
پيچ گوشتي
نازل دسته هيتر
ذره بين و چراغ مطالعه
سيم جامپر
سيم تعويض گلس
لامپ uv
نوك هويه
مولتي متر
التراسونيك
مايع التراسونيك
و ...
 
منبع : https://abzarakmobile.com/

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۵۸:۲۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

خريد فالوور اينستاگرام يك راه سريع و آسان

خريد فالوور از زماني شروع شد كه ميزان اعتبار و كيفيت محتوا يك صفحه را تعداد فالوور مشخص مي‌كرد. همين امر باعث شد تا وب سايت‌هاي مختلفي وارد عمل شوند، تا براي فروش فالوور اينستاگرام بازار داغي را مهيا كنند و از طريق آن بتوانند كسب‌وكار پررونقي را راه‌اندازي كنند.

طبق بررسي هاي سايت گلدفالوور كاربران از خريد فالوور واقعي گرفته تا خريد فالوور فيك كمك گرفتند تا بتوانند صفحات خود را بيش‌ازپيش مطرح كنند. علت اصلي خريد فالوور فعال اين است، كه استفاده از راه‌هاي ارگانيك زمان‌بر است و كساني كه خريد فالوور ايراني واقعي اينستاگرام انجام مي‌دهند، قصد دارند راه صد ساله را يك شبه طي كنند.

تكميل كردن بيو اينستاگرام اولين راه براي افزايش فالوور

براي ترغيب كردن كاربران اينستاگرام براي فالو كردن پيج شما، بايد در قسمت بيو Bio علاوه بر معرفي كسب‌وكار خود، يك مطلب جذاب نيز بنويسيد. جذاب بودن متن باعث مي‌شود تا كاربر به محتوا و محصولات شما نيز توجه كند. هميشه Bio خود را به بهترين شكل ممكن بنويسيد و باور داشته باشيد كه حتماً كارساز خواهد بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۵:۱۳ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]

 

چگونه در اينستاگرام دنبال كننده هاي خود را افزايش دهيم

شبكه اجتماعي اينستاگرام يكي از پرطرفدارترين شبكه‌هاي اينترنت محسوب مي‌شود. اين محبوبيت به دليل سهولت در انتشار پست‌ها و رابط كاربري آسان شكل‌ گرفته است، كه كاربران مي‌توانند به‌راحتي تجربيات خود را به كمك تصاوير به اشتراك بگذارند. حال براي ما اين سوال به وجود مي آيد كه چگونه در اينستاگرام دنبال كننده‌هاي خود را افزايش دهيم؟

اين‌يك سؤال بسيار مهم براي صاحبان كسب‌وكار است، كه ما در اين مطلب به اين سؤال شما پاسخ‌خواهيم داد و شمارا با راه‌هاي افزايش فالوور اينستاگرام از طريق، خريد فالوور واقعي، خريد فالوور فعال و خريد فالوور ايراني ارزان آشنا خواهيم كرد.

مهم‌ترين دارايي هر كسب‌وكاري در اينستاگرام تعداد فالوور ها و دنبال كننده‌هاي آن صفحه است، كه اين مورد اهميت تعداد فالوور ها را در فروش محصولات و پيشرفت در كسب‌وكار را نشان مي‌دهد.

هنگام ورود به صفحه اينستاگرام اولين موردي كه توجه كاربر را جلب مي‌كند، تعداد دنبال كننده‌ها يا فالوور هاي صفحه موردنظر مي‌باشد. هرچقدر تعداد فالوور هاي صفحه بالاتر باشد، بالطبع ميزان اعتماد كاربر به صفحه افزايش پيدا مي‌كند و احتمال فالو كردن صفحه بالا مي‌رود.

اگر در اينترنت جست‌وجو كنيد متوجه مي‌شويد، كه وب سايت‌هاي زيادي هستند كه با عنوان: خريد فالوور تضميني، خريد فالوور اينستاگرام و خريد فالوور واقعي مي‌توانند، مشكل شمارا برطرف كنند و به ازاي دريافت مبلغ كمي تعداد فالوور هاي اينستاگرام شمارا افزايش دهند.

در اين مطلب ما براي شما آسان‌ترين راه‌هاي افزايش فالوور اينستاگرام و همچنين افزايش فالوور اينستاگرام، به‌صورت ارگانيك را بيان مي‌كنيم، تا با اين روش‌هاي افزايش دنبال كننده در اينستاگرام آشنا شويد، پس تا انتهاي اين مطلب ما را همراهي كنيد.

 

خريد فالوور واقعي

خريد فالوور

خريد فالوور واقعي و خريد فالوور فيك، يكي از مهم‌ترين بحث‌هاي ديجيتال ماركتينگ هستند، كه هميشه موافقان و مخالفان زيادي را دارد. اگر فالوور هاي خريداري‌شده واقعي نباشند، چه اتفاقي رخ مي‌دهد؟ آيا خريد فالوور واقعي تضميني است؟ سؤالات بسيار زيادي در مورد خريد فالوور وجود دارد كه هركدام مطلب خاص خود را مي‌طلبد، اما اين موضوع را بسيار كوتاه توضيح خواهيم داد.

اگر پس از خريد فالوور ميزان بازخورد بر روي پست‌هاي منتشرشده كم باشد، به كسب‌وكار شما لطمه وارد مي‌شود. فرض كنيد افرادي با توجه به تعداد فالوورهايتان قصد دارند تبليغات محصولات خود را به شما واگذار كنند. پس از منتشر كردن پست تبليغاتي براي اين افراد متوجه بازخورد كم پست نسبت به تعداد فالوورهاي شما مي‌شوند. عملاً شما اعتماد مشتريان خود را از دست مي‌دهيد و اين بسيار براي شما زيان‌آور خواهد بود و آينده كسب‌وكار خود را از بين مي‌بريد.

بنابراين اگر قصد داريد فالوور واقعي خريداري كنيد، حتماً به واقعي بودن آن دقت كنيد و از وب‌سايت موردنظر بخواهيد كه فروش فالوور واقعي خود را تضمين كند، تا بتوانيد كسب‌وكار پيج اينستاگرام را گسترش دهيد.

خريد فالوور فيك

از تأثير بسيار زياد فالوور هاي واقعي در افزايش فروش محصولات و پيشرفت در كسب‌وكار نمي‌توان غافل شد، اما اين بدين معني نيست كه فالوور فيك ارزان هيچ تأثيري در پيشرفت كسب‌وكار ندارد. درواقع فالوور هاي واقعي و فالوور هاي فيك مكمل همديگر هستند و تأثير بسزايي در ارتقا كسب‌وكار شما دارند. اما اين مهم زماني انجام مي‌گيرد كه شما به اندازه كافي فالوور واقعي داشته باشيد.

خريد فاوور فيك باعث مي‌شود تا بتوانيد كاربران اينستاگرام را به سمت پيج خود جذب كنيد و در كنار آن زماني كه فالوور واقعي به‌اندازه كافي داشته باشيد، پست‌هاي شما به ميزان رضايت بخشي لايك مي‌شوند و همين باعث مي‌شود تا افراد ترغيب شوند كه تبليغات محصولات خود را به شما بسپارند.

فالوور فيك باعث مي‌شود تا شما فالوورهاي جديدي را به صفحه خود جذب كنيد، زيرا هنگامي‌كه تعداد فالوورهاي شما بالا باشد كاربران اينستاگرام به شما اعتماد مي‌كنند و به‌راحتي آن را دنبال مي‌كنند. توصيه ما اين است كه علاوه بر جذب فالوور واقعي، خريد فالوور فيك نيز انجام دهيد، تا كسب‌وكار خود را به راحتي گسترش دهيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۱۰:۱۱ ] [ ملودي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 4
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر